گروه های آزادی های مدنی و فعالان ابراز نگرانی بیش از COVID-19 داده های به اشتراک گذاشته شده با اجرای قانون


Illustration for article titled Civil Liberties Groups, Activists Express Concern Over COVID-19 Data Being Shared With Law Enforcement

عکس: شاتر

وجود دارد مقدار زیادی برای نگرانی در مورد با توجه به کل دولت به خوبی همه چیز. اطلاعات شخصی خود را با توجه به پلیس نباید یکی از آنها است. متاسفانه به نظر می رسد که این مورد در بسیاری از کشورهای در سراسر کشور است.

تبلیغات

با توجه به ABC اخباروجود داشته است و نگرانی ها در مورد داده های شخصی مردم به اشتراک گذاشته شده با پاسخ اول پس از دریافت coronavirus آزمون. بیش از 11 میلیون نفر آزمایش شده در سراسر کشور تا کنون. مقامات نزدیک به دو سوم از کشورهای اشتراک گذاری شده اند, آدرس افرادی که آزمایش مثبت با اولین پاسخ دهندگان با 10 تا از آنها را حتی های بیمار نام.

از ABC اخبار:

اولین پاسخ استدلال می کنند که اطلاعات حیاتی برای کمک به آنها اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از انقباض و گسترش coronavirus.

اما آزادی مدنی و فعالان جامعه ابراز نگرانی از پتانسیل پروفایل در آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی جوامع است که در حال حاضر مضطرب در رابطه با اجرای قانون است. برخی تصور اطلاعات در حال ارسال به مقامات مهاجرت.

“اطلاعات در واقع می تواند یک اثر سرما نگه می دارد که کسانی که در حال حاضر بی اعتقاد دولت از مصرف COVID-19 تست و احتمالا سرعت بخشیدن به گسترش بیماری” تنسی سیاه, انجمن در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

در تنسی این موضوع موجب خشم از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان که نبود آگاهی از داده های این ماه است. اگر یک فرد COVID-19 آزمون می آید و مثبت اطلاعات است و سپس فرستاده شده به مراکز اعزام توسط دولت و مقامات محلی است. دولت و سپس حذف داده ها در عرض یک ماه و یا هر زمان که وزارت بهداشت و درمان متوقف می شود نظارت بر بیمار است. هنوز کسانی هستند در کشور که نگرانی های خود را در مورد شفافیت این روند است.

“به ما بگویید که چگونه آن را برای شما کار کند و سپس به ما بگویید که چگونه به خوبی آن کار شده است. آیا فقط به ما بگویید که شما به آن نیاز دارید برای کار خود را” دولت Rep. G. A. Hardway یک ممفیس دموکرات که ریاست قوه مقننه سیاه حزبی گفت: ABC News.

توماس Saenz رئیس جمهور از مکزیکی آمریکایی دفاع حقوقی و آموزشی صندوق گفت: “ما باید سوال که چرا اطلاعات مورد نیاز ارائه می شود برای اجرای قانون وجود دارد که خطر سوء استفاده.” او گفت که اگر اجرای قانون در حال رفتن به قبول این اطلاعات سپس آنها باید حداقل ارائه یک تضمین می کنند که آن را نمی خواهد تبدیل شود بیش از به دولت فدرال است.

ملی برادرانه منظور از پلیس می گویند که این اطلاعات ضروری است برای نگه داشتن افسران خود را امن و جلوگیری از گسترش و انتقال COVID-19. منتقدان نمی فهمم چرا اولین پاسخ دهندگان به سادگی نمی اقدامات احتیاطی را با همه آنها روبرو می شوند. با توجه به این که بدون علامت انتقال است یکی از راه های گسترش ویروس تنها در نظر گرفتن محافظ مراحل را برای کسانی که با تایید این ویروس به نظر می رسد به یک اثر راه برای جلوگیری از انقباض COVID-19.

تبلیغات

در اوهایو اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا است مشکل عبارت از یک جهت منتشر شده توسط وزارت امور خارجه بهداشت, مدیر دکتر امی اکتون. سفارش نیاز به نام و آدرس کسانی که تست مثبت برای این ویروس به توان با توجه به اولین پاسخ دهندگان و در عین حال آن را نیز می گوید اولین پاسخ دهندگان به فرض کسی آنها در تماس با این ویروس. “در صورتی که بهترین یا تمرین توصیه می شود پس چرا نیاز و یا تمایل به اشتراک گذاری اطلاعات خاص با اولین پاسخ دهندگان?” Gary Daniels رئیس لابی برای ACLU را اوهایو فصل گفت: ABC News.

وجود دارد در حال حاضر شده است نگرانی در مورد سوء استفاده از داده ها. در نیوهمشایر برخی از اولین پاسخ دهندگان بوده است به اشتراک گذاری اطلاعات از افرادی که آزمایش مثبت با رهبران محلی. هیچ اطلاعاتی است که داده های به اشتراک گذاشته شده و یا حتی به همین دلیل است. جیک لئون سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان تنها گفت که این حادثه را یک سوء تفاهم بوده است متوقف شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر