مینیاپولیس را به آرامی بازگشایی پارک های شهر بیش از 2 هفته آینده

صدها نفر از رشته های ورزشی, ورزش, دادگاه ها و فضاهای بازی در مینیاپولیس شروع به بازگشایی بیش از دو هفته آینده, اما, اجتماعی, فاصله, قوانین خواهد بود و در اثر.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz صدور یک فرمان اجرایی دوشنبه تشویق عمومی, هوای آزاد, امکانات تفریحی برای باز کردن آزادی پارک مدیره برای شروع روند.

آن گفت: این کار به بازگشایی حدود 100 در دادگاه های بسکتبال, 118 مناطق بازی 120 تنیس شش اسکیت پارک و نزدیک به 400 زمینه برای فوتبال, فوتبال و بیس بال و سافتبال.

سیستم بسته پارک ها در ماه گذشته زمانی که فرماندار تصویب ماندن در خانه اندازه گیری برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus. اما زمانی که محدودیت های تمام شده در دوشنبه, سرپرست Al Bangoura گفت: هیئت مدیره پارک نقل مکان کرد و به ساکنان اجازه می دهد در پارک در یک زمان بسیاری از آنها به دنبال مهلت هوای تازه و ورزش.

“ما از این فرصت برای بازگشایی این پارک امکانات رفاهی برای خدمت به جوانان و خانواده ها و پارک بازدید کنندگان که به درستی اجتماعی فاصله در طول COVID-19 pandemic,” او گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

دوچرخه و قایق اجاره از سر گرفته در هفته گذشته در میننهها می افتد و Bde Maka Ska و انتظار می رود برای شروع روز شنبه در دریاچه Nokomis. شش گلف, 12 باغ و پرنده پناهگاه و ماهیگیری در اسکله ها نیز یا به زودی پارک هیئت مدیره گفت.

پارک بازدید کنندگان هنوز هم انتظار می رود به دنبال دستورالعمل صادر شده توسط وزارت منابع طبیعی. آنها عبارتند از: نگه داشتن اندازه گروه زیر 10 لمس کردن تجهیزات زمین بازی پیک نیک میز و نیمکت و شستن دست قبل و بعد از پارک بازدیدکننده داشته است.

تیم های ورزشی مانند والیبال و بسکتبال باید بازی های برگزار شده با اعضای همان خانواده تنها. تسهیلات ویژه اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله باید گنجانیده شده بدون تماس فعالیت هایی مانند تنیس و pickleball, او گفت:.

Bangoura گفت: پارک کاربران باید به جلوگیری از شلوغ پارک ها و سواحل را انتخاب کنید و جایگزین مکان زمانی که آنها هستند. آنها همچنین باید توجه و لطف به دیگران با استفاده از این پارک گفت.

نشانه یادآوری پارک به کاربران برای اقامت 6 فوت از دیگران به بازی بازی های تیم های ورزشی و دستهای را در محل باقی می ماند. سفیران نیز خواهد بود در این پارک به یاد بازدید کنندگان برای اقامت 6 فوت از هم جدا.

“من مصرانه از همه مینیاپولیس ساکنان را دولت دستورالعمل به طور جدی مسئولیت شخصی و عملکرد اجتماعی فاصله در پارک ها برای محافظت از خود و دیگران” Bangoura گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de