داکا: قدرتمند cyclone ضرب و شتم و بنگلادش و کشته شدن دست کم 10 نفر ویرانگر ساحلی روستاهای inundating بسیاری از مناطق و آسیب رساندن نمرات از خانه را با خود بردند.

گردباد ‘Amphan’ قوی ترین ضربه به این منطقه در نزدیک به دو دهه ساخته شده و ریزش زمین در شب چهارشنبه. آن را قدرتمند ترین طوفان پس از وقوع توفان گندم سیاه’ به کشته شدن نزدیک به 3,500 مردم در سال 2007.

“ما از گزارش اولیه ما می گویند 10 نفر کشته در گردباد” گفت: عایشه اختر از سخنگوی وزارت بهداشت در اتاق کنترل.

اختر گفت: مسئولان در سواحل تا کنون می تواند تایید هویت از شش متوفی در حالی که یک فرآیند بود که در جریان بررسی پزشکی مورد نیاز و جزئیات دیگر در منطقه آسیب دیده است.

گزارش اولیه از سواحل پیشنهاد بسیاری از مرگ و میر شد ناشی از حوادث مانند سقوط درختان بر مردم و فروپاشی دیوار. یک داوطلب هلال احمر غرق در طول یک تخلیه پیشنهاد.

بدن از طوفان آمادگی برنامه (CPP) رهبر Shah Alam بازیافت شد دو ساعت بعد از او از دست رفته پس از متصل به یک قایق در یک کانال در Kalapara upazila, Kalapara Upazila Nirbahi افسر ابو Hasnat گفت.

یک قایق حامل CPP داوطلبان از جمله عالم غرق در حافظ متن ترانه پدر کانال صبح روز چهارشنبه پس از ضربه طوفان, این گزارش گفت:.

بسیاری از مناطق کم ارتفاع بودند هولناک, سدهای سقوط درختان بی خانمان و خانه های آسیب دیده از طوفان در مناطق ساحلی بنگلادش داکا تریبیون گزارش داد.

طوفان Amphan تبدیل به یک زمین افسردگی bdnews24.com گزارش شده است.

گردباد است و به احتمال زیاد به حرکت بیشتر در شمال-northeasterly جهت و تضعیف به تدریج بنگلادش هواشناسی بخش به نقل از به نقل از این گزارش.

حداقل هفت نفر کشته شدند در Barguna, ستخیرا, پیرجپور, بهلا و Patuakhali مناطق داکا تریبیون گزارش داد.

در Barguna 60 سال درگذشت غرق شدن در ستخیرا یک زن 40 ساله زن مرده پس از ضربه توسط سقوط شاخه درخت در پیرجپور 60 سال پس از درگذشت یک دیوار فرو ریخت و او را در مقامات شد به نقل از به نقل از این گزارش.

در بهلا دو نفر کشته شدند در طول آب و هوای طوفانی ناشی از طوفان بهداشت حرفه ای. در Patuakhali شش سال درگذشت پس از ضربه توسط سقوط شاخه درخت.

در جسر منطقه یک زن 45 ساله و 13 ساله پدر جان بعد از یک درخت سقوط کرد و در خانه خود را.

طوفان به ارمغان آورد با آن سنگین downpour که پیش بینی شده در حالی که اکثر نقاط خولنا منطقه بودند به شدت مضروب توسط جزر و مد موج و بسیار سنگین از دوش آنها گفت. روز چهارشنبه cyclone محصل در 2.30 بعد از ظهر بین Digha در بنگال و Hatiya جزیره در بنگلادش مسطح شکننده خانه ریشه کنی درختان و قطب الکتریکی است.

گردباد ‘Amphan’ آغاز شده با عبور از سواحل بنگلادش حدود 5 بعد از ظهر روز چهارشنبه بسته بندی یک سرعت حدود 160 به 180kph افزایش به 200kph در 80 کیلومتر از آن مرکز هواشناس Abdul مانان گفت.

مقامات بر این باورند که بزرگترین جنگل حرا مشترک هر دو هند و بنگلادش Sundarbans جذب تأثیر عمده ای از قاتل طوفان زمانی که بسیاری از حیوانات وحشی ممکن است کشته شده اند در کنار ریشه کنی درختان.

بنگلادش منتقل شده بود به بیش از 20 lakh مردم به پناهگاه طوفان و اعزام ارتش برای مقابله با قدرتمند cyclone.

پیشرو جهانی طوفان ردیاب AccuWeather روز سه شنبه توصیف Amphan به عنوان اولین سوپر طوفان در خلیج بنگال از سال 1999.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de