مینه سوتا آغاز می شود, تغییر زمان 13,000 تست جاده ها لغو COVID-19

وزارت مینه سوتا خدمات خودرو (DVS) در روز جمعه آغاز خواهد شد دلهره آور فرایند تغییر زمان پشت-چرخ امتحانات می شود رانندگان که تست جاده ها لغو شد هنگامی که بسیاری از خدمات دولتی تعطیل در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

DVS پاک بیش از 13000 رانندگی امتحانات در طول هشت هفته رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اقامت-صفحه اصلی منظور شده بود در اثر بیشتر تاکید تست سیستم است که در حال تلاش برای نگه دارید تا حتی قبل از COVID-19. قبل از همه گیر زمان انتظار اغلب به 60 روز یا بیشتر و امتحان ایستگاه آنقدر کامل است که بسیاری از مردم در رزرو قرار ملاقات در دور مکان برای دریافت در.

در بالا از لغو قرار ملاقات DVS نیروبخش است برای یک موج جدید از برنامه های کاربردی به عنوان صف های طولانی تشکیل شده در مراکز خدمات که در روز سه شنبه از سر گرفته و دانش آزمون و پذیرش برنامه های کاربردی برای مجوز رانندگی. این سازمان تخمین می زند آن نیاز به بیش از 111,500 جاده امتحانات پایان سال به عنوان آن را می سازد تا از دست رفته آزمون و تطبیق تقاضا از متقاضیان جدید به دنبال کلاس D و تجاری مجوز با توجه به DVS یادداشت هفته گذشته منتشر شد.

به عقب DVS هدف به 300 تست جاده ها هر روز هفته شروع روز سه شنبه با اولویت به کسانی داده میشود که آزمون لغو شد. تست ایستگاه باز خواهد شد در 7 صبح یک ساعت زودتر از گذشته و باز بماند تا 5:30 بعد از ظهر یک ساعت بعد نسبت به قبل گفت: DVS سخنگوی مگان لئونارد.

تعداد واقعی امتحانات متفاوت خواهد بود بر اساس در دسترس بودن بازرسان در 15 ایستگاه که در آن آزمون داده خواهد شد. DVS برنامه به درخواست بازرسان که باید نقل مکان کرد و بر روی سایر مشاغل و یا بازنشسته به عقب می آیند و کمک به آزمون تا 6 ماه این یادداشت گفت.

چگونه تغییر زمان کار خواهد کرد

رانندگان که تا به حال آزمایش برنامه ریزی شده بین ماه های مارس 13 و 31 را به یک e-mail جمعه گفتن آنها را برای رفتن به drive.mn.gov به reschedule. آنها را به یک لیست از قرار ملاقات ها در دسترس برای 6 ماه آینده در 15 امتحان ایستگاه در سراسر دولت است.

روز یکشنبه مشابه e-mail شما فرستاده خواهد شد به رانندگان بود که آزمون های برنامه ریزی شده در ماه آوریل است. کسانی که تا به حال ممکن است قرار ملاقات را دریافت دستورالعمل شنبه. شروع ژوئن 1 قرار ملاقات خواهد بود به روی عموم باز لئونارد گفت.

این همه خسته کننده است برای آنجلا Vanden Busch 16-year-old daughter, که تا به حال یک قرار ملاقات برنامه ریزی شده در مارس قبل از آن به نام خاموش.

“دختر من بود واقعا هیجان زده به جاده او را به آزمایش گذاشته به عنوان او تمام دوستان خود را در حال حاضر مجوز و آنها شده ایم رانندگی خود را در اطراف برای بیش از یک سال گفت:” مترو جنوبی ساکن هستند. “او بسیار ناراضی است. او می توانست تا به حال مجوز در حال حاضر که من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از بچه های دیگر احساس هستند. این مسئله نه تنها مؤثر 16-ساله وجود دارد بزرگسالانی که همچنین نیاز به تست جاده.”

همه چیز بزرگ تر و پیچیده برای Vanden Busch. این زمستان او در تلاش برای گرفتن وقت ملاقات برای او در Eagan در مارس اما ایستگاه پر بود. او رزرو وقت ملاقات در Wabasha هر چند از آن بود که نزدیک به 80 مایل دور آن را به عنوان نزدیکترین امتحان ایستگاه با باز.

زمانی که دولت تعطیل Vanden Busch موکول حتی اگر دخترش مارس انتصاب شده بود رسما لغو شد. اولین ملاقات او می تواند پیدا شد جولای 22, 5 ساعت دور در شرق چنگال. او آن را گرفت. در حال حاضر Vanden Busch ترس دختر او که در اصل یک مارس انتصاب دریافت نخواهد شد و اولویت را به یک دیگر صبر کنید. او فکر می کند دولت را برای رفتن در مورد rebooking آزمون در راه حق.

“من فکر می کنم که یک نمایشگاه طرح” Vanden Busch گفت. “اما آن را نمی ممکن است بهترین سناریو برای دختر من به من سهوا اشتباه فعالانه rebooking یک جولای 22 تاریخ یک بار تعطیل اعلام شد اما قبل از رسمی لغو مارس او قرار ملاقات.”

داوطلبان آزمون باید مواجه با مشکل در تامین امنیت شکافها در سال های اخیر با توجه به رشد تعداد رانندگان آینده نگر و کمبود بازرسان. به عنوان تست جاده رزومه DVS هشدار آنها را دیگر با توجه به افزایش غربالگری بهداشتی و سایر اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از محققین و ايستگاهي. به نگه داشتن برنامه DVS به طور موقت کاهش یافته و تجهیزات بازرسی بخشی از آزمون است که به طور معمول ایجاد می شود حدود 5 درصد از متقاضیان به شکست است. بازرسان نیز متوقف خواهد شد یک آزمایش به عنوان به زودی به عنوان یک متقاضی باعث می شود یک “به صورت خودکار شکست” خطا مانند نقض قانون و یا به اندازه کافی کسر به شکست است.

بر خلاف ویسکانسین و گرجستان که به حالت تعلیق در جاده تست مورد نیاز برای مجوز متقاضیان در طول بحران مینه سوتا نگه داشته و قوانین فعلی نیاز به تست جاده.

“رانندگی است حق گذشت اما آن را به امن حق گذشت” فرانک Hornstein DFL-مینیاپولیس, صندلی های حمل و نقل سرمایه گذاری و سیاست تقسیم گفت: در اوایل این ماه. لایحه معرفی شده توسط سناتور. کارین Housley (R-St. mary’s نقطه) در این سال به اجازه شخص ثالث فروشندگان به اداره آزمون های گذشته در ایالت مینه سوتا در مجلس سنا اما شکست در خانه.

Housley گفت: این لایحه می تواند برای بحث در یک جلسه ویژه به احتمال زیاد به نام پس از مجلس موفق به تصویب یک پیوند لایحه.

“چیزی است که به انجام,” او گفت:. “ما در حال رفتن به فشار فرماندار برای انجام کاری. آن را می سازد حس خیلی.”

Vanden Busch وجود دارد گفت: باید به نوعی از راه حل است.

“مینه سوتا نیاز به کشف کردن که چگونه به گسترش خود را تست; گسترش ساعت, کارکنان بیشتر, شاید باید شرکت های خصوصی مانند رانندگی مدارس انجام این تست,” او گفت:. “این فقط به نظر می رسد که جاده تست شده است یک مشکل برای مدت زمان طولانی حتی قبل از COVID-19 و نیاز به خطاب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de