مریم ترنر رشد گریان در قانونگذاری شهادت سهشنبه در مورد همکار پرستار او برای درمان COVID-19 در بخش مراقبت های ویژه و غم در چشم انداز یک روز گزارش اولین مرگ یک پرستار که قرارداد این بیماری عفونی در کار است.

“خواهد شد که یک روز که از خواب بیدار من در کابوس” گفت: ترنر, مراقبت ويژه در شمال یادبود سلامت بیمارستان و رئیس جمهور از مینه سوتا انجمن پرستاران.

پرستاران با اتحادیه شهادت به کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان در روز سه شنبه و برنامه ریزی راهپیمایی اعتراض به کنگره آمریکا جمعه شب برای برجسته کردن خطرات ایمنی استفاده از ماسک و لباس و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) فراتر از خود زندگی قفسه و دستورالعمل های ایمنی.

کارکنان مراقبت های بهداشتی را تشکیل می دهند 1,949 مینه سوتا 17,029 آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 یک بیماری تنفسی ناشی از یک رمان و بسیار عفونی coronavirus. آخرین اطلاعات از مینه سوتا وزارت بهداشت نشان می دهد 929 نفر به احتمال زیاد آلوده با توجه به اینکه کارکنان مراقبت های بهداشتی اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از آلوده شدند در حالی که ارائه مراقبت های مستقیم به دیگر COVID-19 بيمار.

روز دوشنبه پایان این ایالت اقامت در خانه سفارش شده در اثر 51 روز به سرعت گسترش ویروس تمدید پرستاران نگرانی که بازگشت به زندگی عادی و منظم چهره به چهره را باعث افزایش COVID-19 عفونت است که اگزوز PPE لوازم.

“ما در حال نزدیک شدن به افزایش نقطه بسیار سریع” ترنر گفت.

آخرین COVID-19 اعداد ارائه سیگنال های مختلط در مورد وضعیت این بیماری همه گیر. موارد دو برابر شده و تنها در آخرین روز 13 نسبتا آهسته رای که نشان می دهد اندازه گیری رشد.

از سوی دیگر بستری شدن در بیمارستان شروع به پریدن کرد از 485 روز دوشنبه به 545 روز سه شنبه — با 229 بیماران نیاز به مراقبت های ویژه با توجه اغلب به مشکلات تنفسی و نیاز به فن برای حفظ اکسیژن کافی مصرف.

یکی دیگر از 17 مرگ و میر گزارش روز شنبه نیز آورده ایالت تلفات به 748 — از جمله 608 مرگ و میر در میان ساکنان مراقبت طولانی مدت و کمک امکانات زندگی.

دولت PPE ذخایر تثبیت شده با افزایش سطح منابع در دسترس برای بیمارستان ها و یا دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی زمانی که آنها شروع به اجرا.

منابع لباسهای زد خیلی کوتاه در یک نقطه ماه گذشته که برخی از بیمارستان های محلی بودند که در سه روز لوازم و دولت دستور باران ponchos به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

“تحت شرایط عادی شما احتمالا نمی خواهد می گویند که پانچو بارانی را بسیار خوب عبا اما به گفته کارشناسان پانچو بارانی در واقع محافظت از کارکنان خیلی سر در گم خوب” گفت: مریم Krinkie معاون رئیس جمهور از روابط دولت برای مینه سوتا انجمن بیمارستان.

او همچنین صحبت سهشنبه به مینه سوتا انتخاب کمیته مجلس نمایندگان در مینه سوتا را همه گیر پاسخ و بازسازی است.

دولت رفت و از 122,000 لباس به دست آمده و 1.1 میلیون نفر در انتظار تحویل در آوریل 29 به 210,000 لباس به دست آمده و 5.8 میلیون در انتظار تحویل از شنبه با توجه به دولت COVID-19 مصلی سایت.

نگرانی برای پرستاران است که دولت و بیمارستان های آن نمی ساخت تا بر اساس منابع در یک بار-استفاده از سیاست های ماسک و لباسهای که ارائه حداکثر حفاظت اما در ادامه همه گیر حفاظت از سیاست.

Hennepin, بهداشت و درمان, پرستار, سارا سیمونز مورد بحث چگونه او مینیاپولیس بیمارستان مورد استفاده مجدد قرار N95s که از لحاظ فنی تمام شده در سال 2001 و 2002.

در حالی که استفاده مجدد از ملاقات COVID-19 استانداردهای تعیین شده توسط CDC سیمون گفت: ماسک بودند دوباره رشته با تسمه که در ابتدا راه بیش از حد شل برای حفاظت و سپس راه بیش از حد تنگ به جا.

“حتی بدتر باند را شکست در حالی که یک پرستار ارائه مراقبت به بیمار مثبت برای COVID در اتاق بیمار باعث قرار گرفتن در معرض” او گفت:.

برخی از بیمارستان ها باید حفظ لباسهای طریق استفاده مجدد از سیاست های که در آن آنها گرفته شده در اتاق COVID-19 بيمار و آویزان با به طور بالقوه آلوده طرف رو به دیوار به طوری که پرستاران می توانید آنها را بعدا دوباره.

که روند مملو از خطاهای احتمالی گفت: Kara سنبله یک پرستار در سنت جوزف در بیمارستان سنت پل که همچنان عصبی در مورد آوردن COVID-19 خانه و آلوده کردن او مبتلا به آسم کلاس مدرسه ،

“آن را مانند تلاش برای برابر یک ورق نصب شده و آن را کاملا در هر زمان” او گفت: “نه به ذکر است اگر ما در یک عجله به در و مراقبت از خفگی بیمار است.”

پرستاران نیز نگران شتاب استفاده از لباسهای پس دولت مجاز بیمارستان ها به ارائه اعمال جراحی الکتیو دوباره.

Krinkie گفت که یک مالی ضرورت برای بیمارستان ها که از دست داد 31 میلیون دلار در روز به تأخیر انداختن آن روش بلکه یک ضرورت برای بیماران مبتلا به سر رسیده سرطان, قراضه, قلب, معاینات و روش های دیگر.

“اگر نگاه ما به منابع PPE انداختن خطرناکی پایین … ما ممکن است نیاز به بازگشت به رژیم صهیونیستی است. Walz و بپرسید که صفحة بود تبدیل شده است و شاید ما باید برای رفتن به قبلی دستور اجرایی با توجه به روش انتخابی” بودن به تعویق افتاد, او گفت:.

در حالی که گروه تجارت برای دولت و پرستاران بيمارستان به حال دیدگاه های مخالف در بسیاری از روز سه شنبه شهادت آنها توافق متقابل آنها نگرانی نامنظم تحویل منابع به دولت است.

وضعیت تحویل است هنوز ذکر شده در دولت سایت به عنوان “نامشخص” برای 1.5 میلیون N95 ماسک دستور داد در مارس 29 — هر چند آن عرضه کلی از این ماسک بهبود یافته است.

قانونگذاران ارائه پشتیبانی برای پرستاران و گفت: آنها می توان به بررسی دولت کمک های مالی و خرید کنید اگر به اندازه کافی پول شده است اختصاص داده شده برای تجهیزات حفاظت شخصی.

“با صدای بلند و روشن ما در حال شنیدن است که شما نیاز دارید بیشتر PPE” گفت: خانه رهبر اقلیت Kurt Daudt R-تاج.

در یک کنفرانس رسانه های بعد, جمعه, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم اذعان کرد که پرستاران در حال خواسته به استفاده از تجهیزات حفاظت فردی در راه های جدید است که افزایش نگرانی.

از سوی دیگر فن آوری های جدید — مانند اشعه ماورای بنفش سیستم های روشنایی برای پاکسازی N95 ماسک — در حال ساخت این روش امن تر است.

“این یک چیز خوب است,” او گفت: “این فن آوری ایجاد شده است که اجازه می دهد تا عقیم سازی و استفاده مجدد از برخی از این چیزهایی مانند N95 ماسک.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله