اتهامات: مرد شاخه های پایین هواپیماهای بدون سرنشین در حال پرواز بر فراز جنوبی مینه سوتا مرغ کارخانه فرآوری

34 ساله به ضرب گلوله یک هواپیمای بدون سرنشین پرواز بیش از یک مرغ کارخانه فرآوری در جنوب, مینه سوتا, با توجه به اتهام جنایت.

تراویس D. زمستان از باترفیلد متهم شد در Watonwan شهرستان دادگاه منطقه ای جنایی با آسیب به اموال و بی پروا تخلیه از یک اسلحه گرم در محدوده شهرستان در ارتباط با تیراندازی در 8 مه در Butterfield.

این اتهام می گویند هواپیماهای بدون سرنشین اپراتور خارج باترفیلد مواد غذایی و خواسته زمستان و دیگری آنچه که او انجام شده بود.

اپراتور مشخص شده توسط شهرستان و دفتر دادستان به عنوان 32 ساله اریک گلدبرگ از میلواکی سنگ., پاسخ داد که او در گرفتن تصاویر از جوجه بودن “ذبح” به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به شکایت کیفری.

زمستان و سپس اخراج او 12-gauge shotgun را قطع کرد و هواپیماهای بدون سرنشین بود که به ارزش حدود $1,900 این اتهامات ادامه داد. شکایت گفت: گلدبرگ به دنبال زمستان بود که برگزاری این هواپیماهای بدون سرنشین به گیاه و شنیده ام به او می گویند, “من شات هواپیماهای بدون سرنشین.”

شهرستان وکیل استفان Lindee گفت: زمستان نیست توضیح دهید که چه چیزی باعث اقدامات خود را.

زمستان بود که به اتهام احضار و قرار است در دادگاه در ژوئن 23 روز سه شنبه گفت او مخالف با “کمی” از آنچه دادستان است ادعا است اما برای رفتن به جزئیات.

زمستان بود بگو او است نه یک باترفیلد کارمند اما قرارداد کار برای گیاه از طریق باربری و حمل و نقل شرکت T & K حمل و نقل.

Lindee گفت: او غافل بود از اینکه چرا گلدبرگ تصمیم گرفت به پرواز هواپیماهای بدون سرنشین خود را بیش از این گیاه فراتر از آنچه که توضیح داده شد در شکایت است.

“این فقط برخی از ایده او تا به حال به انجام این کار” Lindee گفت.

گلدبرگ کسب و کار خود اریک گلدبرگ تور عکاسی مستقر در خارج از حومه پورتلند صفحه اصلی. او نمی تواند به نظر رسیده است.

هواپیماهای بدون سرنشین هستند تنظیم شده توسط اداره هوانوردی فدرال (FAA) که به رسمیت می شناسد و آنها را به عنوان هواپیما. برخی از آنها رایگان هستند از نظارت دولت اگر از آنها استفاده می شود برای مقاصد تجاری و یا اگر آنها صرفا برای استفاده های تفریحی و وزن کمتر از 0.55 پوند از جمله هر گونه فایل پیوست کنید. مقامات اعلام نشده است که آیا گلدبرگ هواپیماهای بدون سرنشین مورد نیاز قوانین و مقررات.

باترفیلد غذاهای متعلق به منکیتو-بر فراز مواد غذایی ، گروه, مدیر منابع انسانی, دیوید راس کاهش یافته است سه شنبه به اظهار نظر در این مورد است.

بیش از پنج سال پیش باترفیلد غذاهای تمرکز تحقیقات توسط جامعه انسانی ایالات متحده آمریکا است که گفت: آن را در بر داشت که بسیاری از جوجه ها بودند و غیرموثر حیرت زده قبل از کشته شدن در حالی که دیگران هنوز زنده بودند در حالی که قرار داده به یک مخزن آب جوشان استفاده می شود در د feathering روند.

یک وکیل برای باترفیلد در آن زمان گفت: این شرکت پایبند به استانداردهای انسانی کشتار و که در سایت شرکت و دولت ناظران تضمین است.

جامعه را نیش در باترفیلد که شامل یک ویدیو شات در داخل کارخانه انجام شد توسط یکی از اعضای سازمان که تا به حال مشغول به کار در این کارخانه برای دو ماه.

یک سخنگوی جامعه گفت: سازمان بدون ارتباط به این حادثه مربوط به باترفیلد مواد غذایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net