کلکته/Bhubaneswar/New Delhi: به عنوان بسیاری از 1,19,075 مردم شده اند تخلیه از 13 آسیب پذیر ولسوالی Odisha به عنوان طوفان Amphan است که انتظار می رود به ریزش زمین در چهار شنبه بین Digha در غرب بنگال و Hatia جزیره در بنگلادش است.

با توجه به طوفان, بارش باران و بادهای قوی انتظار می رود به خمیر چند منطقه از Odisha امروز. به عنوان بسیاری از 1,704 پناهگاه اردوگاه های راه اندازی شده اند در انتظار سوپر گردباد.

سوپر گردباد ‘Amphan’ ضعیف به روش بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای در روز سه شنبه اما هنوز هم بسته بندی شده نیروی کافی برای pulverise مناطق ساحلی از اوریسا و بنگال غربی.

آن را به عنوان rumbled بیش از خلیج بنگال 510 متر کردن Digha ساحل در غرب بنگال به احتمال زیاد نمودار شمالی-شمال شرقی این دو کشور بودند کرده است.

Satyanarayan Pradhan مدیر کل فاجعه ملی در پاسخ به زور گفت: 41 گردان – 21 در غرب بنگال و 20 در اوریسا — از NDRF مستقر شده اند برای پاسخ به اورژانس موقعیت.

این سیکلون سیستم که در قطر 18 متر در جمعه گسترش یافت و به 33 متر در روز سه شنبه یک مقام وزارت گفت و توضیح داد که پراکندگی کاهش داده بود طوفان به شدت.

“هر چند Super Cyclone Amphan در حال از دست دادن قدرت خود به تدریج آن را ضربه زدن به زمین در روز چهارشنبه بعد از ظهر/شب بین Digha در غرب بنگال و Hatiya سلیمان (بنگلادش) به Sundarbans به عنوان یک ‘بسیار شدید طوفان بهداشت حرفه ای’ با یک ویرانگر سرعت از 155-165 kmph gusting به 185 kmph. ابزار خدمات مانند تلفن و آب و برق تجهیزات و زیرساخت های جاده هستند به احتمال زیاد به طور جدی آسیب دیده” هند هواشناسی بخش مدیر کل Mrutyunjay Mohapatra گفت.

سوپر طوفان است که به دنبال به طور مداوم توسط آب و هوا رادار داپلر در ویساکاپاتنام.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت دولت او تا به حال تخلیه حدود سه لاخ مردم از قسمت های ساحلی چهار منطقه. او همچنین اطمینان داد اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه در مورد او دولت آمادگی زمانی که او نام خود را در صبح است.

“طوفان Amphan است به احتمال زیاد به ضربه ساغر Island, South 24 Parganas در حدود 2 ساعت در روز چهارشنبه. بنابراین ما تخلیه حدود دو لاخ مردم و 50000 نفر در South 24 Parganas و, North 24 Parganas به ترتیب از خانه های خود به مراکز امداد. در شرق Midnapore و غرب Midnapore حدود 40,000 و 10000 نفر تخلیه شدند به ترتیب” خانم بانرجی گفت.

“اتحادیه خانه وزیر, به نام من. ما در حال صحبت کردن در مصلی. من به او گفتم ما به خوبی انجام می دهند. هیچ مشکلی وجود دارد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله