وقتی که نژادپرستان یاد بگیرند که چگونه به استفاده از توییتر: مغلوب ساختن پیشی جستن Tweet-تهدید به خودداری از کمک های مالی به میشیگان و نوادا بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری


Illustration for article titled When Old Racists Learn How to Use Twitter: Trump Tweet-Threatens to Withhold Funding to Michigan, Nevada Over Mail-in Voting

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت است چه اتفاقی می افتد زمانی که پیر نژادپرستان یاد بگیرند که چگونه به استفاده از توییتر. اول آنها بفهمند که جهان می توانید به خواندن آنچه که آنها در حال تایپ کردن و سپس آنها بر این باورند که آنها مهم هستند زیرا آنها با موفقیت توییتی چیزی به جهان است. در طول زمان تبدیل شدن آنها به آرامش بیشتر و شروع به باور به قدرت خود توییتهایی اما متاسفانه هیچ کس به آنها گفت که توییتهایی به این معنی نیست گه. نه رسانهها و قلب است.

تبلیغات

روز چهارشنبه رئیس جمهور از نژادپرستان tweet-تهدید به خودداری از بودجه فدرال به میشیگان به جرم مطمئن شوید که تمام دولت ساکنان خواهد بود قادر به رای دادن در جهانی همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا خشم—است که سخت به این دلیل او رنگ پوست خود را با بقایای خیس بسکتبال چرم—پس از یادگیری است که در میشیگان دموکراتیک وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون اعلام کرد که تمام “ثبت نام رای دهندگان خواهد دریافت برنامه به صورت غیابی در پست الکترونیکی در این سال” تپه گزارش.

تبلیغات

برای برخی از دلیل تهمت را متقاعد شده است که اجازه می دهد همه ثبت نام رای دهندگان این شانس را به رای غیر قانونی است. در Trumpland تنها مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان باید مجاز به رای دادن. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر ادعا می کنند که این حرکت انجام شد “غیر قانونی” و “تهدید به خودداری بودجه اگر دولت نمی معکوس دوره نشان می دهد این حرکت را تشویق رای دهندگان تقلب. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد تهدید به تعلیق بودجه فدرال به نوادا است که نگه داشتن یک پست الکترونیکی-در مقاطع انتخابات این ادعا آن را ایجاد یک “بزرگ تقلب انتخابات سناریو’ و اجازه می دهد مردم را به ‘تقلب در انتخابات'” تپه گزارش.

علامت این روز در تقویم خود را به عنوان این ممکن است اولین بار در تاریخ از نوشتن من است که من می بینم که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن از آینده است. اجازه بدهید توضیح دهم: مغلوب ساختن پیشی جستن یک دروغگو است و از همه مهمتر او یک فریبکار; و هنگامی که شما یک فریبکار شما فرض کنید که هر کس دیگری است ، چه تهمت می داند این است که زمانی که همه چیز برابر بیشتر از امریکا متنفر از او. پس البته او فرض است که اجازه می دهد همه ثبت نام رای دهندگان یک راه ساده تر برای رای دادن خواهد بود فریب داد چرا که راه او را می بیند آن را به همه مردم دسترسی به رای گیری است که در برابر او.

این واقعا ساده است هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم; در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از “تقلب” به تماس از هر چیزی که او معتقد است که می رود در برابر او. مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد مغز نیست پیشرفته تر از 8 سال, و در واقع, اگر شما ضرب و شتم یک دختر 8 ساله در اتصال چهار وجود دارد فرصت خوبی است که شما در حال رفتن به متهم ، چرا ؟ آن را ساده: 8 سال نمی برد.

تبلیغات

و چون مغلوب ساختن پیشی جستن است درست مانند هر دیگر پیر نژادپرستانه آموخته است که یک بیت از تکنولوژیاو آغاز شده @-ing هر کس واقعا به اضافه کردن برخی از وزن خود را صدای جیر جیر.

“تهمت کپی سرپرست دفتر مدیریت و بودجه مدیر اهل Vought کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزارت خزانه داری خود را صدای جیر جیر در مورد میشیگان و همچنین کپی Vought و وزارت خزانه داری در این پست در مورد نوادا” تپه گزارش.

تبلیغات

بنسون در آمد قوی گفتن رئیس جمهور می گویند نام او! او همچنین اصلاح خود whiny کودک جیر با اطلاع رسانی به او را که او “ارسال برنامه های کاربردی نه برگه های رای” و اشاره به این که جمهوری وزرای امور خارجه انجام داده اند ،

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تلاش برای متقاعد کردن پایگاه خود را که پست الکترونیکی-در رای گیری است باز floodgates از رای دهندگان تقلب در هنگام رای گیری کارشناسان گفته اند که درست نیست. در حالی که وجود سطوح بالاتر از تقلب انتخابات در پست الکترونیکی-در رای گیری از شخص رای گیری به طور کلی موارد تقلب انتخابات به طور کلی بسیار نادر است.

“جمهوری خواهان باید مبارزه بسیار سخت است زمانی که می آید به ایالت پست الکترونیکی-در رای گیری. دموکرات ها در حال تقاضاهای مصرانه برای آن” تهمت توییتی ماه گذشته تپه گزارش. “پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب انتخابات و به هر دلیلی کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

تبلیغات

من مطمئن هستم که اگر کسی می خواهم بگویم که رئیس جمهور امریکا است که هنوز هم در وسط جنگ یک جنگ علیه Thanos عفونی fuckery و مانند مردم نباید مجبور به انتخاب بین رای دادن و زندگی خود را. آه که حق او نمی دهد که در مورد. در واقع حامیان او در حال حاضر به از دست دادن حق خود را به خرید تمام مواد تشکیل دهنده را به گالن آبش رنده شده گوشت گاو فقط به فروشگاه در Costco maskless:

تبلیغات

بنسون گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه برای ارسال پست الکترونیکی-در برنامه های کاربردی به میشیگان 7.7 میلیون ثبت نام رای دهندگان نمی خواهد فقط برای اطمینان از ایمنی خود را; این یک حق است که همه رأی دهندگان میشیگان اند.

“توسط پستی برنامه ما را تضمین است که هیچ Michigander به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن” بنسون گفت. “رای گیری از طریق پست است که آسان و راحت و امن و امن و هر رای دهنده در میشیگان حق دارد آن را انجام دهد.”

تبلیغات

تهمت نمی خواهم به شنیدن این که تاهو. چرا که صدا نمی مانند دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی که همه او را برای گوش دادن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de