مطالعات اجتماعی: هر Memes لازم

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Social Studies: By Any Memes Necessary

در این روز در سال 1925 مالکوم کوچک متولد شد.

مردی که نام نیاید سفید مردم را تبدیل به شناخته شده توسط بسیاری از monikers: Detroit Red مالکوم ایکس وزیر مالکوم و ال-حاج ملک Shabazz. او همچنان یک انقلابی و یک آیکون و یکی از بزرگترین سخنوران زمان خود.

تبلیغات

بر خلاف باور عمومی متخاصم رهبران سیاه و سفید مانند مالکوم ایکس نمی ترساندن مردم سفید بیش از هر کبوتر خشت ترساندن تیراندازی اکشن. آنها فقط می خواهم به شکار.

تبلیغات

شما حتی می توانید آن را ببینید در رسانه های اجتماعی.

مثلا پلیس سرکوب و بازداشت partygoers در فلوریدا که هزینههای پلیس با بطری.

در حال حاضر کسانی که ناراحت هستند با پلیس لزوما در نظر گرفتن طرف partygoers. کسانی که مردم احمق هستند و احتمالا می تواند گسترش coronavirus که ما جهانی مبارزه با این بیماری همه گیر.

تبلیغات

اما این هر چند:

تبلیغات

من تا به حال برای بررسی این اخبار به سایت برای دیدن اگر آن را واقعی است. وجود دارد بسیار به تشریح— خبرنگار صدای که صدا مانند او بلعیده سفید مرد چقدر بریتنی اسپیرز تغییر کرده است و این قسمت:

تبلیغات

آنچه که آنها انجام می دهند و به همین دلیل است که دیوید اورتیز وجود دارد ؟

این نیست قر سربالا. مگان تو نریان نمی نصب adamantium زانو برای این. شاید این یک ویدیو شلیک برای آینده آهنگ “ولرم دختر تابستان.” من به صحبت کرد Cardi ب و او تایید کرد که در حالی که این دختران ظاهرا don’t dance, آنها قطعا نمی شد پول حرکت می کند. شاید آنها انجام ساحلی آموزش در یادگیری چگونه به بازی دایره زنگی با تکان دادن چیزی صاف و سفید در حالی که فرد دیگری بصورت تماسهای مکرر آن است. بعد از آن در این کلیپ آقای Squidward آمده از امواج و گفت:

تبلیغات

“آه صبر کنید…من فکر کردم دیدم بن”.

و من مطمئن بود که این شخصیت بود که توسط Roseanne Barr:

Illustration for article titled Social Studies: By Any Memes Necessary

تصویر: توییتر (12News.com)

تبلیغات

در ضمن این زن تولد شلیک تایید سوء ظن من که Ponce de León دنبال شد و در زمانی که او در جستجوی چشمه جوانی. کلید agelessness بدیهی است که در هر آنچه سیاه می نوشند.

تبلیغات

همه زنان نگاه 27 ساله تا زمانی که آنها به نوبه خود 70 که در این صورت آنها نگاه کنید 50. اما از آنجا که آنها می دانند که چگونه آنها نگاه کنید, در اینجا چیزی است که به می گویند که کمک خواهد کرد که شما تعیین سیاه زن سن واقعی:

تبلیغات

“هی شما چند سال دارید؟”

آنها لازم نیست به دروغ.

تبلیغات

این دو نامزد احتمالا رقابت برای مطالعات اجتماعی “بدون نظر نیاز” صدای جیر جیر از هفته است.

تبلیغات
تبلیغات

البته ما باید شما را با دوز روزانه خود را از Karening بنابراین در اینجا شما بروید:

Illustration for article titled Social Studies: By Any Memes Necessary

تبلیغات

این است که چگونه ما می دانیم که عیسی نیست سفید است.

شما فکر می کنم که فرد مشغول به کار در پشت میز در بیت لحم تعطیلات مسافرخانه اکسپرس قرار داده اند مری در یک آخور اگر او سفید ؟ به من اعتماد کن مریم را که باید به آنها گفت که او baby daddy was gonna come back و شکست دادن همه کسانی که حرومزاده.

تبلیغات

نگران نباش جاش. دانشمندان به تازگی کشف ژن است که باعث این اختلال خاص. این اولین ظهور در سال 218 قبل از میلاد هنگامی که Carthaginian کلی Hannibal حمله ایتالیا با 20 تا 40 فیل. روم noblewoman نام Karenissima ماکسیما از Beckonia راه می رفت تا به جنگجویان افسانه ای و متهم آنها را از سوء استفاده از حیوانات. وقتی گفت به جهنم از راه حق رومی مصرانه خواستار “Posso riprese con il tuo capo.” که تقریبا ترجمه:

تبلیغات

“ممکن است من به صحبت می کنند به شما مدیر؟”


همچنین من سعی می کنم به لاف زدن اما این سری این است که در مورد سیاه, رسانه های اجتماعی, بنابراین من آن را اجازه می دهد.

تبلیغات

اگر چرخ از ثروت است که به دنبال برای کسی که به جای Vanna سفید, من فکر می کنم من فقط او را در بر داشت. به عنوان ریشه و رسانه های اجتماعی ویرایشگر کوری تاونسند می گوید:

“هر کس می داند که زنان اختراع رنگ زرد است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>