Covid تعداد ساقه در کارناتاکا وزارت بهداشت را نگه می دارد اطلاعات تحت کاری ادامه داده اند

بنگلور: شصت و سه تازه تاج موارد مثبت گزارش شده پس از عصر سه شنبه و در بخش بهداشت و درمان استفاده می شود که به انتشار این بولتن با اطلاعات دقیق و درست از بیمار سن و جنسیت و محل اقامت منبع عفونت, سفر, تاریخچه و غیره شده اند نکردن.

این آمده است فقط یک روز پس از Covid19 موارد در کشور یک رکورد جدید ثبت نام 149 نفر در یک روز. چهارشنبه بولتن تنها منطقه-حکیم جزئیات تازه موارد مثبت.

از 63 مورد – 21 هستند از حسن 10 از بیدر, 8 از مندیا, 7 از Kalburgi, 6 از Udupi, 4 هر یک از تومکور و بنگلور و هر یک از Dakshin Kannada, Uttara کانادا و Yadgir. کل شمارش می ایستد در 1458.

منابع ادعا می کنند که وزارت بهداشت بود و بی تاب به عنوان تازه موارد به طور مداوم بالا بردن به علت ورود مردم از ماهاراشترا گجرات Tamilnadu و کرالا.

در یک هفته گذشته بیش از 250 موارد مثبت در حال بازگشت از ماهاراشترا به تنهایی و نزدیک به نیمی از آنها بازگشته اند به مندیا به غیر از حسن و Shivamogga. موارد اضافه کردن در Kolara, Chikkaballapura و بنگلور با توجه به عودت از Tamilnadu.

آن متقاعد دولت به ممنوعیت ورود هر گونه از ماهاراشترا گجرات و Tamilnadu تا مارس 31.

با وجود این موارد در حال افزایش است و این بخش است تا با توسعه است. لازم به ذکر است که این بخش آن است که ramped تا تاج تست به طور متوسط است تست حدود 7000 نمونه در هر روز است.

است که بخش پنهان کردن جزئیات به آن فکر می کند ممکن است مردم وحشتزده با افزایش مداوم در اعداد است که هنوز به پاسخ داده شده توسط مقامات.

به عنوان به زودی به عنوان توییتر دسته از کارناتاکا وزارت بهداشت توییتی آن تغییر کرده است بولتن فرمت آب گرفتگی شد با سوال پرسیدن وضوح بیش از این تحول و انتقادات برای حرکت به دور از شفافیت پنهان کردن اطلاعات مهم.

این 4 مورد از بنگالور از Yeshwanthpur, Jnanabharati نگر و Nagawara. BBMP اعلام کرده است و این مناطق به عنوان مهار مناطق شده اند و برداشتن گام برای جلوگیری از گسترش.

با 21 تخلیه مندیا است که با داشتن 147 فعال موارد در دولت قرار بنگلور با 117 موارد است. در یک ماده از چند روز حسن تلاقی 50 علامت و 53 موارد مثبت.

کارناتاکا بیش از همه دارای 864 فعال موارد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر