کارگران مهمان را انتخاب کنید به راه رفتن به خانه به عنوان قطار به طوفان-مناطق ضربه لغو

Category: کیمیا | No comments

بنگلور: در حالی که دولت می خواهد به ارائه مهمان کارگران سفر فرآیند به عنوان صاف روی زمین واقعیت این است که سردرگمی و عدم شفافیت در ادامه به آنها تاثیر می گذارد.

در گرمای تابشی برخی را انتخاب کرده اند و نه صبر کردن برای قطار و جاده را به راه رفتن هزاران کیلومتر به Bihar, Jharkhand و اوتار پرادش است.

هر چند Bruhat بنگلور Mahanagare Palike ساخته شده است که به ترتیب برای مهاجران در بنگلور مرکز نمایشگاه بین المللی (BIEC) این هجوم بزرگ است که حتی اگر یک قطار برگ با کارگران فضای خالی می شود بلافاصله پر شده است.

اما در یک نمونه آن را در بر داشت که در حالی که BBMP Marshalls آورده 31 کارگران از مرز آنجایی که آنها راه رفتن به Jharkhand, پلیس اجازه نمی دهد که کارگران به BIEC برای دو روز آینده.

مدافع Clifton Rozario که ملی است از همه, هند, شورای مرکزی اتحادیه های کارگری (AICCTU) شده است و کار با کارگران مهاجر در کارناتاکا اعلام کرد که تعداد کارگران مهاجر مجبور به جاده ها است و افزون در بنگلور.

او حمایت برای استفاده از پناهگاه بیشتر و رایگان اجرا از قطار برای مقابله با این وضعیت بی سابقه ای.

پانزده مهاجران از Jharkhand شده اند و زندگی را در پیاده رو مقابل Thirumalashettyhalli ایستگاه پلیس برای آخرین بار 15 روز با همه لازم است
کاغذ بازی. شده است وجود دارد هر ترتیب از یک قطار نشده است.

از 1500 رشته به عنوان قطار به گردباد آمار مناطق اوریسا و بنگال لغو

وجود دارد حدود 1500 کارگران مهمان از اوریسا و بنگال رشته در وهیتفیلد چون قطار به این مکان ها لغو شده اند, در پی طوفان Amphan.

Zibi جمال از وهیتفیلد افزایش یک شهروند شده است کمک به کارگران در ایستگاه پلیس به فرم را پر کنید.

“مردم در حال خواب سبزیجات در بازار در حال انتظار برای بلیط در Varthur. به آنها گفته شده به پر کردن فرم آنلاین و پس از آن آنها را دریافت اس ام اس هنگامی که قطار آماده است. آسان به می گویند. اعدام در زمین است یک موضوع های مختلف در دسترس نباشد. بسیاری لازم نیست گوشی های تلفن همراه. آنها به اشتراک گذاشتن یک واقعیت است. پر کردن آنلاین هزینه 300 تومان/فرم. سوار شدن از یک مکان به مکان دیگر است 3x شارژ. مردم تحمل فشار از مستند در حال غارت و همچنین” او روایت تروما شدند.

“همهمه kab ghar jayenge” (هنگامی که ما به خانه) است کلام در Sarjapura امروزه.

با توجه به صدای Sarjapura است که کمک به پلیس برای هموار کردن راه برای صاف خروج از کارگران میهمان بیش از 3000 مدخل ساخته شده اند در Sarjapura ایستگاه پلیس اما کمتر از 500 شده اند به خانه فرستاد.

در ساعت اندکی نه اتوبوس حامل 250 پناهجو چپ Sarjapura به شهر ایستگاه راه آهن. بسیاری از کارگران هستند clueless در مورد چگونه برای رسیدن به اتوبوس که قطره آنها را به ایستگاه راه آهن. بعضی از آنها خواسته شده است به ترک کار خود را در سایت و در حال حاضر بی خانمان. آنها شده اند به ماندن در محوطه مدرسه از SVP تا زمان آنها می تواند رسیدن به بومی خود را محل.

“هر چند به نظر می رسید مانند یک تسکین قطار به آسام لغو شد و 150 نفر در حال حاضر در گیر در ایستگاه راه آهن. این است که ملت و دولت بزرگترین شکست. پول جمع آوری شده در هر برهه از این مهاجران, اما مقررات ساخته شده اند به عنوان اگر آن است که موسسه خیریه” یک عضو از صدای Sarjapura تاسف

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>