ایالت مینه سوتا, خرید سابق تولید و انبار به فروشگاه بدن COVID قربانیان

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا خریداری کرده است بیکس تولید Co.’s سابق تسهیلات ذخیره سازی سرد در سنت پل برای استفاده به عنوان موقت سردخانه نیروبخش برای یک قله در COVID-19 مرگ و میر در هفته های آینده.

در یک معامله است که بسته شده روز دوشنبه دولت پرداخت 5.5 میلیون دلار برای مواد غذایی توزیع انبار و زمین; هزینه های عملیاتی و بهبود آماده سازی جدید خود را با هدف به ارمغان بیاورد مجموع به $6.9 میلیون. به سازمان مدیریت اضطراری فدرال است که انتظار می رود به انتخاب کنید تا حدود سه چهارم از هزینه.

این گروه از دولت درخواست بودجه توضیح داد که تسهیلات مورد نیاز است “که می تواند به جای افزایش تقاضا برای به موقع و با وقار و ذخیره سازی موقت از انسان باقی می ماند.”

با توجه به درخواست اضطراری مدیران مورد بررسی پزشکی محققین و خانه های مراسم تشییع جنازه و مشخص شد که نیمی از موجود ظرفیت ذخیره سازی شد و در حال حاضر استفاده می شود. این 71,000 فوت مربع بیکس تولید و انبار را اضافه ظرفیت تا 5,100 بدن با توجه به درخواست.

کاهش سرعت در مجالس ترحیم, تا حدودی به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز “به علت ظرفیت موضوع گفت:” گروه دولت دستیار کمیسر Curtis Yoakum.

اورژانس مدیران تا به حال شده است به جستجو برای محل مناسب با مناسب سیستم های تبرید به خانه بدن COVID-19 قربانیان نمی تواند پیدا کردن یک ساختمان هر کسی اجاره برای هدف Yoakum گفت.

مدل های فعلی نشان می دهد COVID-19 همه گیر اوج در مینه سوتا در حال حاضر و یا در اواخر ماه ژوئن. که در آن نقطه وجود دارد می تواند تا 1000 مرگ و میر در هر هفته با نیمی از مرگ و میر در آینده چهار تا پنج هفته دوره است.

بیکس اجرایی Alejandro مونتویا گفت: St. Paul انبار شده در بازار برای بیش از 15 سال. بیکس خالی آن در تابستان گذشته و از آن استفاده نشده است پس از. انبار است که در سال 1415 L’Orient سنت در سنت پل در پنج هکتار در آرلینگتون پارک کسب و کار.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی startribune.com برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>