لویی شهردار نیاز به همه افسران به پوشیدن بدن دوربین در پس از Breonna تیلور تیراندازی

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Louisville Mayor Will Require All Officers to Wear Body Cameras In Aftermath of Breonna Taylor Shooting

تصویر: مارس 16 رژه تجمع را از طریق خیابان های لویی تظاهرات در برابر قربانی بهره برداری. (موج 3 اخبار)

مورد Breonna تیلور—26 ساله EMT بود که به ضرب گلوله توسط لویی افسران پلیس در طول اجرای “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو در خانه—اخیرا دریافت توجه آن را سزاوار پس از نزدیک به دو ماه از آهسته پوشش رسانه ای. در حال حاضر شهردار است که سازماندهی یک سیاست جدید که نیاز به همه افسران به پوشیدن دوربین های بدن و همچنین به عنوان یک تغییر سیاست در مورد حکم جستجو.

تبلیغات

در میان متضاد حساب توسط افسران پلیس همسایگان و تیلور دوست پسر کنت واکر—که به اتهام اقدام به قتل پس از آغاز درگیری با پلیس—یک سوال خواسته شده است بارها و بارها: چرا نمی افسران پوشیدن بدن-کم?

واکر که یک اسلحه دارای مجوز مالک گفت: ماموران مجبور راه خود را به تیلور آپارتمان بدون ضربه و بدون شناسایی خود را به عنوان پلیس به همین دلیل است که او از کار اخراج آنها در تلاش برای محافظت از تیلور و خودش. افسران بودند که در لباس شخصی گفت: آنها اعلام خود به عنوان پلیس پس از ضربه زدن چندین بار. این یکی از چندین جزئیات که در آن حقیقت می تواند ما پاک شده اگر وجود دارد شواهد تصویری.

تبلیغات

افسران بودند اعضای گروه جنایی ممنوعیت تقسیم یک واحد که در آن پلیس ملزم به پوشیدن بدن-کم—اما در مورد تغییر است.

به گزارش آسوشیتد پرس, لویی شهردار گرگ فیشر روز دوشنبه اعلام کرد که تمام افسران از جمله کسانی که در لباس شخصی واحد مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن بدن-کم. فیشر همچنین گفت که ماموران در حال حاضر خواهد شد نیاز به رئیس پلیس ثبت نام در همه “بدون دست کشیدن از” حکم جستجو قبل از آنها در حال ارسال به یک قاضی برای تصویب.

“این یک گام اما ما می دانیم که وجود دارد باید بیشتر مکالمه در tاو با استفاده از این حکم” فیشر گفت: در مجازی کنفرانس خبری.

یک گفتگو بزرگتر است که در واقع لازم چرا که با وجود این افسران ادعا می کند که آنها زدم و شناسایی خود را به عنوان پلیس قبل از ورود تیلور آپارتمان نوع جستجو در حکم آنها خدمت نمی کند نیاز به آنها را به انجام هر یک از کسانی که همه چیز. آن را بعید جدید نیاز است که رئیس پلیس تایید حکم جستجو را به راحتی تیلور خانواده پس از طرح دعوی در دادگاه آنها را در برابر شهر خواستار رئیس پلیس استیو کنراد به اخراج می شود. وکیل خانواده سام Aguiar به اسوشیتد پرس گفت که “این گروه تحت ارشد کنراد همچنان به آزار و کشتن بی گناه اعضای جامعه در نرخ هشدار دهنده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>