نزدک به سفت مثال قوانین محدود, چینی, IPOs

Category: کیمیا | No comments

نیویورک: Nasdaq Inc را به پرده جدید محدودیت در عرضه اولیه (IPOs) یک حرکت است که آن را مشکل تر برای برخی از شرکت های چینی برای اولین در آن سهام, ارز, از افراد آشنا با این موضوع گفت: در روز دوشنبه.

در حالی که نزدک نمی خواهد استناد شرکت های چینی به طور خاص در تغییرات حرکت است رانده می شود تا حد زیادی با نگرانی در مورد برخی از چینی IPO امیدوار’ عدم شفافیت در حسابداری و روابط نزدیک به قدرتمند خودی منابع گفت.

در زمان افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین بر تجارت و تکنولوژی و گسترش رمان coronavirus نزدک محدودیت های کوچک چینی عرضه اولیه اوراق بهادار به نمایندگی از آخرین flashpoint در روابط مالی بین دو کشور اقتصاد است.

نزدک نیز پرده برداری از برخی از محدودیت در لیست سال گذشته به دنبال محدود کردن عرضه اولیه اوراق بهادار با شرکت های چینی. سهام خود را اغلب تجارت نازک چرا که اکثر آنها در دست چند خودی. خود نقدینگی کم باعث می شود آنها را غیرجذاب برای بسیاری از سرمایه گذاران نهادی به آنها نزدک به دنبال تهیه کردن.

جدید سفت از لیست استانداردهای نشان دهنده بورس اپراتور مداوم نگرانی در مورد برخی از شرکت های چینی به دنبال ایالات متحده IPOs. ماه گذشته Luckin قهوه (LK.O) که تا به حال ایالات متحده IPO در اوایل سال 2019 اعلام کرد که تحقیقات داخلی نشان داده بود آن افسر ارشد عامل و سایر کارکنان ساخته فروش می پردازد.

قوانین جدید نیاز شرکت از برخی از کشورها از جمله چین به منظور بالا بردن $25 میلیون (20.5 میلیون پوند) در IPO یا حداقل یک چهارم از پست خود-مثال بازار سرمایه منابع گفت.

این اولین بار است که نزدک قرار داده است حداقل ارزش این حجم از عرضه اولیه اوراق بهادار. این تغییر را مانع از چندین شرکت های چینی در حال حاضر ذکر شده در نزدک از رفتن ، از 155 شرکت های چینی که ذکر شده در نزدک پس از سال 2000 40 فروش IPO درآمد حاصل از زیر $25 میلیون با توجه به Refinitiv داده است.

کوچک و شرکت های چینی به دنبال این عرضه اولیه اوراق بهادار از آنجا که آنها اجازه می دهد خود را از بنیانگذاران و حامیان به پول نقد پاداش آنها را با دلار آمریکا آنها نمی تواند به راحتی دسترسی به دلیل چین را کنترل سرمایه. این شرکت همچنین با استفاده از خود نزدک شده وضعیت برای متقاعد کردن وام دهندگان در چین به صندوق آنها و اغلب دریافت یارانه از مقامات محلی برای تبدیل شدن به عموم معامله شد.

پیشنهاد قوانین نیز نیاز به شرکت های حسابرسی برای اطمینان حاصل شود که خود را بین المللی franchises مطابق با استانداردهای جهانی, منابع گفت. نزدک نیز بازرسی و حسابرسی از شرکت های ایالات متحده که ممیزی حساب چینی IPO امیدوار منابع اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>