به برخی از قابل اعتماد سالاد سیب زمینی به دلیل از شما دعوت به Questlove را غذای مختصر

Category: کیمیا | No comments


Questlove attends the 92nd Annual Academy Awards on February 09, 2020, in Hollywood, California.

Questlove حضور 92 سالانه جوایز اسکار در فوریه 09, 2020, در, هالیوود, کالیفرنیا.
عکس: امی Sussman (گتی ایماژ)

خانواده گرسنه ؟

خوب Ahmir “Questlove” تامپسون است دعوت شما را به او غذای مختصر. خوب نوع. شما را دعوت به تماشای نمایش جدید خود در شبکه غذایی Questlove را غذای مختصر.

تبلیغات

در اینجا چیزی است که به پایین می رود در این مجموعه:

با آرایه ای هیجان انگیز از مهمانان دعوت شده در این کامپیوتر از راه دور-shot تولید خواهد آورد دوستان هم آنها عملا به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را مواد غذایی و نوشیدنی هایی که در حال در آوردن آنها و خانواده هایشان شادی در حالی که پناه در خانه. پرده مکالمات و پخت و پز لحظات را ارائه چیزی برای همه برای نمونه شخصی دستور العمل کوکتل های مورد علاقه و لذت های ساده و راحتی است که مواد غذایی به ارمغان می آورد به همه کسانی که از پیوستن به این غذای مختصر.

تبلیغات

به علاوه آن را برای یک علت خوب است. این سری پشتیبانی خواهد کرد مواد غذایی در امریکا صندوق و تلاش خود را در راستای امنیت غذایی.

در صورتی که شما نگرانم که “همه gon’ وجود دارد’ را تایید کرد لیست شامل مستی B., Hannibal Buress تیفانی Haddish, Patti LaBelle, Kenan Thompson, طارق اسب یورتمه رو با نام مستعار سیاه, فکر, Gabrielle Union, روی, چوب, جونیور و بیشتر.

“با گرد هم آوردن دوستان و همکاران و کسانی که من تحسین در اطراف مواد غذایی است که چیزی را دوست دارم. وقتی که من مردم را هم می توانید در اطراف یک علت است که من عمیقا در مورد آن را حتی بیشتر معنی دار” Questlove در بیانیه ای گفت از طریق آزادی مطبوعات فرستاده شده به ریشه. “مواد غذایی در امریکا صندوق حمایت از سازمان های مختلف از جمله تغذیه امریکا در جهان مرکزی و هیچ بچه ای گرسنه که در حال مبارزه با یکی از بزرگترین مسائل در بسیاری از همسایگان ما رو از دسترسی به مواد غذایی است. من امیدوارم که هر کس می خواهد به من بپیوندید و دوستان من برای یک شب غذایی و نوشیدنی و خنده در حمایت از این سازمان های باور نکردنی و با داشتن برخی از سرگرم کننده در حالی که ما در آن هستیم!”

اما واقعا چه کسی است و آوردن سالاد سیب زمینی? ما باید به صفحه نمایش آنها به درستی.

Questlove را غذای مختصر برای اولین بار در شبکه غذایی در روز شنبه 28 مارس در 10 p. m. ET / PT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>