طوفان Amphan آغاز ریزش زمین فرآیند می گوید آی

Category: کیمیا | No comments

Bhubaneswar: این ریزش زمین فرایند طوفان Amphan آغاز شده است و پس از 2.30 بعد از ظهر روز جمعه و آن را ادامه خواهد داد برای حدود چهار ساعت گفت: مدیر هند هواشناسی بخش Bhubaneswar مرکز HR Biswas. او همچنین گفت که به جلو بخش از دیوار ابر منطقه است از ورود به زمین در غرب بنگال.

“این روند ریزش زمین شروع به پس از 2:30 ساعت ادامه خواهد داد برای حدود 4 ساعت. رو به جلو بخش از دیوار ابر منطقه است از ورود به زمین در غرب بنگال,” او گفت:.

پیش از آن در روز فاجعه ملی پاسخ نیروی (NDRF) مدیر کل SN Pradhan گفت که اوریسا و بنگال غربی را تخلیه نزدیک به 1.5 لاخ و 3.3 لاخ مردم بود جلوتر از ریزش زمین از طوفان Amphan.

Pradhan همچنین گفت که هر آی از موج طوفان می تواند چهار تا شش متر از آب دریا که وارد زمین منطقه.

NDRF تیم در حال هماهنگی با دولت محلی برای طوفان خروش پاسخ و در مجموع از 41 تیم مستقر در اوریسا و بنگال غربی گفت.

در ضمن شرقی فرماندهی نیروی دریایی (ENC) نیز از نزدیک نظارت بر تحولات در خلیج بنگال و کشتی در ویساکاپاتنام نگه داشته شده است در حالت آماده به کار برای ادامه به مناطق آسیب دیده برای انجام کمک های انسان دوستانه تخلیه و پشتیبانی لجستیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>