Covid موارد در هند افزایش متحده آسانسور مستند محدودیت

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: زندگی شهرهای مختلف آغاز شده ومیگوید نسبت normaility به عنوان coronavirus موارد عبور از یک لاخ آستانه در هند در روز سه شنبه. مرکز صبح داده ها نشان داد 1,01,139 Covid-19 موارد و 3,183 مرگ و میر به طور کلی با 4,970 موارد جدید و 134 مرگ و میر گزارش شده در 24 ساعت گذشته, در حالی که 2,350 بیماران بهبود یافتند. در همه 39,173 مردم بهبود یافته اند.

PTI گزارش 1,01,688 موارد در حالی که covid19india.org قرار دادن چهره های کلی در 1,02, 329, با 3,169 مرگ و میر تا جمعه شب.

در چندین ایالت عمومی و خصوصی حمل و نقل شد به عقب در جاده ها, مغازه ها باز شد و مردم شروع به رفتن به اتاق پس از 57 روز. در کشورهای که آرام قوانین برای مستند 4 بسیاری از رفت و برای پیاده روی در پارک های محله در حالی که داخلی کمک می کند و کارگران ساختمانی بودند ، تجارت الکترونیکی نیز فعال با افزایش سفارشات آنلاین برای موارد غیر ضروری. در شهرستانها مانند دهلی نو که در آن مترو است که هنوز بسته, جاده ها شلوغ شد با ماشین ها و تاکسی ها.

با بسیاری از کارگران مهاجر در بازگشت به خانه Covid-19 موارد در حال افزایش است در چندین ایالت از جمله اوتار پرادش بیهار Odisha و Jharkhand. بیشتر مهاجران انتظار می رود به بازگشت به خانه در روز های آینده.

روز سه شنبه وزارت راه آهن گفت: رضایت از مقصد کشورهای مهاجر قطار نبود نیاز به هر گونه دیگر. پیش از این مرکز گفت: تا به حال رضایت از دولت دریافت شد باید برای Shramik ویژه.

راه آهن گفت: بیش از 21 لاخ مردم فرستاده شدند و خود را به خانه متحده از طریق 1,595 “Shramik ویژه”. راه آهن رسمی گفت: دولت پرداخت شد برای همه این قطار و هیچ مهاجر بود که به خواسته پرداخت.

در حالی که کل موارد دارای بیش از یک لاخ در هشت هفته نرخ رشد فعال موارد سه درصد افزایش یافته که به معنی دو برابر شدن نرخ 23 روز اقتصاددان گفت: Shamika راوی است که ردیابی Covid-19 نمودار. او گفت مهم است به درک این نرخ تا به حال تغییر در سه روز گذشته و مبارزه بود به پهن کردن منحنی.

وزارت بهداشت و درمان گفت: بهبود ميزان بهبود به طور مداوم و 38.73 درصد است. به گفته مقامات فعال موارد تنها حدود 2.9 درصد در Icu.

وزارت بهداشت و درمان گفت: در شرایط مورد مرگ و میر در هر لاخ جمعیت هند بود که تا کنون در مورد 0.2 مرگ در هر لاخ جمعیت در مقایسه با 4.1 مرگ در هر لاخ جمعیت در سراسر جهان است. ایالات متحده با 87,180 مرگ و میر است 26.6 درصد مرگ و مير; بریتانیا 34,636 مرگ و میر (52.1%) و ایتالیا 31,908 مرگ و میر (52.8%).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>