بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19 افزایش, البته, کمی, برای دومین روز متوالی در مینه سوتا که در آن مقامات بهداشت خواهد بود و از نزدیک به تماشای برای هر نشانه ای از افزایش این بیماری همه گیر در میان کاهش در اجتماعی فاصله مورد نیاز و بازگشایی خرده فروشی و کسب و کار دیگر.

مینه سوتا وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد که 550 مردم با COVID-19 بستری شده بودند به بیمارستان در کشور از جمله 212 بیمارانی که نیاز به مراقبت های ویژه. دولت بیمارستان شماره وارد کرده بود طی هفته گذشته اما پس از آن افزایش یافته است از مجموع 488 روز دوشنبه و 545 شنبه.

دولت همچنین گزارش دیگری 29 COVID-19 مرگ و میر ناشی از آوردن مجموع به 777. که دوم بالاترین مرگ و میر در یک روز تا کنون برای مینه سوتا است. یکی دیگر از 645 آزمایشگاه تایید موارد آورده دولت به 17,670 موارد COVID-19 یک بیماری عفونی ناشی از یک رمان coronavirus. تعدادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی که دچار COVID-19 عفونت پیشی گرفتن از 2000 به عنوان به خوبی.

مقامات بهداشتی دولت خواهد بود و از نزدیک نظارت بر بیمارستان استفاده در میان همه گیر به خصوص تعداد بیماران بستری در ICU تخت قرار داده و در هواکش با توجه به مشکلات شدید تنفسی ناشی از عفونت خود را.

مجلس دولت را COVID-19 pandemic پاسخ صفحه ذکر شده 1,011 از 1,241 در دسترس تخت ICU در حال استفاده توسط بیماران با COVID-19 یا نامربوط شرایط پزشکی. بیمارستان ها یکی دیگر از 1,292 تخت ICU است که می تواند آماده ظرف 72 ساعت ،

تنها 580 از 1,443 موجود هواکش بودند در استفاده — و دولت حداقل یکی دیگر از 1,395 است که می تواند آماده اگر COVID-19 مورد افزایش است.

مینه سوتا صرف 51 روز تحت یک ایالت stay-at-home منظور طراحی شده برای کاهش چهره به چهره و انتقال ویروس تا آن برداشته شد دوشنبه. دولت هنوز هم توصیه های اجتماعی فاصله اقدامات مانند اقامت 6 فوت از هم جدا و با پوشیدن پارچه ماسک; ممنوع هر گونه تجمع از 10 یا بیشتر مردم; و نگه داشته است, میله, رستوران ها و بزرگ در مکان عمومی, مکان تجمع بسته حداقل تا ژوئن 1.

بیماری مدلسازی توسط دولت بهداشت و درمان و دانشگاه مینه سوتا محققان پیش بینی کرده است افزایش موارد است که اوج در اواخر ماه ژوئن پس از پایان اقامت در خانه ترتیب است که آنها برآورد کاهش فرصت ها برای انتقال بيماري 55٪.

نگرانی در مورد باقی مانده است که آیا این افزایش را پیش افتادن از بیمارستان تامین تخت و همچنین تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و لباس است که نگه داشتن پزشکان و پرستاران از آلوده شدن توسط COVID-19 بيمار درمان آنها. پرستاران ارائه شده توسط مینه سوتا انجمن پرستاران برنامه ریزی مارس به کنگره آمریکا یکشنبه شب تماس بگیرید برای دولت و بیمارستان ها به ارائه ایمنی بیشتر و PPE.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de