ارزشمند مجموعه کتاب طنز موجود در دریک هتل آوار پیوست با صاحب

Category: کیمیا | No comments

چند هفته استیو پرستون را بدون خوردن فقط “زندگی در پپسی و سیگار” قرار دادن هر سکه او به دست آورده و به سمت یکی دیگر از کتاب های کمیک.

پرستون که به کار گرفته شده تعمیر و نگهداری در فرانسیس دریک هتل در مرکز شهر, مینیاپولیس, حتی خواب در کف اتاق خود را در دریک حرکت تخت به فضای بیشتری را برای مجموعه خود را.

سپس در روز کریسمس از آن همه رفت و در دود. شعله های آتش نابود هتل تاریخی ترک 200 نفر بی خانمان از جمله 66 ساله پرستون.

“برای دیدن 18 سال از زندگی خود را فقط pfft,” پرستون گفت. “من عصبانی بود در جهان است.”

در روز سه شنبه پرستون خشم تبدیل به شادی. هفته پیش تخریب کارگران تمیز کردن دریک آوار کشف بخشی از پرستون را مجموعه ای از کتاب های کمیک و سکه. پس از تمیز کردن کش آنها رو نگه دارید از پرستون و او را دعوت به یک مراسم با گنجینه های خود را در Veit & Co. Inc. ، راجرز بر اساس شرکت است که تمیز کردن این سایت و پیدا کنید.

برای دقیقه بدون حرکت ایستاده بود زل زده بود به مورچه و بتمن کمیک در روکشی از پلاستیک و سکه های براق. او خم شد و دست خود را در وان های پلاستیکی حاوی مجموعه بدن خود را خم با احساسات. در نهایت او صاف کنید و به یک آه سنگین است.

“من تا به حال یک کار بزرگ و یک مجموعه بزرگ و بسیار کوچک دیگری” پرستون گفت. “من گفت: هرگز کسی. من هرگز در مورد آن صحبت کردیم. اما این یک بخش بزرگ از زندگی من است.”

کشف مجموعه ای شگفت انگیز بود, Veit کارکنان گفت: با توجه به شرایط.

“آن زیر 15 پا از سنگ لاشه آنها در حال ریختن آب در آن گفت:” استیو Hosier, Veit معاون رئیس جمهور از تخریب. “همه چیز در حال تغییر در اطراف تجهیزات سنگین رانندگی بیش از آن.

“به طور معمول وجود دارد هیچ چیز باقی مانده است.”

کارگران گفته شده بود از پرستون را جمع آوری و نگه داشتن چشم باز برای آن است. بنابراین زمانی که یک بیل کشف چند پلاستیک پوشیده شده کمیک کتاب آنها را متوقف و ماشین آلات. تراویس براون حفاری کارگر برداشت از طریق باقی مانده با دست و بازیافت ده ها تن از کتاب های کمیک و سکه.

هنگامی که این آتش سوزی حدود ساعت 3 صبح در صبح کریسمس پرستون بود وقت کمی را به عمل می کنند. او می تواند سعی کنید برای صرفه جویی در مجموعه خود و یا او می تواند صرفه جویی در Bucky خود گربه است.

“من تا به حال به انتخاب و گربه برنده,” او گفت:.

در حال حاضر او گربه و کمیک — حداقل برخی از آنها. کارگران نمی بازیابی آنها را تمام و پرستون مطمئن نیست چقدر از دست داده بود.

“این همه چیز نیست,” او گفت:. “اما آن را OK. آن را به اندازه کافی.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>