Bois اتاق قفل: HC می پرسد Google, Facebook, Twitter, آیا محتوا می تواند برداشته شود

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی روز شنبه در پی پاسخ این مرکز در مذاکرات به دنبال جهت به آن را برای اطمینان از سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Instagram حذف غیر قانونی گروه هایی مانند ‘Bois اتاق قفل’, “برای ایمنی و امنیت کودکان” در فضای مجازی.

یک نیمکت از قضات راجیو Sahai Endlaw و Sangita Dhingra Sehgal صادر شده اطلاع به وزارت امور فناوری اطلاعات و امور مالی و همچنین, Facebook, Google و توییتر درخواست از آنها برای نشان دادن موضع خود را در استشهاد با تاریخ بعد از جلسه در جولای 14.

نظم در آمد نرم افزار منتقل سابق RSS ایدئولوگ K N Govindacharya “برجسته طبیعت غیر قانونی از غیر قانونی گروه” مانند “Bois اتاق قفل’.

“با توجه به منفی خبر جعلی و غیر قانونی محتوای بسیاری از جوانان زندگی از بین می روند. از جمله گروه های جنایی در طبیعت و سزاوار نیست هر حفاظت از رایگان و یا خلاق سخنرانی گفت:” درخواست از طریق حمایت Virag Gupta.

آن را بیشتر ادعا که “این حادثه از ‘bois اتاق قفل’ on Instagram نشان می دهد یکی از vilest اشکال از رسانه های اجتماعی”.

دولت مرکزی ایستاده مشاور Anurag Ahluwalia پذیرفته توجه از طرف وزارتخانه است.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>