منحصر به فرد: تلویزیون در یک جشن, سیاه, موسیقی ماه و صدا از دی سی با Go-Go, مستند, ضرب و شتم متوقف نمی

Category: کیمیا | No comments


The Beat Don’t Stop (2020)

ضرب و شتم متوقف نمی (2020)
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون یک

برای تلفن های موبایل از Go-Go hit ملت در سطح دیگری که همه ما شنیده این conga درام در پس زمینه از “دا ته قنداق تفنگ” توسط E. U. (تجربه نامحدود) به عنوان بخشی از اسپایک لی School Daze موسیقی متن فیلم. اما من واقعا به خلوص واشنگتن سی بومی غرور تا زمانی که من انباشته چند نفر از دوستان از آنجا رفت و به محلی احزاب و دیدم جمعیت های قومی و مذهبی برای تلفن های موبایل از “یک شبه سناریو” توسط نادر جوهر (که می زند!).

تبلیغات

پس سی مردمی می دانم و نمی به طور یکسان خواهد شد ضرب و شتم پای خود را در پیش بینی در این اخبار: ریشه است به طور انحصاری آموخته که تلویزیون در یک جشن, سیاه, موسیقی ماه توسط debuting a Go-Go موسیقی مستند با عنوان ضرب و شتم متوقف نمی. Chronicling تاریخ و میراث سی محبوب صدا doc را جشن می گیرند میراث پدرخوانده Go-Go موسیقی چاک قهوه ای برجسته رادیو در یک نقش محوری در موسیقی به دست آوردن یک پلت فرم ها و بیشتر.

در دوره ای که جامعه در سی سازماندهی حرکات مانند نمی لال سی و #Moechella به حفظ آن مقدس فرهنگ مانند یک مستند بسیار مهم است.

تبلیغات

“من همیشه به دنبال نشان دادن کمتر. من همیشه به صدای بی صدایان و به رفتن بسیار بود که” کتی هیوز رئیس و بنیانگذار شهری یکی در بیانیه ای گفت به ریشه. “ما افتخار می کنیم به بخشی از برو داستان و ممنون که داستان از مردان و زنان که کمک به ایجاد و ترویج این صدای شگفت انگیز است.” هیوز همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در توضیحات.

هر آزادی مطبوعات:

ضرب و شتم متوقف نمی پردازد ادای احترام به سهم منحصر به فرد از Go-Go موسیقی به موسیقی چشم انداز است. آن را ویژگی های یک میزبان از مشاهیر و هنرمندان موسیقی مورخان و رهبران جامعه از جمله رپ Doug E. تازه; اعضای گروه از جنس اوراق و شکسته حیاط Band, مشکل, فانک, E. U. حیاط خلوت گروه TOB, TCB و Maiesha و ران Huggers; رقص خدمه ضرب و شتم Ya پا بهترین; موسیقی مورخان دکتر ناتالی Hopkinson و کاتو Hammond; موسیقی روزنامه نگاران Ericka مهندس و الونا Wartofsky نمی لال DC سازمان ران Moten; استعداد پروموتر و سابق وصول سوابق اجرایی بو Sampson; تولید کننده موسیقی تن P; رادیو یکی از شخصیت انجی Ange; DJ Flexx; هنرمند هیپ هاپ DJ Kool; و بسیاری از دیگران است.

برادر بزرگ کنن که میزبان اولین برنامه رادیویی روزانه در کشور اختصاص داده شده به Go-Go موسیقی در رادیو یک ایستگاه WOL-AM همچنین آشنایی حساب خود را به این نگاه جامع در قدرت اجتماعی و نفوذ منحصر به فرد این نوع هنر.

برو موسیقی بومی صدا از واشنگتن که پدید آمده از محله های محروم در اوج اپیدمی کوکائین کرک در 1980s. آن را تا حد زیادی مقصر برای افزایش جرم و جنایت و خشونت که فلج سی ضرب و شتم متوقف نمی طول می کشد بینندگان از طریق آن تاریخ و آدرس چگونه موسیقی در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای آمریکایی های آفریقایی تبار به بالا بردن و مسائل مانند کلاس مبارزات gentrification و موسیقی و تاثیر آن بر فرهنگ سیاه و سفید.

بدن شما آماده است, راست? اگر شما می خواهید یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به چه نوع از محتوای شما در ما به شما کردم. ریشه نیز به دست آمده دو منحصر به فرد کلیپ های مستند.

اول یک نگاه به صدا است که اضافه شدن عطر و طعم به “شکلات شهرستان”:

ضرب و شتم don’t Stop | گوگو: صدای DC / تلویزیون یک (یوتیوب)

بعد ما را به ریشه های Go-Go است که البته به لطف Motherland:

ضرب و شتم don’t Stop | گوگو پرداخت ادای احترام به آفریقا / تلویزیون یک (یوتیوب)

برای من سی دوست دارد ذخیره تاریخ و مطمئن شوید که شما برنامه ای برای گرفتن برخی از اضافی سخنان سس برای “curryout” مرغ برای خوردن همراه در حالی که شما تماشا. در ضمن اتمام تریلر زیر:

تلویزیون یک “ضرب و شتم don’t Stop” مجموعه به برتر ژوئن 21 در 8/7C / تلویزیون یک (یوتیوب)

ضرب و شتم متوقف نمی airs یکشنبه, ژوئن 21 در 8 p. m. ET در تلویزیون یکیپس از ارائه دوباره به نواز دعوت در 10 p. m.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>