تخلیه هزاران نفر به عنوان رودخانه سد شکستن در مرکزی میشیگان

Category: کیمیا | No comments

میدلند Mich. — به سرعت در حال افزایش آب پیشی گرفت و سدها و مجبور به تخلیه حدود 10 ، 000 نفر در میشیگان مرکزی که در آن سیل زده جوامع در امتداد باران-تورم آبراه و فرماندار گفت: یکی در مرکز شهر می تواند “در حدود 9 فوت آب” روز چهارشنبه.

برای دومین بار در کمتر از 24 ساعت, خانواده, زندگی, در امتداد Tittabawassee رودخانه و متصل دریاچه در Midland County دستور داده بودند که شنبه شب به ترک خانه. توسط صبح روز چهارشنبه آب بود که چند پا بالا تحت پوشش برخی از خیابان در نزدیکی رودخانه در مرکز شهر میدلند از جمله رودخانه پارک و رسیدن به هتل و پارکینگ.

رودخانه رز صبح روز چهارشنبه به 34.4 پا در میدلند شکوه یک رکورد قبلی خواندن 33.9 پا مجموعه, هنگام جاری شدن سیل در سال 1986 خدمات ملی آب و هوا گفت. آن سیل مرحله 24 است و انتظار می رفت که تاج روز پایان در حدود 38 ،

خدمات آب و هوا خواست هر کسی که در نزدیکی رودخانه به دنبال زمین بالاتر پس از “فاجعه بار سد شکست” در Edenville سد در حدود 140 کیلومتری شمال دیترویت و سانفورد سد حدود هفت کیلومتر downriver. این تخلیه به عنوان میشیگان همچنان تحت اقامت در خانه جهت جلوگیری از گسترش coronavirus.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer گفت: مرکز شهر میدلند شهر 42,000 حدود 8 کیلومتر پایین دست از سنفورد سد رو به خصوص سیل جدی تهدید. Dow Chemical Co.’s اصلی گیاه نشسته در این شهر در حاشیه رودخانه ها.

“در آینده 12 تا 15 ساعت در مرکز شهر میدلند می تواند تحت حدود 9 فوت آب” فرماندار گفت: در اواخر روز سه شنبه جلسه. “ما پیش بینی یک تاریخی بالا سطح آب است.”

استیو کارلسون, 61, گفت که او و همسرش پتی, خود فرار کرد میدلند خانه حدود 8:30 p. m. روز شنبه خود توافق پس از تخلیه سفارش صادر شده برای نوار زیادی از شهرستان و آنها متوجه محله creeks بودند ریختن بیش از جاده های محلی و تهدید برخی از خانه ها.

“آنها افزایش یافته بود و بدترین اتفاق هنوز به آمده است,” او گفت: صبح روز چهارشنبه.

یک زن و شوهر که زندگی خود را در محله تصمیم به ماندن قرار داده اما کارلسون گفت هر کس دیگری تخلیه خود را از این منطقه است. آنها صرف شب در هتل. او گفت: آنها شده است با پوشیدن ماسک صورت در این هتل برای محافظت از خود از coronavirus.

“هتل بسیار خوشحال بود به دیدن مردم در آینده است. وجود پناهندگان در آینده گفت:” با خنده.

بیشتر پایین Tittabawassee رودخانه جوامع در شهرستان سگینو بودند در هشدار برای سیل با یک فلش سیل در اثر چهار شنبه.

“این رفتن به ادامه downriver,” سارا Pampreen یک سرویس آب و هوا هواشناس گفت: صبح روز چهارشنبه. “فقط دقیقا چقدر, این سوال است.”

Whitmer اعلام وضعیت اضطراری برای Midland County و خواست ساکنان در معرض خطر جاری شدن سیل به پیدا کردن یک محل به ماندن با دوستان و یا بستگان و یا به دنبال یکی از چندین پناهگاه که باز در سراسر شهرستان. او را تشویق مردم به انجام بهترین خود را به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus مانند پوشیدن چهره و پوشش و رعایت اجتماعی فاصله “به بهترین توانایی خود را.”

“این است که بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم در Midland County,” او گفت:. “اگر شما یک عضو خانواده یا یک دوست که زندگی می کند در بخش دیگری از دولت وجود دارد در حال حاضر.”

پاسخ اضطراری رفت و درب-به-درب اوایل صبح روز سه شنبه هشدار ساکنان زندگی در نزدیکی Edenville سد از افزایش آب. برخی از ساکنان قادر به بازگشت به خانه تنها به ترک گفته دوباره زیر سد را نقض چند ساعت بعد. تخلیه شامل شهرهای Edenville سانفورد و قطعات از میدلند با توجه به Selina Tisdale سخنگوی Midland County است.

“ما در خانه و شروع به احساس راحت است که همه چیز آرام گفت:” کاترین Sias زندگی می کند که حدود 1 مایل (1.6 کیلومتر) از Edenville سد و اولین خانه سمت چپ در اوایل صبح روز سه شنبه. “ناگهان همه ما شنیده کامیون های آتش نشانی آژیر رفتن به سمت شمال به سد.”

Sias, 45, گفت اضطراری هشدار پس از آن شروع به آمدن بر روی تلفن همراه خود را و مردم شروع به دعوت به مطمئن شوید که او سالم بود.

“در حالی که در بسته بندی وجود دارد تن از پلیس و آتش کامیون رفتن به بالا و پایین جاده ها,” او اضافه شده است. “تا آنجا که من می دانم همه همسایگان ما را کردم.”

داو شیمیایی فعال آن در اورژانس مرکز عملیات خواهد بود و تنظیم عملیات به عنوان یک نتیجه از زمان سیل مرحله شرایط سخنگوی Rachelle Schikorra گفت: در یک ایمیل.

در سال 2018 فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات لغو مجوز این شرکت که عمل Edenville سد به علت عدم رعایت مسائل که شامل سرریز ظرفیت و عدم توانایی در عبور از شدید ترین سیل منطقی ممکن است در این منطقه است.

این Edenville سد ساخته شده بود که در سال 1924 شده در شرایط نامطلوب در سال 2018 توسط دولت است. سانفورد سد ساخته شده بود که در سال 1925 موفق به دریافت یک شرایط عادلانه و امتیاز.

هر دو سد در حال به فروش می رسد.

وجود 19 بالا خطر سدها در رضایتبخش و یا وضعیت بدی در میشیگان در سال 2018 رتبه 20 در میان 45 متحده و پورتوریکو که آسوشیتد پرس به دست آمده از ارزیابی وضعیت.

سیل هشدار در میشیگان صادر شد زیر بارش گسترده از 4 تا 7 اینچ (10.2 به 17.8 سانتی متر) از روز یکشنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا. سنگین رواناب تحت فشار قرار دادند رودخانه بالاتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>