تشکر. Ilhan Omar توصیف یک کبودی زندگی جدید خاطرات

Category: کیمیا | No comments

از دوران کودکی به بعد با توجه به جدید خاطرات نماینده کنگره Ilhan عمر اغلب به نظر می رسید برای پیدا کردن خودش در وسط تند و دعوا.

“من کوچک بود اما یک جنگنده خوب. من کشیده پسر پایین و مالش صورت خود را در شن و ماسه” مینه سوتا که کنگره می نویسد: یادآوری یک تکه با یک پسر قلدر در کودکی در سومالی. بعد از آن بود وجود دارد یک رویارویی در وسط اتاق قفل مدرسه در شمال ویرجینیا دوباره در برابر قلدری: “به من ضربه خود را به دیگران فریاد زد:” او باردار!’ من نمی جلوگیری از ضربه.”

عمر را خاطرات “این چیزی است که امریکا به نظر می رسد مانند: سفر من از پناهندگان به کنگره,” وارد کتابفروشی ها در هفته آینده فقط به عنوان او دوباره انتخابات آماده برای یک روحیه DFL چالش اصلی. مینیاپولیس کتابفروشان Magers & Quinn به میزبانی مجازی کتاب راه اندازی با عمر شب از مارس 26.

آن است که کامل ترین حساب او با توجه به تاریخ از او آشفته افزایش به مینه سوتا مقننه و کنگره هر چند آن را برگ برانگیز جزئیات بیشتر از جدید ترین طلاق و ازدواج مجدد.

ردیابی زندگی خود را از سومالی به آمریکا از ایالت مینه سوتا به سالن کنگره با مشخصات بالا دموکرات اغلب فریم تجارب خود را به عنوان جنگ: از معلمان دانش آموزان brawls از جوانان خود را به درگیری با خانواده او احساس نمی کند او را به طور جدی و به اختلاف در درون یک مینیاپولیس سومالی جامعه است که او می گوید رهبری به دروغ درباره زندگی شخصی او است که هنوز هم سگ او فعالیت های سیاسی.

و تمام است که قبل از جنگ لفظی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“مبارزه با احساس نمی مانند انتخاب” عمر می نویسد. “این بخشی از من است. احترام هر دو راه می رود.”

Omar کتاب پر در جزئیات زندگی او در سومالی قبل از دولت این کشور فرو ریخت و در سال 1991 مجبور کردن خانواده اش به فرار. او را تمدید خانواده و جمعیت با معلمان و کارمندان دولت شده بود زندگی آنچه او به عنوان توصیف راحت طبقه متوسط وجود در یک ترکیب در موگادیشو “پر از هنر آفریقایی, کتاب, تاریخ, سومالی, شعر و موسیقی است.”

بر خلاف تجارب بسیاری دیگر از جهان سوم پناهندگان او نبود زندگی بی بضاعت فقر است. خانواده او در بر داشت خود را در طرف اشتباه از قبیله ای است که قدرت را در پی یک جنگ داخلی و فرار آنها به یک اردوگاه پناهندگان در کنیا که عمر هشت ساله بود. مادر داشتن فوت کرد زمانی که او یک کودک پیش دبستانی عمر بود به خصوص نزدیک به عمه که مرگ او شاهد در Utange اردوگاه.

بعد از چهار سال این خانواده ساخته شده است آن را به امریکا برای اولین بار به حومه ویرجینیا و سپس مینیاپولیس. در اینجا تنظیمات آشنا شده و به او مینه سوتا تشکیل شده است. Omar با حضور ادیسون دبیرستان در مینیاپولیس و ملاقات شوهر و پدر سه فرزند او احمد Hirsi در پارکینگ روزولت دبیرستان.

عمر در حال حاضر 37 پین های سیاسی او در بیداری به او اوایل 20s, اما به عنوان شرح داده شده در یک فصل با عنوان “در اوایل میانسالی بحران” آن را نیز آشفته زمانی که او از تقسیم Hirsi برای اولین بار ازدواج مرد دیگری ثبت نام در دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی impulsively اصلاح سر و دچار ناتوان کننده سردرد.

این کتاب ارائه می دهد محافظت از حساب یک متلاطم زندگی عاشقانه است که تبدیل به علوفه برای مطبوعات تلخیص تهمت و منتقدان او در سمت راست. آن را می گوید هیچ چیزی در مورد چگونه او ازدواج مجدد به Hirsi سقوط در سال گذشته در مدت کوتاهی قبل از او ازدواج کرده تیم Mynett یک مشاور سیاسی برای او کمپین

او توصیف Ahmed علمی او شوهر دوم به عنوان یک مرد “که من صرف زمان بسیار کمی که من حتی نمی توان او را یک پاورقی در داستان من اگر نیست آن را برای این واقعیت است که این رویداد تبدیل به تیتر اصلی بعد از آن.”

عمر می نویسد بیشتر در مورد چگونه او ملاقات علمی و یا چرا آنها تصمیم به ازدواج. اما تا سال 2016 زمانی که او در حال اجرا بود برای مقننه دولت او می نویسد که ازدواج مختصر بود چرخید و با یک سومالی وبلاگ را به اتهام “که من تا به حال ازدواج نسبی [گزارش برادر او] به طور غیر قانونی به او از ورود به ایالات متحده آمریکا” — که درست نیست او می نویسد.

“که سومالی بودند برخی از شدیدترین منتقدان ممکن است به نظر می رسد پوچ. اما آنها حاضر به قبول من چون من حاضر به بوسه حلقه” Omar می نویسد. او اعتبار خود را در حال حاضر بازنشسته پس از یک دهه به عنوان یک کارگر پستی برای امتناع از فشار از سومالی بزرگان به او فشار از اولین مسابقه سیاسی.

مخالفت برخی در جامعه به اندازه کافی به سرعت عمر را صعود سریع به سیاست های ملی. در سال 2018, او یکی از دو زنان مسلمان تا کنون انتخاب شده به کنگره است.

با توجه به تدریجی اعتقادات است که عمر اغلب توصیف در کتاب خود نسبت به او را نشان می دهد تعجب آور سیاسی الهام بخش است. او توصیف مارگارت تاچر سابق حزب محافظه کار نخست وزیر بریتانیا به عنوان “بزرگترین shero.”

با وجود گسترده سیاسی تفاوت عمر می نویسد که او را دوست دارد تاچر “بانوی آهنین” سبک آشکار است که پدر او یک بار به او داد همان نام مستعار: “بدون هر نوع دعوت ویژه و یا اتصالات وقت و زمان دوباره او نشان داد تا در اتاق پر از مردان و نمی باید انجام دهید بسیار به آنها منجر به تصمیم می گیرید که او باید مسئول باشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>