هدف می بیند بزرگترین فروش پرش در 15 سال اما سود را یک ضربه بزرگ

Category: کیمیا | No comments

هدف آن دیدم بزرگترین فروش سه ماهه پرش در 15 سال به این بیماری همه گیر موجب میلیون ها نفر از مصرف کنندگان به منظور آیتم های آنلاین و استفاده از آن منظقه وانت سرویس برای اولین بار.

همه گیر نیز در زمان بزرگ تلفات در آن سود به فروش بالاتر-حاشیه پوشاک کاهش یافته است 20 ٪ و در آن حال به نوشتن کوه unsold لباس به عنوان مصرف کنندگان به طور چشمگیری تغییر هزینه برای مواد غذایی و لوازم خانگی.

اما مدیر عامل برایان کرنل گفت: مینیاپولیس مبتنی بر خرده فروش را دیدم بزرگ و سربازان ارتش در پوشاک فروش در اواسط ماه آوریل به عنوان مصرف کنندگان دریافت محرک چک.

“پوشاک قطعا منعکس در دوم نیمی از ماه آوریل گفت:” در تماس با خبرنگاران. “و ما انتظار داریم ما را در ادامه مشاهده کنید قدرت در پوشاک به عنوان ما به سه ماهه دوم و فراتر از آن.”

هدف نیز گفت: آن را صرف در مورد $500 میلیون موقت در $2-یک-ساعت پرداخت افزایش برای کارگران خط مقدم آن است که این تمدید تا ژوئیه 4 و دیگر بیماری همه گیر مرتبط با مزایای. همچنین افزایش اقدامات ایمنی از جمله دقیق تر شستشو از فروشگاه ها و ماسک های صورت برای کارکنان.

این عوامل همراه با سنبله بزرگ در خرید و فروش آنلاین که کمتر سودآور منجر به 64.3 درصد کاهش در سود خالص به $284 میلیون است. هنگامی که تنظیم به صورت یک بار ضرر و زیان هدف به دست آورده و 59 سنت به اشتراک بگذارید.

پس از بسیار “فرار” و “استرس زا” سه ماهه اول کرنل گفت: هدف باید انعطاف پذیر و آماده برای تنظیم به صورت هفتگی به عنوان مصرف کننده خرید رفتارهای خود ادامه خواهد داد به غیر قابل پیش بینی بقیه سال.

“فقط چیزهای زیادی وجود دارد عدم قطعیت به عنوان من فکر می کنم در مورد تعادل از سال,” او گفت:. “ما هنوز در تلاش برای کشف کردن اگر کودکان در حال رفتن به مدرسه چه اتفاق می افتد با کالج ها و دانشگاه ها چگونه است مهمان در حال رفتن به جشن تعطیلات متفاوت است.”

هدف 10.8% افزایش فروش قابل مقایسه و از فوریه تا آوریل می آید بر روی پاشنه از فروش قوی گزارش شده توسط شرکت های دیگر مانند خارج شده و آمازون است. اما آن را نیز بزرگ شده شکاف بین این “ضروری” خرده فروشان که باز مانده است در طول همه گیر و فروشگاه های بزرگ و فروشگاه های لباس که شاهد فروش گسترده کاهش به آنها تا به حال به شاتر فروشگاه ها و مصرف کنندگان قرار داده اختیاری خرید نگه دارید.

این بیماری همه گیر در حال حاضر تحت فشار قرار دادند و چندین مبارزه با خرده فروشان از جمله JCPenney, Neiman Marcus, J. Crew و مرحله فروشگاه به ورشکستگی است. تحلیلگران انتظار دارند بیشتر به دنبال. به طور کلی در ایالات متحده خرده فروشی در ماه آوریل سقوط 16.4% بزرگترین افت تا کنون ثبت شده است.

بسیاری از هدف رشد در سه ماهه آمد, از آنلاین, از جمله آن DriveUp و تحویل از طریق Shipt خدمات. دیجیتال فروش افزایش یافت 141%.

گفت: هدف آن برآورده بالاتر سفارش آنلاین حجم در چند روز در ماه آوریل از آن در سال گذشته سایبر دوشنبه.

پنج میلیون مشتریان استفاده می شود Target.com برای اولین بار در سه ماهه گفت: Cornell. و دو میلیون آن مورد استفاده قرار DriveUp سرویس برای اولین بار.

در حالی که هدف در ماه مارس گفت که این قرار دادن هواپیما در انتظار نگه داشته به اضافه کردن مواد غذایی تازه به آن DriveUp و سفارش وانت خدمات به دلیل همه گیر کرنل گفت: این شرکت با قرار دادن برنامه ها در جای خود به رول که از این سال است.

هدف که زودتر انصراف خود را کامل-سال راهنمایی با توجه به عدم اطمینان در میان همه گیر را ارائه نمی دهد یک پیش بینی برای سه ماهه دوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>