سیاه پوست و لاتین در کسب و کار به طور نامتناسبی را تکذیب کرد همه گیر امداد وام های جدید بررسی می یابد


Illustration for article titled Black and Latino Businesses Disproportionately Denied Pandemic Relief Loans, New Survey Finds

عکس: شاتر

چک برنامه حفاظت از بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون است قرار است به ارائه کمک های مالی برای صاحبان کسب و کار کوچک که در حال مبارزه برای ماندن در کسب و کار با توجه به همه گیر. یک بررسی جدید نشان می دهد که سیاه پوست و لاتین در کسب و کار شده اند تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط PPP و دیگر برنامه ها و نداشته همان دسترسی به کمک است که دیگر کسب و کار دریافت کرده اند.

تبلیغات

از نیویورک تایمز:

بررسی انجام شده توسط استراتژی جهانی برای دو برابر-حقوق سازمان های رنگ تغییر و UnidosUSشامل مصاحبه با 500 صاحبان کسب و کار و 1200 نفر از کارگران شاغل در مارس 30 به دوشنبه گذشته. فقط 12 درصد از صاحبان اعمال می شود که برای کمک از اداره کسب و کار کوچک — بسیاری از آنها را به دنبال وام در $650 میلیارد چک برنامه — گزارش دریافت آنچه آنها خواسته بود برای در حالی که 26 درصد گفت: آنها دریافت کرده بود تنها کسری از آنچه آنها درخواست کرده بود. نزدیک به نیمی از تمام صاحبان آنها گفت: پیش بینی نیاز به طور دائم در شش ماه آینده.

مقایسه در یک نظرسنجی از کسب و کارهای کوچک توسط اداره آمار از مارس 26 آوریل 2 سه چهارم گفت: آنها خواسته بود به صورت وام و 38 درصد از آنها گفت: آنها یک دریافت کرده بود.

تبلیغات

“اگر ما نمی تواند سیاست های خود را به حفاظت از این جوامع ما از دست دادن یک نسل از سیاه و قهوه ای کسب و کار که باید عمیق اثرات در کل کشور ما اقتصاد” رنگ تغییر رئیس جمهور رشاد رابینسون گفت: با توجه به بار.

در آوریل ریشه گزارش داد که کسب و کار کوچک دولت تحت سنگین, انتقاد اجازه می دهد کسب و کارهای بزرگ مانند زنجیره ای و رستوران ها و هتل ها برای دریافت PPP پول در حالی که کسب و کارهای کوچک قادر به پیدا کردن آن دشوار است برای گرفتن وام و کمک های مالی. آن را بسیار تعجب است که اقلیت متعلق به کسب و کار به طور نامتناسبی تحت تاثیر این اختلاف اما GSG بررسی یافته ها باعث رنگ را تغییر دهید و دیگر برابر-حمایت از حقوق گروه های فشار برای طرح های است که اطمینان کسب و کار آن دریافت دسترسی عادلانه به موج بعدی از PPP بودجه.

کسانی که طرح ها شامل رزرو 60 میلیارد دلار بودجه برای بانک های کوچک و غیر انتفاعی وام دهندگان—که این مطالعه نشان می دهد به احتمال زیاد برای کار با سیاه پوست و لاتین صاحبان کسب و کار از بانک های بزرگتر—و ساخت “پرداخت های مستقیم به کسب و کار کارمندان از طریق حقوق و دستمزد پردازنده یا به معنای دیگر” تایمز گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net