انتظار CBSE کلاس 10 و 12 امتحانات برگزار می شود در خود مدارس خارجی, مراکز

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: دانش آموزان ظاهر می شود برای انتظار کلاس 10 و 12 هیئت مدیره امتحانات در مدارس جایی که آنها هستند ثبت نام به جای یک خارجی مرکز آزمون با توجه به HRD وزارت.

این وزارتخانه همچنین برنامه ریزی برای اعلام مدیره نتایج آزمون ژوئیه پایان و ارزیابی روند در حال حاضر آغاز شده برای امتحانات که انجام شد قبل از این مستند اعلام شد.

با توجه به هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) مقامات دانش آموزان ظاهر می شود در فردی خود را در مدارس برای امتحانات و خارجی مراکز آزمون.

“دانش آموزان ظاهر می شود برای امتحانات در مدارس خود و نه خارجی مراکز آزمون برای اطمینان از حداقل سفر برای آنها. مدارس خواهد بود مسئول برای حصول اطمینان اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به دنبال دارد و دانش آموزان را ملزم به حمل خود را sanitiser بطری و پوشش صورت خود را با ماسک” یک هیئت رسمی گفت.

این اطلاعات نیز به اشتراک گذاشته شده توسط HRD وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ در تعامل با دانش آموزان پخش DD اخبار سه شنبه شب.

معمولا تخته امتحانات برگزار شده در مراکز آزمون تعیین شده برای دانش آموزان است. این است که برای اطمینان از حداقل تعصب از مدارس برای دانش آموزان خود را و برای فعال مستقل خارجی invigilators برای نظارت بر معاینه روند.

هیئت مدیره در روز دوشنبه اعلام کرد که تاریخ ورق برای انتظار کلاس 10 و 12 امتحانات هیئت مدیره که در حال حاضر برگزار شود از ژوئیه 1 تا 15 با سخت فاصله هنجارها در محل.

آزمون به تعویق افتاد با توجه به این مستند در سراسر کشور اعمال شده در مارس 25 شامل گسترش Covid-19.

در حالی که کلاس 12 امتحانات انجام خواهد شد در سراسر کشور کلاس 10 امتحانات هستند و تنها در انتظار در شمال شرق دهلی نو که در آن آنها نمی تواند برگزار شد با توجه به وضعیت نظم و قانون در پی اعتراض به اصلاح قانون شهروندی.

این HRD وزیر گفت که تلاش های انجام شده به اطمینان حاصل شود که نتیجه اعلام شده توسط ژوئیه پایان.

“تلاش هستند که ساخته شده برای اعلام نتیجه در ماه جولای پایان خود را. ارزیابی روند در حال حاضر آغاز شده برای امتحانات هیئت مدیره و ادامه خواهد داد تا به طور همزمان برگزار شد با انتظار و امتحانات. معلمان که درگیر در فرایند ارزیابی خواهد شد معاف از ارائه علمی و کار اداری برای تصدی او گفت:” در تعامل است.

این CBSE کلاس 10 و کلاس 12 هیئت مدیره آزمون ارزیابی انجام شده از صفحه اصلی. بیشتر HRD وزارت تا به حال اختصاص داده 3000 ارزیابی مراکز از کجا پاسخنامه خواهد بود توزیع به معلمان در خانه های خود را برای بررسی و پس از آن جمع آوری شده است.

مدارس و دانشگاه های سراسر کشور بسته شده اند پس مارس 16 زمانی که این مرکز اعلام سراسر کشور کلاس درس خاموش کردن به عنوان یکی از اقدامات شامل Covid-19 شیوع.

بعد از 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شد, در مارس 24, که آمد روز بعد. آن را در حال حاضر تمدید شده است تا مارس 31.

هیئت مدیره قادر به انجام کلاس 10 و 12 در امتحانات هشت آزمون روز با توجه به شیوع کروناویروس.

بیشتر با توجه به وضعیت نظم و قانون در شمال شرق دهلی هیئت مدیره قادر به انجام امتحانات در چهار آزمون روز در حالی که تعداد بسیار کمی از دانشجویان و اطراف این منطقه قادر به نظر می رسد در امتحانات در شش روز.

هیئت مدیره در ماه گذشته اعلام کرد که آن را تنها انجام دستور امتحانات در 29 نفر است که بسیار مهم برای توسعه و ورود به موسسات آموزش عالی.

روش ارزیابی برای افراد که برای امتحانات هستند که انجام شده به زودی اعلام خواهد شد توسط هیئت مدیره.

این برنامه تصمیم گرفته شده است به منظور اطمینان حاصل شود که امتحانات هیئت مدیره در حال تکمیل قبل از امتحانات رقابتی مانند مهندسی ورودی JEE-برق که قرار است از ماه جولای 18-23 و پزشکی کنکور NEET است که برنامه ریزی شده در جولای 26.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>