دیوانه داستان از واشنگتن فوتبال گیرنده گسترده کودی Latimer تفنگ و ادعا می کنند از تجاوز جنسی بر یک 4 ساله

Category: کیمیا | No comments


Cody Latimer of the Denver Broncos reacts as the Denver Broncos defeat the Carolina Panthers 24-10 during Super Bowl 50 at Levi’s Stadium on February 7, 2016 in Santa Clara, California.

کودی Latimer از Denver Broncos واکنش نشان می دهد به عنوان Denver Broncos شکست Carolina Panthers 24-10 در سوپر باول 50 در ورزشگاه لیوایز در فوریه 7, 2016 در سانتا کلارا, کالیفرنیا.
عکس: القاعده بلو (گتی ایماژ)

ما قرار بود quarantining میشم.

وجود دارد نباید حتی یک لحظه برای یک NFL بازیکن را دستگیر و در عین حال در اینجا ما در این سال از شیطان مورد علاقه رئیس جمهور.

تبلیغات

روز شنبه, واشنگتن, تیم فوتبال گیرنده گسترده (که همان عنوان کرد و گفت D-لیگ NFL) کودی Latimer دستگیر شد و پس از او گزارش شات از یک تفنگ در داخل یک کلرادو آپارتمان. که ساده بخشی از داستان همه چیز عجیب و غریب است AF.

از یاهو ورزشی:

روز دوشنبه جزئیات از پلیس گزارش شد و با پلیس ادعا Latimer تهدید به بهترین دوست خود را با یک تفنگ را پس از یک شب از نوشیدن در یک بازی پوکر با توجه به یک گزارش از 9 اخبار در دنور.

بر اساس این گزارش از Douglas County کلانتر شب زمانی شروع شد که Latimer به نام رودریک فارسی برای راه اندازی بازی پوکر در انگلیسی آپارتمان. انگلیسی شناسایی خود را به پلیس به عنوان Latimer بهترین دوست.

تبلیغات

خوب برای کسانی که در کلاس Latimer و زبان انگلیسی خود را بهترین دوست, داشتن یک بازی پوکر در انگلیسی آپارتمان. وجود دارد و ما می توانیم فرض کنیم که این پوکر-بازی آشامیدنی که توسط قانون به این معنی اگر شما از دست دادن شما جای پول از دست داده اید در مصرف الکل. ظاهرا هفت یا هشت مردمی نیز نشان داد که من نمی تواند دیوانه در مورد دلیل من فکر می کنم شما هنوز هم می تواند مردمی در این coronavirus بار به عنوان طولانی به عنوان آن را در زیر 10 نفر.

با توجه به گزارش پلیس مشاهده شده توسط یاهو, ورزش, Latimer گزارش رو به بحث با یک بازیکن دیگر باعث انگلیسی به تماس با بازی کردن و لگد همه را از تخت خود را.

سی دقیقه پس از ترک Latimer گزارش بازگشت و با یک تفنگ و سرزنش زبان انگلیسی برای شروع رویارویی. Latimer عزاداری به زبان انگلیسی است که او را نجات داد و دو گلوله برای کشتن انگلیسی و دوست دختر خود را که او نیز در آپارتمان. Latimer همچنین تهدید به “کشتن همه” گزارش پلیس متحده است.

Latimer گزارش سرد کمی خالی کلیپ از تفنگ خود را قبل از او آن را از دست داده و اخراج دو عکس در نزدیکی انگلیسی. فارسی با عجله Latimer دوخته و او را به دیوار قبل از Latimer گفته آمار زبان انگلیسی در سر با تفنگ.

تبلیغات

“درگیری de-تشدید خوب که فارسی دوباره دوخته Latimer در برابر دیوار و خواست او را به آرامش دعوت می کرد به گزارش.

پلیس رسید و پس از گزارش آتشباری,” یاهو ورزشی گزارش.

در حال حاضر در اینجا است که در آن همه چیز واقعا گیج کننده است. با توجه به ESPN, Latimer دادستان هاروی استاینبرگ گفت: یک Douglas County دادگاه در روز دوشنبه “که مقامات مجری قانون با او تماس مورد بررسی از یک تجاوز جنسی از Latimer 4 ساله پسر که گفته شده است توسط یکی از بازیکنان در بازی پوکر.”

تبلیغات

صبر کنید تا Latimer در ابتدا با استدلال این مرد او معتقد است که تجاوز جنسی پسر خود را? و اگر چنین است, چگونه زبان انگلیسی را تبدیل به همزن در کل این چیزی است ؟ یاهو ورزشی اشاره می کند که “هیچ مقامات اجرای قانون را علنا تایید استاینبرگ را ادعا می کنند و هیچ جزئیات دیگری شناخته شده است.”

با این وجود Latimer شارژ با سه جنایات از جمله “حمله در درجه دوم جنایت شوم جنایت های غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم تخطی از قانون منع استفاده از سلاح ها و بزه بی پروا خطر افتادن,” یاهو ورزشی گزارش.

تبلیغات

Latimer منتشر شد در $25,000 اوراق قرضه.

Latimer شروع کار خود را با Denver Broncos در سال 2014 پس از تدوین در دور دوم. او در بازی گذشته خود دو فصل با New York Giants قبل از در نظر گرفتن استعدادهای خود را به صربی صحرا فوتبال, واشنگتن d. C.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>