فلوریدا پلیس با انتشار تصویری از بلوک های عظیم پس از اتهامات دهها

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Florida Police Release Video of Massive Block Party After Allegations of Racial Profiling

تصویر: Volusia County, Fla. کلانتر,

این Volusia شهرستان کلانتر دفتر در شرق و مرکزی فلوریدا منتشر شد تصویری از یک بلوک با حضور هزاران نفر روز شنبه گذشته پس از شرکت کنندگان گفت: آنها که ناعادلانه هدف قرار دادند چرا که آنها سیاه و سفید هستند.

تبلیغات

جمع آوری و درو حدود 3000 نفر در دولند, Fla., در 16 ماه مه. Volusia پلیس نظارت بر رویداد که یک بنای یادبود برای یک مرد به قتل رسیده در سال 2008 شرکت کنندگان گفت: غرب Volusia Beacon (h/t نیوزویک).

“از آنجا که اکثریت جمعیت شد و نمایندگان/پلیس سفید, ما برای رویارویی با مسائل” Volusia County Sheriff مایک Chitwood گفت در توییتر در پاسخ به شرکت کنندگان شکایت که بازداشت شدند لحاظ نژادی با انگیزه است. “من را قبول نمی کند این اتهام را که ما نژادپرستان یا این که ما اقدامات شنبه شد نژادی با انگیزه است. این درست نیست و آن را عادلانه نتیجه گیری از این ویدئو.”

تبلیغات

این ویدئو نشان می دهد swaths بزرگ از مردم ایستاده نزدیک به هم در خیابان های بسیاری از آنها بدون ماسک صورت. حتی اگر این رویداد نقض دستورالعمل از فلوریدا وزارت بهداشت است که توصیه می شود در برابر تجمعات بیش از 250 نفر پلیس نمی درگیر تا شب سقوط کرد.

“من فکر می کنم آنها در حال اجرا آن را تا 10 بنابراین فقط برای همین ما یک مشکل بزرگ اجازه دهید اجازه دهید آنها را آن را اجرا کنید تا 10 به عنوان طولانی به عنوان آنها رفتار” یک افسر می گوید: در این ویدئو.

در حدود 10:30 pm افسران می گویند آنها نگران ایمنی عابر پیاده هنگامی که آنها کشف یک تفنگ نمایش داده می شود از باز کردن پنجره یک خودرو در حال عبور اشاره کرد: در یک جمعیت است که تا به حال جمع در اطراف یک ایستگاه گاز.

تبلیغات

تنش بین پلیس و یادبود شرکت کنندگان شروع به افزایش زمانی که ماموران شروع به گفتن شرکت کنندگان به خارج شدن از جاده و حرکت اتومبیل خود را. اما نقطه عطف به نظر می رسد زمانی که پلیس دو نفر آنها می گویند که یک اسلحه گرم و ارز.

از عصر ایران:

بعد از آن دو مردان, Alphonso پارکر و چارلز Turner دیده می شد تبادل اسلحه گرم و گرفته شده بودند را بازداشت و پس از مقاومت در برابر افسران. ترنر است که در اوراق قرضه در اتهامات دیگر متهم شد با دو فقره از در اختیار داشتن یک سلاح توسط یک محکوم جانی دستکاری با شواهد تحریک به شورش و مقاومت در برابر یک افسر بدون خشونت است.

پارکر دستگیر شد در همان اتهامات غیر از دستکاری با شواهد. او همچنین به اتهام در اختیار داشتن پنهان اسلحه گرم.

تبلیغات

دستگیری به خود جلب کرد یک واکنش فوری از میان جمعیت با فریاد پلیس که دو مرد بودند که بازداشت کاری نمی کند.

“این چیزی است که آنها را به مردم سیاه و سفید” یکی از شرکت کنندگان گفت: غرب Volusia چراغ. “این منصفانه نیست.”

تبلیغات

این Volusia شهرستان کلانتر دفتر می گوید: اجرای قانون زده شد و با بطری های شیشه ای و شیشه ها و نوار مدفوع به عنوان آنها شروع به تلاش برای شکستن این حزب است. به عنوان نیوزویک گزارش گروه می گوید که آنها ساخته شده هفت بازداشت و در مجموع با دو افسر حفظ جراحات جزئی.

پس از غرب Volusia چراغ داستان رفت و تا روز یکشنبه کلانتر Chitwood ارسال شده چندین تاپیک در توییتر روز بعد در سخنرانی خود در طول در مورد مسابقه و پلیس.

تبلیغات

“کشور ما زشت تاریخچه نژادپرستی و تعصب و این فصل هنوز در حال نوشته امروز” Chitwood نوشت. او در دفاع از اقدامات پلیس گفت: آنها تا به حال یک “مسئولیت به گام” هنگامی که آنها را دیدم یک اسلحه اشاره در یک جمعیت.

“اما با توجه به همه چیز ما می دانیم که در مورد کشور ما سابقه من هم می دانم که آن احساسات نیست فقط در مورد پنج شنبه شب” Chitwood ادامه داد. “به همین دلیل من درخواست هر کس به آمار مکث و یک لحظه به خنک کردن خودم گنجانده شده است.”

تبلیغات

وقتی پرسید که آیا اجرای “اجتماعی فاصله” بود که در ذهن پلیس Chitwood گفت: از آن نبود.

تبلیغات

“نگاه در هر نقطه دیگری در ایالت فلوریدا این وقایع اتفاق می افتد بنابراین شما نمی خواهید برای قرار دادن kibosh بر این دلیل دیگری است برای رفتن به پاپ تا در جایی دیگر” او گفت:. وی همچنین با اشاره به بحث اجتماعی فاصله دستگیری, در شهر نیویورک, گزارش سی ان ان.

“این یک مسئولیت شخصی (اجتماعی فاصله) آن را اجرای قانون کار به اجرا درآوردن نقل قول را تمام کردن اجتماعی فاصله,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>