سرینگر: دو حزب-ul-مجاهدین داعش یکی از آنها خدمت به عنوان ساز و برگ را بخشی فرمانده,’ کشته شدند در 10 ساعت-طولانی تیراندازی با نیروهای امنیتی در جامو و کشمیر را سرینگر در روز سه شنبه. پنج پرسنل امنیتی زخمی شدند که یکی از آنها انتقادی در برخورد.

مدیر کل پلیس Dilbag سینگ نامیده می شوند آن را به عنوان یک موفقیت بزرگ نیروهای امنیتی مبارزه با سه دهه پیر شورش در J&K و تایید کرد که در میان کشته شده است Junaid اشرف خان پسر از برجسته جدایی طلب رهبر و امیر از تحریک-e-Hurriyat حزب Muhammd اشرف Sehrai که نزدیک محرم از سید علی شاه Geelani.

دیگر شبه نظامی کشته او را در آتش مبارزه در سرینگر را پرجمعیت دانا مظائر محل شناخته شده به عنوان طارق احمد شیخ ساکن جنوب پولوما منطقه.

جنید رفت و گم شده در مارس 23, 2018 پس از او سرینگر خانه به ارائه نماز جمعه در یک مسجد در نزدیکی. روز بعد خانواده گزارش این موضوع به پلیس اما به زودی یک عکس نشان دادن 26 ساله جنید که تا به حال انجام داده MBA از دانشگاه کشمیر برگزاری AK 47 تفنگ حمله رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. پیام نوشته شده با آن گفت که جنید تا به حال به عضویت حزب-ul-مجاهدین خط مقدم بومی گروه های شبه نظامی.

مبارزه با شکست یک شب پس از این نیروهای امنیتی گذاشته محاصره دانا مظائر در دریافت اطلاعات ورودی مورد حضور نظامی اواز یا موسیقی دو نفری در یک خانه خصوصی است که مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک مخفیگاه. به زودی پس از جنگ به پایان رسید و مردم در اعداد بزرگ به خیابانها دست به اعتراض زدند. پلیس با استفاده از زور برای متفرق کردن آنها که منجر به درگیری بین سنگ-pelting اوباش و نیروهای امنیتی در محله های شاهدان گفت.

برخی از ساکنان ادعا شده که نیروهای امنیتی غارت زیور آلات طلا و دیگر اشیاء با ارزش از خانه خود را پس از آنها تا به حال فرار به ایمنی. مقامات به شدت آن را تکذیب کرد و گفت که نیروهای امنیتی در واقع تخلیه چندین خانواده ها به ایمنی برای جلوگیری از آسیب های آینده به آنها. “آن متراکم منطقه J&K پلیس همراه با CRPF قبل از راه اندازی این عملیات به خیط و پیت کردن تروریست ها تخلیه مردم زندگی در خانه های نزدیک به مکان های امن گفت:” یک افسر پلیس است.

یکی از ساکنان گفت که نیروهای امنیتی وارد این مناطق در حدود 2 هستم. مدت کوتاهی پس از این منطقه به ارمغان آورده بود تحت محاصره تلفن همراه, اینترنت و تلفن همراه و خدمات به جز در BSNL پست پرداخت شد جامعی در سرینگر. مبارزه با شکست بین پناه نظامیان و نیروهای امنیتی به زودی.

مردم محلی گفت که J&K پلیس و CRPF اخراج بمب و همچنین با استفاده از سلاح های خودکار در مبارزه با حمله علیه پناه نظامیان باعث تخریب خانه های خصوصی و آسیب به چند. پلیس منابع تایید کرد که خانه ای که در آن شبه نظامیان بودند پنهان شده بود لعنتی. DG پلیس گفت که دو سلاح و مهمات نیز بهبود از سایت روبرو می شوند.

هر چند چندین بخش از دره کشمیر به ویژه مناطق جنوبی را شاهد برخورد بین نیروهای امنیتی و شبه نظامیان به طور معمول از آن برای اولین بار بود چنین برخورد در سرینگر. آخرین باری که این شهر شاهد یک مبارزه با آتش بین نیروهای امنیتی و شبه نظامیان در اکتبر 2018 در آن بالا لشکر طیبه فرمانده Merajuddin Bangroo کشته شد همراه با دستیار نزدیک Faiz Ahmed Waza و صاحب خانه ای که در آن نظامی اواز پنهان شده بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله