تصویر من Trolling: مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد سنت آمریکایی حاضر به میزبانی اوباما در کاخ سفید پرتره رونمایی

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Picture Me Trolling: Trump Ends American Tradition, Refuses to Host Obama White House Portrait Unveiling

عکس: جیم واتسون (گتی ایماژ)

این یک سنت آمریکایی است که در طول تاریخ جایگزین سیاسی اختلاف جهان, بحران ها و حتی مرگ شود. برای بیش از نیم قرن هر رئیس جمهور به میزبانی کاخ سفید مراسم رونمایی رسمی پرتره از خود کاخ سفید سلف.

تبلیغات

تا زمانی که آن مرد سیاه و سفید به نوبه خود.

NBC گزارش که آشغال pyromaniacs در حال حاضر اشغال کاخ سفید خواهد بود که برای اولین بار دولت به اجتناب مدرن, مراسم رونمایی از پرتره ریاست جمهوری فوری رئیس جمهور گذشته. و با توجه به کاخ سفید خودی حتی اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از بهبود از خود به احتمال زیاد هیدروکسی کلروکین ناشی از حمله قلبی و برنده دومین دوره آن خواهد بود حداقل تا سال 2025 تا زمانی که اوباما می بیند رسمی خود پرتره حلق آویز در کنار هر رئیس جمهور پس از جورج واشنگتن است.

تبلیغات

و من می دانم که برخی از مردم می گویند که این خرده را به عنوان درآورد. آن را نمی. Isaiah Thomas امتناع از لرزش Michael Jordan دست خرده است. نانسی پلوسی اشاره به این که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چاق خرده است (دقیق اما خرده). قطع یک سنت آمریکایی به خاطر نفس خود است شکننده تر از دریک رز زانو کودکانه است و نابالغ و کاملا unpatriotic. این fuckboy-ish. این حرکت از یک هفتم-کلاس کارن که به خاطر حسادت او بهترین دوست بکی رفتن به پارگی کیسه آب با چاد چون بکی می داند که چگونه کارن احساس می کند در مورد چاد تا کنون از او را بوسید و او را در دریاچه.

من شرط می بندم من کل 401(k) است که اگر اوباما با حضور در کاخ سفید مراسم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در خدمت KFC.

ریاست جمهوری پرتره در 1600 خیابان پنسیلوانیا. متفاوت از آنهایی که آویزان در اسمیتسونین گالری ملی پرتره که در آن باراک و میشل پرتره در آورده بیش از یک میلیون بازدید کننده در سال اول بعد از آنها پرده برداری کرد در سال 2018. اوباما را آغاز کرده بود در حال آماده شدن برای سال های طولانی فرایند مورد نیاز خود را برای کاخ سفید پرتره. 2017, تنها زن و شوهر اول ما ایمان آوردیم به حال انتخاب شده یک هنرمند و در حال حاضر در حال نهایی شدن قرارداد با بودجه خصوصی کاخ سفید تاریخی انجمن.

شاید تهمت بیش از حد شلوغ است. برای مقایسه کنند به میزبانی جورج و لورا بوش رونمایی در مه 31, 2012, در حالی که او نیز مدیریت انتخاب مجدد کمپین مبارزه با جمهوری خواه مجلس نمایندگان و سنابحث در مورد خروج نیروهای خود از افغانستاندر برخورد با روسیه شلیک موشک در متحدان و همکاری با سازمان بهداشت جهانی برای جلوگیری از جهانی همه گیر.

تبلیغات

اما ما می دانیم که تهمت ain’t no اوباما.

ان بی سی گزارش می دهد:

مغلوب ساختن پیشی جستن جونگ در مورد دوری می گزیدند و در عین حال یکی دیگر از ریاست جمهوری سفارشی و او را مورد حمله اوباما به یک اندازه دیگر رئیس جمهور انجام داده است به یک سلف. اخیرا او ساخته شده اتهامات بی اساس است که اوباما متعهد نامشخص جرم و جنایت است.

اوباما در بخشی از هیچ علاقه ای به شرکت در پست ریاست جمهوری مراسم از تصویب تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است در اتاق کار مردم آشنا با این موضوع گفت.

تبلیغات

که مغلوب ساختن پیشی جستن به سوال اوباما وضعیت به عنوان یک آمریکایی insinuated که او باید دستگیر شود و به نام, باراک اوباما, همه چیز اما یک کودک سفید عیسی, من درک می کنم اوباما عدم علاقه به حلق آویز کردن با دونالد به خصوص دانستن که مغلوب ساختن پیشی جستن است اخذ پایه و اساس دموکراسی است که اوباما از زمان سوگند به محافظت می کند.

اوباما احتمالا فقط می خواهد به ریاست جمهوری دوباره بزرگ

برای اینکه عادلانه آن را در زمان بیش از هشت سال برای کسی که به قطع John F. Kennedy پرتره و او حضور نداشتند رسمی خود رونمایی یا نه. آن را تنها زمانی که ژاکلین کندی بازدید کاخ سفید پس از او متوقف بودن بانوی اول. البته JFK تا به حال بهانه ای برای حضور در این مراسم خصوصی در سال 1971:

درگذشت او در سال 1963.

نه باراک یا میشل اوباما صحبت کرده است در رکورد مورد این مسائل گنگ اما منابع ما به ما بگویید که زوج سلطنتی ممکن است تمایلی برای حضور در, چرا که آنها می ترسند که ممکن است باید سعی کنید Melania را فرهنگی اختصاص collard greens.

تبلیغات

ریشه نیز پیدا کلیپ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمرین خود را برای ریاست جمهوری رونمایی پرتره.

Illustration for article titled Picture Me Trolling: Trump Ends American Tradition, Refuses to Host Obama White House Portrait Unveiling

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>