در حال حاضر حکم اعدام دست بیش از زوم! است که با تکنولوژی ساخت ما کمتر انسانی ؟

Category: کیمیا | No comments

سنگاپور: سنگاپور مورد انتقاد قرار گرفت برای اینکه “بی رحمانه و غیر انسانی” چهارشنبه پس از حکم اعدام صادر کرده و از طریق ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم.

مالزی مواد مخدر قاچاقچیان Punithan Genasan شد جمعه محکوم به قطع در یک جلسه انجام شده از راه دور با توجه به محدودیت های در محل برای مبارزه با گسترش coronavirus مقامات دادگاه گفت.

37 ساله شده بود گناهکار شناخته بیش از قاچاق حداقل 28.5 گرم (1.0 اونس) از هروئین یک جرم با مجازات مرگ در زیر شهر-دولت های ضد مواد مخدر ،

دادگاه عالی گفت که این اولین پرونده جنایی که در آن حکم اعدام صادر کرده در یک کنترل از راه دور شنیدن.

زوم محبوب تبدیل شده است در طول ویروس مستندات در سراسر جهان برای همه چیز از مدرسه مجازی کلاس برای جلسات کسب و کار—اما دیده بان حقوق بشر مورد انتقاد قرار استفاده از آن به پیمانه کردن مجازات اعدام است.

“مجازات مرگ است که ذاتا بی رحمانه و غیر انسانی و سنگاپور با استفاده از کنترل از راه دور فن آوری مانند زوم به حکم یک مرد به مرگ باعث می شود آن را حتی بیشتر از آن گفت:” گروه معاون آسیا و مدیر Phil Robertson.

“این بسیار حیرت انگیز دادستان و دادگاه آنقدر سخت است که آنها موفق به دیدن که یک مرد در مواجهه با مجازات اعدام باید حق حضور در دادگاه به شاکیان” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

دادگاه عالی گفت که در این جلسه انجام شد از راه دور “برای ایمنی از همه درگیر در مجموعه مقالات”.

سنگاپور معتقد است که مجازات اعدام—میراث حکومت استعماری انگلیس—لازم است به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر جرم و جنایت اگر چه گروه های حقوق به نام های طولانی برای آن لغو می شود.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>