مینه سوتا, میله, رستوران ها یاد بگیرند که بازگشایی قوانین شنبه

Category: کیمیا | No comments

مینیاپولیس, مینه سوتا, کافه ها و رستوران ها خواهد آموخت که چهارشنبه هنگامی که آنها ممکن است قادر به بازگشایی برای نشستن پایین خدمات تحت محدودیت به معنای محدود کردن گسترش coronavirus.

بسیاری از موسسات خوردن در سراسر مینه سوتا شده اند در تلاش برای زنده ماندن با takeout و ارائه خدمات پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور داد آنها را به نزدیک در اواسط ماه مارس قرار دادن دهها هزار نفر از کارکنان از کار. در روز سه شنبه اشتغال و توسعه اقتصادی کمیسر استیو گرو ارائه یک پیش نمایش از آنچه در شرایط جدید ممکن است مانند نگاه.

گرو توییتی که وجود دارد خواهد بود “مرحله به مرحله طرح” برای رستورانها و دیگر اماکن عمومی محل اقامت” — یک اصطلاح گسترده دولت استفاده کرده است به شامل تئاتر, سالن های ورزشی, موزه ها و جاذبه های دیگر است. کلید سلامت عمومی و عوامل مهم در بازگشایی تصمیم گیری عبارتند از: چگونه مردم به یکدیگر چگونه مردم در نزدیکی با یکدیگر و اینکه آیا مردم می توانند به طور موثر عمل اجتماعی فاصله در آن محیط گرو توییتی.

Walz هفته گذشته اعلام کرد که اجازه اقامت خود را در خانه سفارش منقضی دوشنبه و جایگزینی آن با “ایمن ماندن MN” ایمنی رژیم اجازه داده است که خرده فروشان شروع به بازگشایی در این هفته. او همچنین کارگردانی کابینه خود را به آمد تا با راه هایی برای با خیال راحت بازگشایی میله, رستوران ها و سالن های شروع ژوئن 1.

وزارت مینه سوتا هیت در روز سه شنبه گزارش داد 17 مرگ و میر بیشتر از COVID-19 و 665 جدید تایید موارد به عنوان تعدادی از افراد بستری شده با این بیماری شروع به پریدن کرد. شماره جدید مطرح شده دولت تلفات به 748 در حالی که این مورد تایید شده تعداد افزایش به 17,029. همچنین گزارش شده است که یک روز از 545 بيماران بستری مبتلا به این بیماری همانطور که از سهشنبه افزایش 57 اما تعداد مراقبت های ویژه بیماران برگزار ثابت در 229 مطابق بالا تنظیم دوشنبه.

“این قطعا قابل توجه است. آن است که یک پرش بزرگ,” کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: در بخش جلسه توجیهی روزانه.

اما نه مالکوم و نه بخش بیماری های عفونی, مدیر, کریس Ehresmann می تواند برای برخی می گویند چرا بیمارستان های در حال دیدن یک دست انداز در بیماران است. Ehresmann این باورند که بیماران ممکن است بخشی از یک پرش در موارد جدید در هفته گذشته که در حال حاضر ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

در یک گریم یادآوری که در آن بیماری می تواند رهبری در Minnesota Department of Administration کمیسر آلیس رابرتز-دیویس گفت: در این جلسه که آژانس بسته شده است در خرید یک سابق توزیع مواد غذایی انبار در سنت پل است که تبدیل خواهد شد به یک سردخانه موقت برای COVID-19 قربانیان.

دولت پرداخت می شود $5.4 میلیون دلار برای بیکس تولید شرکت سرد انبار ذخیره سازی و برنامه های ارتقاء است که افزایش کل هزینه به $6.9 میلیون رابرتز-دیویس گفت:. دولت انتظار دارد که دولت فدرال برای پوشش 75 ٪ از هزینه.

هدف این بود برای پیدا کردن یک محل برای “به موقع و با وقار و ذخیره سازی موقت از انسان باقی می ماند” در انتظار اوج این بیماری همه گیر در تابستان امسال زمانی که دولت را مدل سازی نشان می دهد این بیماری می تواند باعث اضافی 1000 مرگ و میر در هر هفته بیش از چهار تا پنج هفته با توجه به کمیساریای درخواست کمک مالی. خصوصی و عمومی سردخانه ایالت باید افزایش ظرفیت تنها حدود 2000 اجساد بیشتری از آنها به طور معمول نگه دارید او نوشت. انبار می توانید نگه دارید 5,100.

جمهوری خواه سنای آمریکا نامزد Jason Lewis شکایت کرد Walz روز سه شنبه گفت: در ادامه محدودیت ها علیه تجمعات از 10 یا بیشتر مردم unconstitutionally محدود کردن آزادی خود را به مبارزات انتخاباتی. سابق کنگره که به چالش کشیدن دموکراتیک به گزارش ایسنا ، تینا اسمیت به نظر می رسد در یک ضد خاموش کردن اعتراض محافظه کاران خارج Walz خانه در ماه گذشته.

“به نفس بیش از حد از این بی سابقه مستندات منتقل شده فراتر از مشکلات اقتصادی و طرفداری به عرصه تهدید ما اساسی ترین آزادی از جمله حق اساسی به سفر و دیدار با دوستان و همسایگان خود” لوییس در بیانیه ای گفت.

Walz سخنگوی عروسکی Tschann گفت: در یک ایمیل که کروناویروس “مجبور شده است که دولت به اقدام شدید به حفظ Minnesotans, امن, اما, این عمل است که در درون فرماندار اقتدار. همچنین در راستای فدرال راهنمایی و شبیه به آنچه در بسیاری از کشورهای دیگر در حال انجام است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>