Sherman’s Showcase “Black History Month Spectacular” (2020)

شرمن نمایش “ماه تاریخ سیاه دیدنی” (2020)
تصویر: IFC (YouTube )

شما فکر می کنید ماه تاریخ سیاه به پایان رسید و در ماه فوریه ؟ خوب شرمن ویترین برخی از اخبار برای شما.

تبلیغات

این طرح کمدی سری خواهد بود و آوردن که همان ماه تاریخ سیاه انرژی به ماه ژوئن با آن ویژه “ماه تاریخ سیاه دیدنی” debuting در Juneteenth البته.

شرمن نمایشگاه میزبان شرمن تیم mcdaniels تا از خواب انجام یک ماه تاریخ سیاه قسمت برای دهه” سازندگان و ستاره بشیر صلاح الدین و دیللو معما در بیانیه ای گفت. “با تشکر از IFC و AMC او در نهایت شانس. اعطا ماه تاریخ سیاه بود در ماه فوریه است. اما شرمن گفت: “نه به من اعتماد اجازه دهید نگه دارید تا زمانی که جهان دستخوش برخی از تغییر اساسی است که نیروهای هر کس به ماندن در خانه و تماشای ویترین.’ و شرمن آرزوی اش کردم. او همچنین می خواهم به درخواست Tiger King‘s کارول Baskin برای جلوگیری از استفاده از امضای خود عبارت ‘گربه ها و بچه گربه ها,’ است که او شده است با استفاده از این ویترین از سال 1973.”

تبلیغات

در یک منحصر به فرد کلیپ های به دست آمده توسط ریشه شرمن McDaniel (صلاح الدین) چت با مهمان ستاره John Legend در مورد شیکاگو خانه موسیقی و آغاز بکار این موزیک ویدئو برای “اضافه کردن برخی از Kente.”

اضافه کردن برخی از Kente | شرمن ویترین / IFC (یوتیوب)

همراه با مفهوم با اضافه کردن kente پارچه به معنای واقعی کلمه هر چیز و همه چیز را با استناد به خانه موسیقی کلاسیک “دنبال من” و نسبت دادن آن به Harriet Tubman است کمدی نابغه است. من در Kunta Kinte عنوان در پایان. این است که در حال حاضر در شیکاگو ،

اگر شما به دنبال برای برخی از می خندد رنگی با موسیقی جاذب من پیشنهاد می کنم این سری است. که نشان می دهد عرضه آن در برخی از رسانه های اجتماعی ویروسی توجه از طریق سیاه و توییتر برای آن طرح “Drop It Low (به عیسی).” به آن را دریافت.

به شرمن نمایش “ماه تاریخ سیاه دیدنی” برای اولین بار در ژوئن 19 در 10 p. m. ET/PT در AMC با پیگیری پخش در IFC در 11 p. m. ET/PT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله