کیرا Condie اجازه نمی دهد که ستون فقرات او را انکار المپیک صعود رویایی

Category: کیمیا | No comments

قبل از اینکه او می تواند رسیدن به اوج از ورزش کیرا Condie تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به سقوط. این یک واقعیت غیر قابل انکار از رقابتی نوردی; هنگامی که اولیه خود را حریف است که جاذبه شما در حال رفتن به از دست دادن مقدار زیادی از جنگ در راه به بالا.

“این یکی از سخت ترین چیز در مورد نوردی” Condie گفت. “در بسیاری از شکست است. برای دریافت بهتر شما نیاز به تلاش همه چیز که بیش از حد سخت را برای شما. شما نیاز به سقوط تمام وقت.”

Condie نمی به طور کامل درک کنند که تا یک دهه پیش هنگامی که او را زدم به دیوار و به مدت چهار ماه. پس از شورویو بومی شد مبتلا به اسکولیوز شدید در سن 13 سالگی او تحت عمل جراحی ستون فقرات توقف موقت او شروع امیدوار کننده با صعود تیم در سنت پل عمودی تلاش.

هزینه های تمام مدتی که با او پا بر روی زمین ساخته شده Condie متوجه بالا چگونه او می خواست برای رفتن. هر چند او تا به تحرک محدود در عقب — 10 از مهره ها ذوب شده را به یک استخوان جامد — او تبدیل به یکی از کوهنوردان در آمریکا برنده شدن در یک نقطه در این تیم برای 2021 توکیو بازی های المپیک است. Condie و 23 ساله است که در میان چهار آمریکایی مجموعه ای برای رقابت در این ورزش اولین المپیک در اصل برنامه ریزی شده برای این تابستان قبل از coronavirus همه گیر ناشی از یک سال تعویق افتادن.

کوهنوردی در تابستان بازی خواهد بود یک ترکیب رویداد ترکیب هر یک از این سه رشته: سرعت و بولدرینگ و سرب است. Condie است به خصوص قوی در bouldering است اما ماهر همه طفیلی برنده 2019 ایالات متحده به همراه عنوان و 2018 پان آمریکن قهرمانی.

با ستون فقرات او ذوب شده از پایه از گردن به پایین صدری Condie همیشه نمی توانید پیچ و خم به عنوان دیگر کوهنوردان انجام دهد. که او را مجبور به تبدیل شدن به خلاق تر با او حرکت می کند اما این امر نمی کند او صعود.

“که عمل جراحی را متوقف کرده اند بسیاری از مردم” ایالات متحده آمریکا بالا رفتن سر مربی جاش لارسون گفت. “کیرا عاشق بالا رفتن بیش از حد به چیزی اجازه می خواهم که او را متوقف. آن را مانند او نیاز به صعود. این چیزی است که نگه می دارد و او را خوشحال.”

حتی همه گیر نمی تواند نگه داشتن او را دارند. پس از او, Salt Lake City, آموزش بدنسازی تعطیل Condie جمع چند ده نگه می دارد و برخی از تخته سه لا بنیاد با هم یک مینی بالا رفتن از دیوار در اتاق زیر شیروانی خود نگه داشته و راست رفتن.

“این عمل به عقب در زمان بالا رفتن دور از من و این زمانی است که من واقعا پرش-شروع کار من اخلاق” Condie گفت. “من آن را درک و حتی بیشتر در حال حاضر.”

بالا رفتن از تخت

Condie اولین مقیاس بالا رفتن از دیوار زمانی که او 10 ساله بود در یک جشن تولد دوستان در عمودی تلاش. او نشان داد اشتها برای ارتفاع بلند قبل از آن.

“ما تا به حال به حرکت او به تخت کودک نو پا زمانی که او یک سال بود چرا که او با صعود از گهواره گفت:” کتی Condie, کیرا مادر. “او را به صعود از نوزاد کوله پشتی سمت راست بر روی سر ما.”

کیرا تبدیل فریم های درب, درختان و بالای یخچال به خود kiddie Everests. او سعی ورزش های دیگر, اما هیچ چیز کلیک. بر روی دیوار و در خیابان او در بر داشت یک پیگیری که احساس ایده آل برای او یکی است که در آن نتیجه استراحت تنها در بدن و مغز او.

Condie دعوت شده بود برای پیوستن به عمودی تلاش تیم بود و با وجود درد آزار دهنده در پشت او. نگران او ممکن است به اسکولیوز پدر و مادر او در زمان او را به یک دکتر که 70-درجه منحنی در ستون فقرات است که می تواند اصلاح شود تنها از طریق عمل جراحی است.

زمانی که Condie پرسید: اگر او می تواند بازگشت به بالا رفتن از یک پرستار پزشک به او گفت دیگر وجود دارد, همه چیز در زندگی است. خانواده بی درنگ به سمت چپ درمانگاه و دیگر به دنبال تیم پزشکی.

“کیرا بود” چه شما در حال صحبت کردن در مورد ؟ وجود دارد هیچ چیز دیگری در زندگی,’ ” گفت: تام Condie, کیرا پدر. “ما نمی دانیم که چه چیزی ممکن بود اما ما می خواستیم برای پیدا کردن.”

های مختلف دکتر گفت کیرا است که اگر او می خواست برای حفظ نوردی عمل جراحی نباید متوقف کردن او. در راه خانه از بیمارستان پس از دو میله گذاشته شد در پشت او برای نگه داشتن ستون فقرات او در محل در حالی که استخوان ذوب از او T2 مهره به او T12 — او پرسید: پدر و مادر برای جلوگیری از بالا رفتن ورزشگاه.

“ما یک عکس از او با تیم او در حوله تن پوش” تام Condie گفت. “هر رکورد بود برای سریعترین بهبودی از آن عمل جراحی او در حال رفتن به شکستن آن.”

المپیک سفر در برگزاری

در سال 2016 صعود اضافه شد به توکیو بازی های المپیک رقابت لیست از طریق یک قانون جدید که اجازه می دهد تا کشورهای میزبان برای قرار دادن اضافی ورزشی در برنامه صرفا برای بازی های خود را. که زمان مناسب برای Condie بود که دو سال به حیوانات, مطالعات علم در دانشگاه مینه سوتا پس از فارغ التحصیلی از ماوندز ویو دبیرستان.

او خود را تکمیل مدرک کارشناسی در بهار سال 2018 پس از آن قرار داده دامپزشکی مدرسه به آموزش تمام وقت نسبت به بازی های المپیک است. در ماه نوامبر گذشته Condie رفت و به یک مقدماتی المپیک رقابت در تولوز فرانسه به تعقیب دوم و نهایی بازی های تابستانی اسکله موجود برای زنان آمریکایی است.

عملکرد او قرار داده و او را در موقعیت برای به دست آوردن نقطه. اما با چندین ورزشکاران در عین حال به رقابت او و پدر و مادر او تا به حال صبر کنید حدود یک ساعت برای دیدن اگر او می تواند آویزان.

“این احتمالا بیشتر عصبی من شده است برای رقابت در تمام زندگی” گفت: Condie که هفتم-پایان محل او ساخته شده یک المپیک. “من مطمئن بود که من تا به حال انجام می شود تا زمانی که به اندازه کافی وجود دارد سه کوهنوردان چپ. پس از آن من می دانستم و من فقط شروع به گریه.

“پدر و مادر من زد و برای دومین مادرم فکر می کردم با گریه از غم و اندوه است. سپس او متوجه شد که آنها خوشحال بودند اشک. این واقعا شیرین بود قادر به به اشتراک گذاری است که با پدر و مادرم.”

برای آماده شدن برای توکیو بازی ها Condie سمت چپ یک سختی کوچک نوردی باشگاه او کمک کرد تا ساخت در شمال شرق مینیاپولیس — برای سالت لیک سیتی. ایالات متحده آمریکا نوردی است که مقر آن وجود دارد اجازه می دهد Condie به کار با مربیان پس از سالها بودن خود آموخته. او همچنین می توانید با دیگر نخبگان کوهنوردان آمریکایی که در منطقه زندگی می کنند.

برای او کار کردن در اتاق زیر شیروانی. هنگامی که او طراحی شده خود را در خانه دیوار Condie کردم چندین ضخامت پد کوسن طبقه زیر.

با منطق اگر او را در حال سقوط نیست او به اندازه کافی سخت تلاش.

“که در آن وجود دارد خواهد شد یک راه وجود دارد” گفت: لارسون او مربی است. “و کیرا همیشه قادر به پیدا کردن یک راه است. که چه مجموعه خود را از هم جدا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>