که یک عروسک خیمه شب بازی از چین می گوید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به سازمان ملل متحد در سلامت بدن به عنوان یک چینی “دست نشانده” در روز دوشنبه و تایید او است و با توجه به کاهش یا لغو آمریکا پشتیبانی می کند.

“آنها یک عروسک خیمه شب بازی از چین آنها چین و محور قرار دادن آن بهتر است,” او گفت: در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده می پردازد حدود 450 میلیون نفر در سال به سازمان بهداشت جهانی بیشترین سهم هر کشور است. برنامه هایی که گردد به بریده بریده به این دلیل که “ما نه درمان درست است.”

“آنها به ما یک مقدار زیادی از مشاوره بد او گفت:” از چه کسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد به عنوان برگزار شد که اول آن سالانه مجمع پس از همه گیر جاروب جهان پس از منشاء آن در چین باعث عظیم اقتصادی اختلال و کشتار 316,000 مردم — نزدیک به یک سوم از آنها در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین تنها می پردازد درباره $40 میلیون یک سال و یک ایده بود برای واشنگتن به ارمغان بیاورد “ما 450 پایین به 40” اما “برخی از مردم فکر می کردند که بیش از حد بود.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید دوشنبه به طور دائم مسدود کردن ما بودجه را به سازمان بهداشت جهانی مگر اینکه “اساسی پیشرفت” ساخته شد در ظرف 30 روز آینده.

واشنگتن به حالت تعلیق کمک های مالی به این که در اواسط ماه مارس آن را متهم بودن بیش از حد نزدیک به پکن و پوشش و mismanaging coronavirus بیماری همه گیر.

روز دوشنبه تهمت توییتی تصاویر از یک نامه فرستاد که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus اطلاع رسانی به مدیر کلی که “اگر سازمان بهداشت جهانی مرتکب نشده به اصلی اساسی پیشرفت در ظرف 30 روز آینده من را به توقف موقت از ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی دائمی و تجدید عضویت ما در این سازمان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net