کارگران مهمان بیشتر در معرض ابتلا به ویروس به دلیل سوء تغذیه و ایمنی پایین

Category: کیمیا | No comments

حیدرآباد: مثبت شدن نرخ Covid-19 مهمان کارگران بیش از 20 درصد در هند به علت عدم ایمنی و سوء تغذیه است که همیشه حاضر مشکل میان محروم بخش از جامعه است.

در ایالت بیهار و Uttar Pradesh, نرخ مثبت است به عنوان بالا که 26 درصد در حالی که در کشورهای جنوب هند مثبت کم است در 3 تا 4 درصد است.

خوابگاه که مهمان کارگران می توانیم خود را ناچیز حقوق محدود است. 10-15 مردم کهنه به یک زندگی در فضا, زندگی خواب و غذا خوردن در تنگ فضاهای اجتماعی که در آن فاصله نزدیک به هیچ است. در حالی که فاصله یکی از عوامل مهم کنترل عفونت آن چیزی است که غیر ممکن است برای کارگران مهمان به رعایت آن در شهرستانها که مستند اجازه نمی دهد آنها را به حتی خارج بشین.

Dr KK Aggarwal, رئیس جمهور سابق هندی انجمن پزشکی گفت: مهمان کارگران زندگی و یا داشتن زندگی نزدیک شهری خوشه یک امکان به بدون علامت حامل Covid-19.

“تست و جداسازی آنها مهم است به طوری که عفونت را گسترش بیشتر است. بسیاری از آنها را فقط علائم خفیف و آنها را نمی خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان. آنها آسیب پذیر و در معرض جمعیت و آنها باید بموقع محافظت و احترام” دکتر Aggarwal گفت.

Dr Mustufa افضل ارشد متخصص بیماری های عفونی با مراقبت های بیمارستان می گوید: “اکثر کارگران حامل بدون علامت است که علت اصلی عفونت است. آنها راه می رفت فاصله مناسب و بدون آب و غذا. پناهگاه تنها نزدیک به بزرگراه ها و یا آهنگ های راه آهن. بسیاری از آنها میانسال و نه ممکن است آگاه از داشتن یک وضعیت پزشکی مانند فشار خون و دیابت است. این عوامل در حال حاضر آمدن به جلو هنگامی که آنها قرارداد عفونت است. از این رو رای مثبت بالا در آنها است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>