Ponytails و محافظ سبک و دیدار با الگو: Tracee Ellis Ross آغاز بکار لوازم جانبی ساخته شده برای لحظه ای

Category: کیمیا | No comments

اگر مثل من شما پیدا کردن خود را با تکیه به شدت در ponytails, نان و یک آرایه رو به رشد از محافظ سبک به عنوان همه گیر دستمزد, شما تنها نیستید. از آنجا که ما زندگی اجتماعی را بیشتر تبدیل متشکل از رسانه های اجتماعی به عنوان از اواخر برخی از جنبه های شخصی ما نظافت روال باید قابل درک تبدیل شدن به یک کمی بیشتر…lax. اگر هدف از quarantining است برای محافظت از خود بپرسیم چرا این فرصت را به افراط در برخی از محافظ یک ظاهر طراحی شده ،

با آن اخلاق بالا از ذهن—و یا به جای بالای سر—جدیدترین ارائه از Tracee Ellis Ross’ الگوی زیبایی نمی توانست کاهش یافته است در یک زمان بهتر است. نه محتوا با سادگی تولید جدید ما مورد علاقه ترک در مودر حال رشد محصولات مراقبت از مو خط به تازگی فرستاده درخشش خود آرایه جدید مو لوازم جانبی; پنج مورد مجموعه ای از ضروریات برای هر فرفری, مواج, coily یا پیچ خورده, موهای فن خط.

تبلیغات

Illustration for article titled Ponytails and Protective Styles, Meet Pattern: Tracee Ellis Ross Debuts Accessories Made for the Moment

عکس: الگوی

در نگاه اول این موارد ممکن است نگاه قابل توجه است. اما به سادگی با قرار دادن آنها تکامل یافته نسخه از محبوب فایده اصول—بابی پین scrunchies و مو الاستیک روابط—ساخته شده با دوام تر و بهتر و متناسب با بافت مو (هر چند آنها برای تمام انواع مو). در حالی که آنها ممکن است جرقه همان هیجان, گفتن, چیزی, sparkly, اگر شما به مدت طولانی با تلاش متعارف سنجاق سر در حال سقوط از بالا-dos اند و یا ولع مصرف یک کولر جایگزین برای bonnets به عنوان یک لوازم جانبی, شما ممکن است بخواهید به این upscaled “ملزومات روزمره” امتحان کنید. از طریق آزادی مطبوعات از الگوی این مجموعه شامل:

  • الگوی پین مو, تنوع پک ($17): زمانی که موهای خود نیاز به ثبات فوق العاده. فوق العاده محکم پین به جلو و هر نگاه با هم. شامل 30 XL سنجاق سر, 30 منظم سنجاق سر, 30 بافت سنجاق سر و قابل استفاده مجدد ذخیره سازی جعبه.
  • الگوی مو روابط (6 دلار برای 5): زمانی که موهای خود را سنگین نگه دارید. فوق العاده چسبناک فوق العاده با دوام و مانع-رایگان لوازم جانبی باید برای تنگ اسبان snatchbacks, نان و پاف.
  • الگوی ادم تنومند و بدقواره Scrunchies (10 دلار برای 3): زمانی که موهای خود را آرام چکه. را انتخاب کنید از ساتن یا مخمل پس از اتمام به نگه داشتن مو در محل بدون ترک دندانه. ادم تنومند و بدقواره اندازه به نگه زیبا در لوکس.

تبلیغات

به عنوان قیمت ها ممکن است نشان می دهد این متوسط شما نیست ملزومات—اما ما سعی کردیم آنها را قبل از شما splurged به خرید آنها را بنابراین شما می توانید چک کردن ویدئو ما به دیدن ما بزرگ زیبایی سهشنبه بررسی…و زمانی که آخرین بار به خود داروخانه مبانی آمد با چگونه به فیلم ها از Tracee Ellis Ross?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>