منحصر به فرد: Joey Bada$$ مذاکرات با همکاری نیویورک صندوق برای مدارس دولتی به نفع جوانان بی خانمان

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Exclusive: Joey Bada$$ Talks Partnership With NYC Fund for Public Schools to Benefit Homeless Youth

عکس: دیمیتریوس Kambouris (گتی ایماژ)

رپر و بازیگر و طرفدار عصر جمعی از بنیانگذاران Joey Bada$$ می گوید ریشه که هر سال او ایجاد یک لیست از اهداف او با هدف انجام برای 365 روز آینده. بروکلین بومی توضیح می دهد که یکی از 2020 بزرگترین اهداف است که به دریچه گاز کامل با بشردوستانه خود را در تلاش. او اعلام کرد روز شنبه که او را به همکاری با شهر نیویورک صندوق برای مدارس دولتی و وزارت آموزش و پرورش برای خدمات به جوانان بی خانمان در شهر, ساخت هدف خود را به یک واقعیت در حالی که کمک به صدها نفر از توشن و ماسه از کودکان و نوجوانان شروع به پرش بر روی آنها.

تبلیغات

“این چیزی است که من در مورد پرشور” کاریزماتیک 25 ساله می گوید: از طریق تلفن. “من یک چشم انداز برای آینده است. من قصد دارم برای ادامه انجام کارهایی مثل این. من می خواهم برای همیشه دادن به بچه ها مثل من که از من از کجا آمده و فقط به منظور افزایش شانس خود را از گرفتن به جایی که آنها می خواهند برای رسیدن به.”

به عنوان یک محصول از نیویورک مکان عمومی, مدرسه, سیستم جوی (متولد جو-Vaughn اسکات) توضیح می دهد که رشد او همکلاسی که تجربه چالش های مشابه را به فرزندان او با هدف کمک به خود را از طریق همکاری فوق العاده ای. از 1.1 میلیون دانش آموز ثبت نام شده در شهر نیویورک مدارس دولتی بیش از 110,000 هستند خانمان در گزارش از طرفداران برای کودکان. جای تعجب نیست 85 درصد از این دانش آموزان اسپانیایی و یا سیاه و سفید و بی خانمانی خود حمل یک تعریف گسترده; در هر ائتلاف برای بی خانمان هاآن را نه تنها آنچه را به تصویر کشیده که در حال خواب در خیابان یا مترو صندلی–همچنین می تواند معنی زندگی در شهری پناهگاه و سیستم به شدت مسکن موقت به سر می برند.

تبلیغات

“ما شروع به انجام تحقیقات ما و بلافاصله در تماس با شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش (NYCDOE) و صندوق برای مدارس دولتی” جوی توضیح می دهد که خود را هدف تصمیم گیری برای کمک به جوانان بی خانمان. “در حال حاضر که من در موضع قدرت که در آن من می تواند کمک به آن را فورا و بلافاصله فقط یک بدون ذهن و بسیار خوشحال…بود الهی تراز. این فقط زمان است.”

“ما سپاسگزار به جوی به عنوان یک سابق شهر نیویورک مکان عمومی, مدرسه, دانشجو, برای افزایش طول این بحران بی سابقه ای به حمایت از برخی از آسیب پذیر ترین دانش آموزان گفت:” جولی L. شاپیرو, مدیر اجرایی صندوق مدارس دولتی است. “سرمایه گذاری در موفقیت و ثبات از دانش آموزان دچار بی خانمانی است, از اولویت های کلیدی برای شهر ما و ما مفتخریم که قادر به استقرار منابع اضافی است که می تواند حمایت خود را از راه دور آموزش و همچنین جسمی و اجتماعی-احساسی خوب بودن.”

این صندوق برای مدارس دولتی است 501(c)(3) سازمان غیر انتفاعی است که باعث می شود همه کمک های مالی معافیت مالیاتی. این صندوق شده است یک شریک به NYCDOE پس از سال 1982 و با هدف پاسخگویی به نیازهای در حال ظهور از دانش آموزان در شهر نیویورک مدارس دولتی به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است با هدایت کمک های مالی به سمت مناطق شناسایی شده توسط NYCDOE به عنوان “بزرگترین نیاز.”

مبارزات انتخاباتی فراهم می کند مواد غذایی ناامن دانش آموزان با سه وعده غذا در روز و درب باز می شود به چندین منطقه ای غنی سازی مراکز در اطراف شهرستان برای خدمت به کودکان از اولین پاسخ دهندگان بهداشت و درمان و حمل و نقل کارگران است. آن را نیز ترویج اهمیت آموزش عالی و حرفه ای آمادگی ابزار برای دانش آموزان دبیرستان و کمک به اجرای بالا-کیفیت تدریس و یادگیری از طریق پیشرفت های فن آوری, اینترنت, اتصال, شال خدمات برای دانش آموزان با روان یا چالش های رفتاری و یادگیری لوازم جانبی مانند هدفون—که به عنوان یک نوازنده جوی فورا با طنین انداز.

“این NYCDOE به ما گفت که بسیاری در حال ظهور در حال حاضر نیاز برای دانش آموزان هدفون به دلیل [مدارس] روشن به آموزش آنلاین,” او توضیح می دهد. “و بسیاری از این بچه ها در پناهگاه بی خانمان و یا مسکن موقت که در آن شما زندگی می کنند در بالای افراد دیگر است. آنها نمی تواند تمرکز مطالعات خود را بدون چیزهایی مانند هدفون و…[هدفون] مفید برای گوش دادن به موسیقی و موسیقی است مانند [یک] فرار برای کودکان و نوجوانان در این شرایط نیز هست.” این صندوق همچنین فراهم کردن ملزومات برای دانش آموزان است که ممکن است ما حتی برای اعطا مانند مداد و قلم و کاغذ و بیشتر اثبات می کند که هیچ چیز بیش از حد بی اهمیت برای آنها نیاز است.

تبلیغات

هیچ غریبه ای به توسعه جامعه و فعالیت جوی می گوید آن را در DNA خود را برای کمک به دیگران. نوازنده که پشت سر هم بر روی صحنه در سال 2012 با اولین بازی خود را mixtape 1999است اختصاص داده شده زندگی شخصی خود را برای کمک به خانه خود شهر و اطراف کشور است.

تبلیغات

در سال 2018 به او اهدا $10,000 به جوامع آمریکا برای پلیس اصلاحات در شهر نیویورک و در سال 2017, او برگزار شد اهدای درایو با نرم افزار عصر و بروکلین قصبه جمهور اریک آدامز برای قربانیان طوفان هاروی و ایرما به نام طوفان پشتیبانی; به عنوان فرزند کارائیب پدر و مادر اخبار از طوفان’ ویرانی ضربه او به خصوص سخت است. در سال 2014 در مدت کوتاهی پس از ساخت آن بزرگ جوی اهدا $10,000 در تولید تجهیزات و ابزار خود را به مادر آلما, Edward R. Murrow دبیرستان از طریق یک همکاری موفق با J Dilla بنیاد و Akomplice لباس. تمام درآمد حاصل از مشارکت اهدا شد به سابق خود را در دبیرستان.

جوی حتی مکان آرمان پارامونت به شخصی خود را در بنیاد موم. آخرین آلبوم 2017 را همه Amerikkkan Bada$$ یابد و او را غرق در افکار در مورد مسائل بزرگتر مرکزی به تجربیات خود به عنوان یک سیاه پوست آمریکایی—او dubs “سرزمین آزادی” و “وسوسه” به عنوان دو آهنگ در کاتالوگ خود را که بهترین محفظهای قرار دادن او بسیار درگیر ذات است.

تبلیغات

“من همیشه تنها شده آیةالله نوع شخصیت” او توضیح می دهد که خود را “دادن قلب” یک ویژگی او سهام با پدرش که جوی بداند هر دو برکت و لعنت.” “قلب خود را به معنای واقعی کلمه به شما می گوید که این یک مشکل نیست کمک بیش از این ناراحتی که کمک به شما را پایین آهسته در خود فرد راه است.”

Musician Joey Bada$$ at his Storm of Support charitable donation event in 2017, which benefitted victims of Hurricanes Harvey and Irma.

نوازنده Joey Bada$$ در طوفان از حمایت خیریه اهدا رویداد در سال 2017 که سود قربانیان طوفان هاروی و ایرما.
عکس: دی می داند

تبلیغات

جوی اهدای $25,000 به صندوق برای مدارس دولتی از طریق مبارزات انتخاباتی و جلب برخی از دوستان معروف به در دادن روح. او می گوید که ریشه همکار رپ Denzel کاری همسان خود را اهدا و او را نیز به دست آورد بهره از جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه تشریفات YBN Cordae و همکار Brooklynites Flatbush Zombies. او می گوید که قادر به کمک به دیگران باید به عنوان یک فلکس ثروت اما انعطاف پذیری از شخصیت و امیدوار است که اقدامات خود را می تواند الهام بخش دیگران برای انجام همان.

“من فکر می کنم آن را یک برکت و رحمت به در یک موقعیت فراوانی,” او توضیح می دهد. “من به آن نگاه مانند من آماده ام به پشت در هر مرحله از زندگی حرفه ای من Diddy پول یا Joey Bada$$ پول است. آن است که عمیق تر از پول چون با این پلت فرم آن را می شود در مورد آگاهی است. این آگاهی به تنهایی که رفتن به تغییر درایو برای آینده بیشتر از پول خواهد شد…این چیزی که من زندگی می کنند, شما می دانید ؟ حتی اگر من زیادی ندارد و من به چیزی. اگر من نمی تواند به من به تلاش من یا من به حمایت از من.”

تبلیغات

“[کمک به دیگران] واقعا من درک اهمیت پلت فرم من و صدای من” او همچنان ادامه دارد. “من فقط یک نفر بود که قادر به استفاده از همه این دیگر متفاوت جمعیتی از طریق اتصالات و منابع…این باز چشم من به قدرت خود و خود من برسد.”

اگر چه او کاهش یافته و از دبیرستان به عنوان یک مقام ارشد در جهت پیگیری کار خود را Joey Bada$$ است آگاه از اهمیت آموزش و پرورش به منظور برای افراد جوان برای رسیدن به هدف و موفقیت در آینده خود را. بنابراین آگاه باشید که او اجازه دهید ما در یکی دیگر از اهداف خود برای سال 2020: به GED. او می گوید: او الهام گرفته شده بود مادر خود را به عنوان به خوبی به عنوان دریک که خود GED در سن 25 سالگی پس از ترک مدرسه به نشان می دهد Degrassi (جایی که او از قضا یک دانش آموز).

تبلیغات

“من یکی از آن بچه ها که همیشه در بالای کلاس” جوی می گوید: از آموزشی خود سفر است که او مطمئن بود که او می خواهم به بازگشت به پس از تبدیل شدن به یک ستاره. “نبود” تا وقتی که من به دبیرستان که من واقعا متوجه شدم ‘Yo, من یک فرصت و در حال حاضر زمان برای به دست گرفتن آن است. مسلم است که تا به حال من پاییز پشت در مدرسه من کمی چون من متمرکز بر زندگی حرفه ای من بیشتر…شروع کردم به slacking خاموش است اما من هرگز فکر در یک میلیون سال است که من می خواهم یک بچه به گفتن من نیست پایان مدرسه. که هرگز من سیر به عنوان یک بچه…واقعا مادر من است که با قرار دادن باتری در من که آن را فقط مانند ” خوب, شما می دانید چه ؟ من می تواند آن را انجام دهد و من باید [من GED].'”

گذشته از کار خود را برای رسیدن به دیپلم جوی قرار دادن برخی از نکات تکمیلی در آینده سومین آلبوم استودیویی. او پروژه های که LP می شود منتشر شده در “بعد از سه چهار ماه” و می گوید: قرنطینه شده است و فرصت مناسبی برای گوشت آن را.

تبلیغات

“برای چند ماه گذشته من واقعا اشتباه دولت که در آلبوم من است چرا که من نمی دانم آنچه که من می خواستم به آن تماس بگیرید و من واقعا نمی باید دقیق موضوع” او توضیح می دهد. “آنچه این خرابی اجازه من این بود که فضا و زمان را به واقعا فقط بر روی یک چیز تمرکز یک منطقه و در حال حاضر من از آن همه–من می دانم که من به عنوان من می دانم آنچه در آن در مورد من می دانم که چگونه من قصد دارم به رشته تمام حقایق با هم. من چشم انداز فوق العاده روشن است.” پروژه خود را مربوط به افکار درونی و اعماق ذهن خود خواستار آن خود را “بیشتر بدرمان روانی در بدن کار نشده است.”

“من فقط آماده به باز کردن و صحبت در مسائل مربوط به سلامت روان” او می گوید. “از آخرین آلبوم بود در مورد ما تجربه جمعی به عنوان سیاه و سفید مردم در امریکا و در جهان است و این یکی فقط بیشتر در مورد تجربه من در زندگی خود من است. این است که بیشتر شخصی من اکثر پروژه های شخصی است.”

تبلیغات

بالاتر از همه, Joey Bada$$ بیشتر علاقه مند به ساخت مطمئن شوید که چشم انداز خود را برای جوانان بی خانمان است که فعلیت خود را از طریق انتگرال با همکاری دو فوق العاده مهم سازمان مرکزی به شهر مادری خود. او معتقد است که یک کمی از کمک می تواند یک تفاوت بزرگ در زندگی این افراد جوان که می تواند در رفتن و تغییر جهان اگر آنها با توجه به فرصت و وسیله ای برای انجام این کار است.

“یکی از این بی خانمان کودکان و نوجوانان می تواند آینده Joey Bada$$,” او گشت. “آنها می تواند آینده Diddy آنها می تواند آینده Elon Musk. اما اگر آنها لازم نیست که منابع آنها ممکن است هرگز در واقع زنده است که بالقوه است.”

تبلیغات

Musician Joey Bada$$ and a guest during the Flatbush YMCA holiday party in December 2015.

نوازنده Joey Bada$$ و یک مهمان در طول Flatbush YMCA حزب تعطیلات در ماه دسامبر 2015.
عکس: سوفیا چانگ

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>