سیاه پوست و لاتین در کسب و کار به طور نامتناسبی را تکذیب کرد همه گیر امداد وام های جدید بررسی می یابد

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Black and Latino Businesses Disproportionately Denied Pandemic Relief Loans, New Survey Finds

عکس: شاتر

چک برنامه حفاظت از بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون است قرار است به ارائه کمک های مالی برای صاحبان کسب و کار کوچک که در حال مبارزه برای ماندن در کسب و کار با توجه به همه گیر. یک بررسی جدید نشان می دهد که سیاه پوست و لاتین در کسب و کار شده اند تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط PPP و دیگر برنامه ها و نداشته همان دسترسی به کمک است که دیگر کسب و کار دریافت کرده اند.

تبلیغات

از نیویورک تایمز:

بررسی انجام شده توسط استراتژی جهانی برای دو برابر-حقوق سازمان های رنگ تغییر و UnidosUSشامل مصاحبه با 500 صاحبان کسب و کار و 1200 نفر از کارگران شاغل در مارس 30 به دوشنبه گذشته. فقط 12 درصد از صاحبان اعمال می شود که برای کمک از اداره کسب و کار کوچک — بسیاری از آنها را به دنبال وام در $650 میلیارد چک برنامه — گزارش دریافت آنچه آنها خواسته بود برای در حالی که 26 درصد گفت: آنها دریافت کرده بود تنها کسری از آنچه آنها درخواست کرده بود. نزدیک به نیمی از تمام صاحبان آنها گفت: پیش بینی نیاز به طور دائم در شش ماه آینده.

مقایسه در یک نظرسنجی از کسب و کارهای کوچک توسط اداره آمار از مارس 26 آوریل 2 سه چهارم گفت: آنها خواسته بود به صورت وام و 38 درصد از آنها گفت: آنها یک دریافت کرده بود.

تبلیغات

“اگر ما نمی تواند سیاست های خود را به حفاظت از این جوامع ما از دست دادن یک نسل از سیاه و قهوه ای کسب و کار که باید عمیق اثرات در کل کشور ما اقتصاد” رنگ تغییر رئیس جمهور رشاد رابینسون گفت: با توجه به بار.

در آوریل ریشه گزارش داد که کسب و کار کوچک دولت تحت سنگین, انتقاد اجازه می دهد کسب و کارهای بزرگ مانند زنجیره ای و رستوران ها و هتل ها برای دریافت PPP پول در حالی که کسب و کارهای کوچک قادر به پیدا کردن آن دشوار است برای گرفتن وام و کمک های مالی. آن را بسیار تعجب است که اقلیت متعلق به کسب و کار به طور نامتناسبی تحت تاثیر این اختلاف اما GSG بررسی یافته ها باعث رنگ را تغییر دهید و دیگر برابر-حمایت از حقوق گروه های فشار برای طرح های است که اطمینان کسب و کار آن دریافت دسترسی عادلانه به موج بعدی از PPP بودجه.

کسانی که طرح ها شامل رزرو 60 میلیارد دلار بودجه برای بانک های کوچک و غیر انتفاعی وام دهندگان—که این مطالعه نشان می دهد به احتمال زیاد برای کار با سیاه پوست و لاتین صاحبان کسب و کار از بانک های بزرگتر—و ساخت “پرداخت های مستقیم به کسب و کار کارمندان از طریق حقوق و دستمزد پردازنده یا به معنای دیگر” تایمز گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>