مینه سوتا شهرها و شهرستانهای تیره و تار به عنوان $667M در کمک های باقی مانده در برزخ

مجلس به پایان رسید کار خود را روز شنبه بدون تصمیم گیری در مورد نحوه توزیع $667 میلیون در فدرال کمک برای شهرستان, شهرستانها و شهرهای کوچک — خروج بسته های پول در جوامع در برزخ به عنوان coronavirus هزینه های شمع تا.

دولت های محلی در سراسر مینه سوتا در حال مبارزه با هزینه های غیر منتظره از تجهیزات حفاظت شخصی و هزینه های اضافه کاری برای ایمنی کارگران به جدید کنترل از راه دور نصب setups برای کارکنان. برخی از ایالت ها در حال حاضر به اشتراک گذاشته فدرال مراقبت در عمل دلار با جوامع در برخورد با این بیماری همه گیر را خرید اینترنتی. اما مینه سوتا رهبران خورده شده اند در مذاکرات بر سر نحوه توزیع پول است.

“تاثیر بیماری همه گیر واقعی است. … آن است که فوق العاده دردناک گفت:” دلوت شهردار امیلی لارسون. “ما $667 میلیون نشستن در دولت حساب در حال حاضر به منتشر شده به شهرستانها و هیچ مسیر جاری که در آن ما می توانید دسترسی به هر یک از آن. و در ضمن ما در حال آماده کردن کارکنان ما در حال برش شهرستان خدمات ما تاخیر در پروژه ها. ما ساکنان که در حال تجربه تاثیر که ویرانی.”

اکثریت جمهوریخواه در مجلس سنا دولت و DFL خانه رهبران درگیر شدند و بیش از چگونه به دل کردن پول در هفته های اخیر و این موضوع کردم نیرنگ در پایان جلسه معاملات در کنگره. قوه مقننه می توانید سعی کنید برای رسیدن به یک مصالحه توسط اواسط ماه ژوئن زمانی که آنها پیش بینی بازگشت برای یک جلسه ویژه.

اما رژیم صهیونیستی است. تیم Walz می تواند آنها را ضرب و شتم به آن است.

“فرماندار Walz و دولت او درک این ضرورت احساس جوامع به دریافت این وجوه از درب. ما برنامه را به دستورالعمل های در محل, در هفته آینده,” سینتیا Bauerly درآمد بخش کمیسر گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

فرماندار لحاظ فنی می تواند بلافاصله شروع divvying تا پول که بخشی از حدود 1.9 میلیارد دلار از دولت دریافت آخرین ماه از طریق مراقبت عمل می کنند.

این Walz دولت تا به حال هیچ نظر سه شنبه در مورد اینکه آیا آن را نیز شروع به توزیع پول در هفته آینده و اینکه آیا قانون گذاران خواهد بود که با شکل دادن به دستورالعمل.

در ضمن همه گیر شده است ادامه داد: برای قرار دادن یک بحران در بودجه شهرستان.

گسترده کسب و کار تعطیلی به معنای آهسته گسترش coronavirus باعث درآمد مالیاتی به رها کردن در حالی که در شهرستانها هستند و هزینه های بیشتر برای ارائه کمک به مبارزه ساکنان و خرید مواد برای حفاظت از کارکنان.

St. Paul شهردار ملوین کارتر گفت: در نشست مارس 6 که مقدماتی 2021 بودجه پیش بینی ها حاکی از پتانسیل کسری به $34 میلیون و شهرستان تعلق غیر منتظره هزینه های مربوط به COVID-19.

در مینیاپولیس دفتر بودجه انتظار دارد درآمد می تواند رها کردن تا آنجا که $200 میلیون دلار در این سال یا حدود 12 درصد است. در همان زمان این شهر گزارش شده $4.7 میلیون نفر در pandemic-هزینه های مربوط به هفته گذشته است.

این شهر را انتخاب مسئولین از جمله شهردار یعقوب فری و رئیس شورای شهر لیزا بندر شده اند درخواست قانونگذاران دولت به ارائه کمک های اولیه از جمله بخشی از دولت مراقبت در عمل بودجه. چرا که جمعیت این شهر کمتر از 500,000 نبود و مستقیم دریافت بودجه فدرال از مراقبت عمل می کنند.

تنها دولت های محلی در ایالت مینه سوتا که ملاقات آستانه است که در حال Hennepin و رمزی شهرستانهای دریافت کرده است که یک ترکیب $317 میلیون. توافق قانونگذاران دولت می خواهم که این استان ها برای به اشتراک گذاری با پول شهرستانها در داخل مرزهای خود را در حالی که دموکرات ها گفت: این دو شهرستان باید با استفاده از آن پول به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب.

گرفتن این پول از شهرستانهای خواهد مانع تلاش خود را برای ارائه بسیار مورد نیاز خدمات مانند سرپناه موقت برای بی خانمان ها و کمک برای بیمارستان ها و کسب و کارهای کوچک, Hennepin County کمیسر Jan Callison گفت.

“آن را به سادگی خواهد مانع توانایی ما برای پاسخ به بحران,” او گفت:.

سناتور. جولی روزن R-ورنون مرکز گفت که او شنواى از جوامع در منطقه که می خواهند دولت را به سرعت عمل در مراقبت های عمل پول است. روزن که حمایت سنا روحانی در برنامه ریزی برای خرج کردن دلار گفت که سرعت مهم است.

اما از آن مهم تر است به اطمینان حاصل شود که یک فرد — Walz — ندارد کنترل بیش از صدها میلیون, او گفت:.

“من آن را به عنوان یک تکمیل نفس بیش از حد” اگر Walz تصمیم می گیرد که چگونه به استفاده از پول روزن گفت و مقننه خواهد بود “غصب قدرت خود را.”

شش فرد قانونی مشورتی کمیسیون نظارت فرماندار استفاده از پول فدرال اما ندارد وتو.

مسائل دیگر تقسیم خواهان این Walz دولت و مجلس DFL برنامه برای $667 میلیون.

روزن پیشنهاد توزیع همه از آن حق دور در حالی که دموکرات ها می خواهید برای ذخیره برخی از پول نقد برای استفاده به عنوان آینده نقاط داغ پدیدار شود.

استان ها نیز متفاوت اند و در روایاتی که در راه خواهد بود, بهترین, Association of Minnesota شهرستان سخنگوی مت Hilgart گفت. اما قریب به اتفاق اولویت برای گرفتن دلار به محلی دست به سرعت او گفت: “هیچ کس خدمت کرده است و انتظار بر این است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de