مینه سوتا, پرستاری در خانه, در حال حاضر سایت از 81 درصد از COVID-19 مرگ و میر ادامه مصرف در بیماران آلوده

مینه سوتا وزارت بهداشت در حال آمدن است تحت افزایش انتقاد اجازه می دهد بیمارستان به ترخیص بیماران مبتلا به رمان coronavirus به خانه های سالمندان با وجود ویرانگر مرگ و میر در امکانات است.

در اوایل بیماری همه گیر این سازمان تبدیل شده است به خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت برای از بین بردن بار در بیمارستان بودند که در خطر غرق COVID-19 بيمار. مینه سوتا بیمارستان ها باید پس از تخلیه ده ها تن از بیماران آلوده به خانه های سالمندان از جمله امکانات است که باید توسعه یافته بزرگ و مرگبار شیوع این بیماری, دولت, سوابق نشان می دهد.

در حال حاضر که تمرین نقشه کشی قوی مخالفت برخی نمایندگان مجلس با ساکنان’ خانواده و سلامت ناظران که هشدار می دهند که چنین نقل و انتقالات به مخاطره می اندازد ساکنان ارشد خانه که understaffed و مجهز به بیمار شامل گسترش coronavirus. آنها خواستار بیشتر دولت نظارت بر نقل و انتقالات از جمله استانداردهای سختگیرانه تر که بیش از خانه های سالمندان باید مجاز به قبول COVID-19 بيمار از بيمارستان ،

در حال حاضر حتی ضعیف-رتبه پرستاری خانه های بزرگ و مرگبار خوشه coronavirus موارد شده اند مجاز به اعتراف COVID-19 بيمار از بيمارستان ، یکی از این تسهیلات نورث ریج بهداشت و درمان و نوتوانی در جدید امید پذیرفته است و در 42 بيمار از بيمارستان ها و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت از اواسط ماه مارس حتی به عنوان coronavirus درگرفته است از طریق آن 320-تخت خانه سالمندان به قتل 48 از بیماران خود و آلوده کردن نمرات ،

“آن را می سازد هیچ حس به بیشتر COVID-19 بیماران به امکانات که در حال حاضر قادر به محافظت از آنها گفت:” از سوی دیگر ، کارین Housley جمهوریخواه رئیس مجلس سنا مراقبت از خانواده و پیری کمیته. “اگر من مادر یا پدر در یکی از این امکانات من واقعا نگران است.”

دولت و مقامات بهداشتی و مراقبت طولانی مدت صنعت نمایندگان را در دفاع از عمل تخلیه برخی از COVID-19 بيمار به خانه سالمندان گفت: این بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای حفظ بحرانی تخت بیمارستان در طی این بیماری همه گیر. مراقبت دراز مدت تسهیلات ارائه می کنند و step-down برای مراقبت از coronavirus بیمارانی که هنوز هم نیاز به مراقبت اما تثبیت شده اند به اندازه کافی است که آنها دیگر نیاز به بستری شدن در بیمارستان, مقامات گفت.

به زودی پس از همه گیر شروع به وزارت بهداشت رسیده به مراقبت دراز مدت صنعت برای کمک به رسیدگی به انتظار افزایش COVID-19 موارد است. تا کنون حدود یک دوجین امکانات تعیین شده به عنوان “COVID پشتیبانی سایت” با واحد مجزا و یا بال برای رسیدگی به کروناویروس مبتلا ،

“تخت بیمارستان هستند و یک منبع کلیدی در این گیر و آنها باید حفظ شود برای کسانی که نیاز به مراقبت حاد,” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. “برای COVID-19 مثبت بیمارانی که مراقبت های مورد نیاز در زیر سطح است که هدف این است که آنها را به بیرون از بیمارستان و به یک محیط مناسب برای مرحله بعدی از مراقبت است که می تواند ارائه خدمات آنها نیاز در حالی که به حداقل رساندن خطر انتقال است.”

اما ترس است که حرکت coronavirus بیماران به خانه سالمندان شده است مرکب نگران کننده مرگ و میر در امکانات است.

در سطح ایالت بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس به کشته شدن بیش از 600 Minnesotans در خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی. که سرسام آور است 81 درصد از مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در سطح ایالت. هیچ دولت دیگر در کشور دارای چنین درصد بالایی از مرگ و میر در مراقبت دراز مدت با توجه به تجزیه و تحلیل تگزاس مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی. در سراسر کشور شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات ادعا کرده اند 33,000 زندگی — بیش از یک سوم از تمام مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به آسوشیتد پرس.

“به ارسال بیشتر مسری مردم را به این تنظیمات جدی است دلیلی برای نگرانی” گفت: Rep. جرمی Munson, R-دریاچه کریستال عضو مجلس طولانی مدت مراقبت از کمیته.

جف جانسون از افرا گراو گفت: 71 ساله پدر شده است یک بیمار در نورث ریج پس از او دچار صدمات شدید در یک تصادف اتومبیل در ماه مارس است. او شگفت زده شد زمانی که یک کارمند در این مرکز که او را مطلع COVID-19 بيماران بستری به تسهیلات از بیمارستان های منطقه. در حالی که پدرش همچنان علامت رایگان جانسون گفت که او نگران است که کارکنان ممکن است حامل ویروس از تازگی بستری بیماران است.

“من کاملا شوکه شده بود که [نورث ریج] خواهد خطر افشای کارگران و هر کس دیگری در یک مرکز و بدون درخواست برای ورودی ما” گفت: Johnson, ژیمناستیک مربی. “به نظر می رسید که ما باید به حال برخی می گویند در این موضوع است.”

دولت سلامت سوابق نشان می دهد که در شمال خط الراس تلاش کرده است در سال های اخیر به رعایت استانداردهای اولیه مراقبت از بیمار است. تسهیلات جریمه شده $117,000 تنظیم کننده فدرال و ذکر شده برای ده ها تن از سلامت و ایمنی نقض بیش از سه سال گذشته است. خانه سالمندان به دست آورده فقط دو ستاره (“زیر متوسط”) در دولت فدرال پنج ستاره سیستم رتبه بندی به صورت کلی مراقبت. تسهیلات ذکر شده بود در میان ترین-مشکل خانه های سالمندان در کشور است.

یک سخنگوی نورث ریج اذعان کرد که بستری بیماران COVID-19 را مطرح کرد چالش های اما گفت: این مرکز دارای فضای کافی و مراقبان آموزش دیده برای رسیدگی به جدید پذیرش از COVID-19 بيمار. در اوایل بیماری همه گیر الراس شمالی راه اندازی واحد مجزا برای منزوی کردن COVID-19 بيمار از بقیه مشتریان و قادر به ارائه آنها را با یک منبع کامل از تجهیزات حفاظتی او اضافه شده است.

“ما نمی پشیمانی مراقبت از افراد در نیاز به یک دوم” گفت: Austin Blilie معاون رئیس جمهور از عملیات در شمال خط الراس. “این مردم هستند که در حال تبدیل شده به دور از مکان های دیگر که این قابلیت را به مراقبت از آنها.”

اگر چه هیچ مدرکی وجود ندارد که حرکت coronavirus بیماران به خانه سالمندان باعث عفونت به گسترش عمل آمده است در زیر افزایش نظارت در سراسر کشور. مقامات در کالیفرنیا و نیویورک هر دو دستور داد خانه های پرستاری قبول coronavirus بیماران برای کمک به کاهش پتانسیل ازدحام در بیمارستانها در طول همه گیر; اما پس از آن هر دو کشور معکوس کسانی که دستورات پس از اعتراض از ارشد گروه ها و جامعه پزشکی با توجه به گزارش های خبری.

در حال حاضر یکی از بزرگ مینه سوتا خانه سالمندان است به حالت تعلیق برنامه را در coronavirus بیماران در میان مخالفت عمومی.

اپراتور Augustana مراقبت های بهداشتی و توانبخشی در دره اپل در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک جداگانه 28-بستر واحد برای افرادی که دوره نقاهت بعد از ویروس کشیده پلاگین در ماه آوریل پس از ده ها تن از دستياران خانواده ها و مقامات محلی ابراز نگرانی در زوم تماس. با وجود اطمینان است که هر گونه بیماران جدید خواهد بود از هم جدا شده و برای مراقبت توسط کارکنان اختصاص داده شده بسیاری از خانواده ها ابراز بیم و هراس در مورد آوردن COVID-19 به یک مرکز است که آلوده شده است گفت: باب دال مدیر اجرایی سنا که در عمل تسهیلات.

“ما فکر آن را یک ایده خوب از خدمات عمومی از دیدگاه, اما معنادار وجود دارد مقاومت مواجه,” دال گفت. “آنچه [خانواده] نمی تواند قبول شد این ایده از اعتراف به کسی که با COVID بود که آن را در ساختمان و چرا ما این کار را در حال حاضر ؟ آن را کاملا قابل درک است.”

طرفداران برای ساکنان خانه سالمندان و بهداشت عمومی کارشناسان استدلال کرده اند که امکانات نباید مجاز به تصمیم گیری خود را که آیا به اعتراف COVID-19 بيمار. و آنها می خواهند خانه به دیدار با استانداردهای خاص. با امکانات کم سطح نیروی انسانی و فقیر عفونت-کنترل سوابق باید محروم از پذیرش این بیماران با توجه به مرکز مدیکر وکالت غیر انتفاعی کمک های حقوقی برای سالمندان در واشنگتن ،

در سراسر کشور وجود دارد که نمونه ضعیف-اجرای خانه های پرستاری پذیرش coronavirus بيمار از بيمارستان با کمی و یا بدون نظارت از تنظیم کننده دولت گفت: توبی Edelman. یک دادستان ارشد برای این مرکز برای مدیکر وکالت. برخی از این امکانات باید یک امتیاز ستاره “زیر متوسط” از دولت برای سطح نیروی انسانی و کیفیت مراقبت Edelman گفت. “بدون برخی از حداقل استانداردهای این دستور غذا برای فاجعه است,” او گفت:.

یوسف Gaugler استاد مراقبت دراز مدت و پیری در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی گفت: خانه های سالمندان باید مورد نیاز برای ایجاد تدابیر خاصی قبل از پذیرش COVID-19 بيمار. این شامل نشان می دهد که آنها می توانند جدا ساکنان آلوده حفظ منظم تست و نیروی انسانی برنامه ریزی برای رسیدگی به هجوم بیماران جدید مبتلا به ویروس است.

“اگر یک مرکز پرستاری نیست به دنبال بهترین شیوه و سپس [coronavirus] بیماران باید در جای دیگر” Gaugler گفت.

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de