فلوریدا دانشمند اخراج برای امتناع از دستکاری COVID-19 دیتا برای توجیه بازگشایی دولت

Category: کیمیا | No comments


An aerial drone view of the closed South Beach on May 19, 2020 in Miami Beach, Florida. The city of Miami Beach will allow “various retail stores, personal grooming establishments, offices and museums” to open staring tomorrow.

هوایی هواپیماهای بدون سرنشین نمایی از بسته های ساحل جنوبی در مارس 19 سال 2020 در ساحل میامی ، شهر میامی بیچ اجازه خواهد داد که “های مختلف در فروشگاه های خرده فروشی نظافت شخصی موسسات و دفاتر و موزه ها” به باز خیره فردا.
عکس: صخره هاوکینز (گتی ایماژ)

تهمت می خواهد امریکا برای بازگشایی چرا که او را بیشتر نگران اقتصاد تاسیسات از او در مورد افرادی است که او حاکم. این یک واقعیت است.

تبلیغات

رئیس جمهور ایالات متحده نیز دروغگو و مانند کسانی که در اطراف او و یا کسانی که می خواهند به ماندن در خود زینت های خوب هم به دروغ; فکر می کنم پادشاه Joffrey, از , بازی تاج و تخت.

بنابراین زمانی که رئیس جمهور دستورات است که مناطق نیاز به شروع به باز کردن و علم نیست و حمایت از این ایده چه جمهوری خواه دولت (یا در فلوریدا مورد کشور به دلیل فلوریدا است که خود درآورد الاغ کشور) به انجام دهید ؟ خوب شما فقط با داده ها به آن نگاه مانند اعداد پایین می رویم و پس از آن شما خود را بازگشایی دولت و برای همه صبر به مریض.

تبلیغات

در روز دوشنبه نشان داد که گرجستان—که فقط اتفاق می افتد به اجرا توسط یکی از تیاو فاسد ترین سیاستمداران نام نه تهمتبود دستکاری تاریخ از داده های خود را به آن را به نگاه مانند COVID-19 نفر کاهش که در واقع تاریخ در اطلاعات ذکر شده بود ،

و در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد این کشور از فلوریدا اخراج یک دانشمند برای امتناع از دستکاری COVID-19 داده است.

با توجه به فلوریدا امروز, دانشمند, Rebekah جونز “که ایجاد فلوریدا COVID-19 اطلاعات پورتال نیست فقط حذف از موقعیت خود در مارس 5, او از کار اخراج شد در روز دوشنبه توسط وزارت بهداشت گفت: به دلیل خودداری از دستکاری داده است.”

تبلیغات

در یک ایمیل به فلوریدا امروز جونز ادعا می کند که او مسئول ایجاد “دو برنامه در دو زبان چهار داشبورد شش نقشه های منحصر به فرد با لایه ها از داده های عملکرد برای 32 متغیرهای پوشش نیم میلیون خط از داده ها است.”

این طرح برای این پورتال به یک one-stop-shop برای مردم فلوریدا برای دیدن COVID-19 وضعیت اتفاق می افتد در خود bizarro-باسن کشور در زمان واقعی است.

تبلیغات

“من در آن کار می کرد به تنهایی شانزده ساعت در روز برای دو ماه بیشتر است که من هرگز برای پرداخت می شود و در حال حاضر که این اتفاق افتاده من احتمالا هرگز برای پرداخت,” او نوشت: در یک ایمیل تایید به فلوریدا امروز که او می خواهم از کار اخراج شده از کار خود را به عنوان سیستم های اطلاعات جغرافیایی مدیر فلوریدا وزارت بهداشت.

جونز افزود که او ختم آمد و پس از او خواسته شده بود برای تغییر داده ها به صورت دستی حذف به “طبل حمایت از این طرح به بازگشایی شده است.”

تبلیغات

جونز اعلام ختم “در یک ایمیل به همکاران اشاره کرد که او بخش دیگر مسئول به روز رسانی اطلاعات در سایت “در هر شکل و فرم'” نیویورک پست گزارش.

“من درک می کنم, قدردانی, و حتی به اشتراک گذاشتن نگرانی خود را در مورد تمام تغییرات چشمگیری رخ داده است و کسانی که هنوز برای آمدن” جونز نوشت.

تبلیغات

“به عنوان یک کلمه از احتیاط, من انتظار می رود تیم جدید به ادامه همین سطح دسترسی و شفافیت است که من ساخته شده مرکزی به روند طی دو ماه اول. پس از همه تعهد من به هر دو تا حد زیادی (مسلما به طور کامل) به همین دلیل من دیگر مدیریت آن است.”

پس جونز’ اخراج این سایت شده است عملکرد به صورت پراکنده و اطلاعات به نظر می رسد گم شده و یا برای دسترسی به, فلوریدا, امروز گزارش.

تبلیغات

“فلوریدا در حال حاضر 46,442 کل موارد COVID-19 با نزدیک به 2 ، 000 مرگ و میر” نیویورک پست گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>