Hairstylist Shelley Luther

Hairstylist شلی لوتر
تصویر: ایسنا

مسلما یکی از ویژگی های است که تشکیل یک “کارن” است که ناتوانی خود را به می دانم زمانی که و یا که در آن به ترک—حق خود را به سادگی ارائه چنین بصیرت غیر ممکن است. به عنوان مثال, Dallas, hairstylist شلی لوتر محکوم شده بود و به مدت هفت روز در زندان در اوایل این ماه پس از هجوم او در شهرستان اقامت در خانه سفارش با بازگشایی سالن او برای یک هفته در اواخر ماه آوریل است. در طول حضور در دادگاه که در آن قاضی اریک Moyé گفت لوتر آشکار است که او رفتار خودخواهانه صاحب سالن حاضر خود را سخاوتمندانه ارائه دهد به سادگی به عذر خواهی وادار کردن او به حکم او را به عنوان مجازات است.

تبلیغات

ظاهرا لوتر مصمم شده توسط او در زندان است. یا شاید او جسارت توسط این واقعیت است که جمهوری خواه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت پس از آن کاهش یافته و از زندان به عنوان یک مجازات گزینه برای قرنطینه موارد نقض تنظیم صاحب سالن رایگان تنها پس از 48 ساعت پس از آن از سوی دیگر ، تد کروز (R-تگزاس) یکی از اولین مشتریان. اما به جای در نظر گرفتن “L” و hunkering پایین مانند بسیاری از بقیه از ما مجبور شده اند به لوتر را ادامه داده بود با صدای بلند اشتباه و به طور بالقوه مسری است. روز دوشنبه او در زمان او جنگهای صلیبی از دولت به قرض او را بیمار توصیه پشتیبانی به میشیگان آرایشگر کارل Manke که مجوز به حالت تعلیق در آمد توسط دولت تنظیم برای برش مو برای بیش از یک هفته طول اقامت در خانه سفارشات.

تبلیغات

به عنوان ایسنا, گزارش, لوتر نیز در زمان این فرصت را به شفاهی حمله میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer.

“چرا خود را از فرماندار فکر می کنم که آن را OK به باز کردن ماری جوانا مشروب فروش گفت:” لوتر از فرماندار دموکرات به عنوان او ایستاده بود کنار Manke در میشیگان شهر اوسو. “شما نمی توانید یک سقط جنین ؟ اما شما می توانید موهای خود را قطع. چه چیزی اشتباه است ؟

“جلوگیری از یک مستبد” لوتر افزود: صحبت کردن به طور مستقیم به در حال حاضر تحت محاصره Whitmer. “باز کردن. شما نمی توانید از این کنترل. ما به شما کنترل. ما باید قدرت.”

“گرچن ایالت میشیگان رای خواهد داد تا شما را به” لوتر—دوباره تگزاس—اضافه شده است.

تبلیغات

به عنوان CBS به یاد ما رژیم صهیونیستی است. Whitmer شده است کاهش محدودیت نه تنها انتشار یک برنامه با خیال راحت به “تعامل مجدد” اقتصاد کشور اما اعلام روز دوشنبه که او به شما اجازه می دهد تا بازگشایی کافه ها و رستوران ها به عنوان اوایل به عنوان این جمعه در بالا شبه جزیره و شمال پایین شبه جزیره میشیگان که در میان کمتر نهفته مناطق از دولت است. با این وجود همانطور که از روز شنبه وجود دارد بیش از 51000 COVID تشخیص در میشیگان با یک کشته و نزدیک شدن به 4,900 ساخت آن را یکی از مهمترین نهفته متحده در این کشور (به عنوان تگزاس با بیش از 47,000 شناخته شده COVID-19 مورد).

این پایه و در عین حال حقایق بسیار مهم را متوقف نشده تظاهرات در میشیگان به عنوان CBS یادداشت: “معترضان برخی از تحمل اسلحه را بارها و بارها با سفر به پایتخت به تقاضای فرماندار شل a one-size-fits-all استراتژی است. قانونگذاران جمهوری خواه هستند تحت پیگرد Whitmer بیش اضطراری اعلان.”

تبلیغات

Troublingly, لوتر در او نوظهور و نابخردانه فعالیت به ظاهر با استفاده از میشیگان آشفتگی به اهرم خود موقعیت گفتن یک مونتاژ جمعیت است که او می خواهم دوباره به “پرداخت قبوض حمایت از کارکنان و ارائه بسیار مورد نیاز خدمات تمیز کردن سالن” با توجه به CBS. در ضمن او به احتمال زیاد می تواند انجام داده ایم تمامی موارد بالا در دولت رژیم صهیونیستی است. ابوت بازگشایی اکثر کسب و کار در روز دوشنبه.

ما به یاد همه است که شما می تواند یک ناقل بدون علامت از COVID-19? (و “همه” منظور ما از شما کارن شلی.)

تبلیغات

“من مطمئن هستم که او فکر او بود که رزا پارکس اما واقعا او حصبه مریم.” —Genetta Adams سردبیر از ریشه.

به روز شده: سه شنبه 5/19/20 در 7:15 p. m. ET: با تشکر بی باک ما خوانندگان برای ما یادآوری دقیقا به همین دلیل شلی لوتر اتحاد مالی پهنای باند به مبارزه برای آزادی در کشورهای دیگر به جای پیشرو او را به اصطلاح به خطر انداخته سالن: یک GoFundMe او راه اندازی قبل از انتخاب به نقض تگزاس اقامت در خانه سفارش به دست آورد او بیش از 500.000 دلارو همانطور که از انتشار این پست دوم به ظاهر راه اندازی شده توسط یک حامی در حال حاضر دارای بیش از 2000 دلار در کمک های مالی. ما نمی خواهد ارتباط به هر دو کمپین در اینجا اما به طور بالقوه و بی پروا كردن COVID-19? بی بها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله