2 کلیساها در تگزاس و گرجستان بازگشایی شد. در حال حاضر آنها بسته شده و به عنوان رهبران و Churchgoers تست مثبت برای COVID-19

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled 2 Churches in Texas and Georgia Reopened. Now They’re Closed as Leaders and Churchgoers Test Positive for COVID-19

تصویر: Generic تصویر (شاتر)

گرجستان و تگزاس—مسلما دو از نژادپرست ترین کشورهای در تاریخ امریکا—انجام داده اند یک نرم بازگشایی و در حال حاضر به تماشای coronavirus اعداد را نگه دارید رفتن مانند یک باشگاه در روز سه شنبه.

تبلیغات

دو کلیسا در آن آمده است که همچنین به تازگی بازگشایی شد و مجبور به تعطیل بازگشت تا پس از churchgoers و “رهبران مذهبی آزمایش مثبت برای ویروس.”

از تپه:

یک نماینده برای کتوسا باپتیست خیمه در Ringgold, Ga., گفت: مسیحی پست در بیانیه ای در روز دوشنبه که کلیسا تصمیم گرفت در اوایل این ماه به دیگر ارائه “در خدمات عبادت برای آینده قابل پیش بینی” پس از تایید برخی از آن خانواده بودند “برخورد با اثرات COVID-19 ویروس.”

کلیسا گفته است: در ابتدا از سر فرد خدمات هفته بازگشت به گرجستان-رژیم صهیونیستی. برایان کمپ شروع به سهولت coronavirus محدودیت های غیر ضروری کسب و کار در ماه آوریل است. در آن زمان کلیسا گفت: آن را به حال نیز حتما به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه برای کاهش گسترش COVID-19.

تبلیغات

بیشتر چه مربوط است که به نظر می رسد گرجستان کلیسا به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و ویروس هنوز هم گسترش یافته است.

“صندلی مشخص شده بود به تنها اجازه نشستن در شش پا دستورالعمل تمام درها باز بود اجازه می دهد تا دسترسی بدون لمس کردن درب ها و شرکت کنندگان خواسته شد را وارد کنید در یک اجتماعی فاصله شیوه و اخراج شدند در یک شیوه ای رسمی به عنوان به خوبی به اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله اقدامات بودند رعایت همه” کلیسای گفت: خروجی.

اما گرجستان کلیسا گفت که درب در حال حاضر بسته “تا اطلاع ثانوی در تلاش از احتیاط شدید برای ایمنی و رفاه خانواده های ما.”

چند روز بعد, ABC News گزارش داد که مستقر در هوستون Holy Ghost محله بود مجبور به تعطیل خدمات پس از چند تن از اعضای کلیسای قرارداد COVID-19 و یک رهبر کلیسا درگذشت.

تبلیغات

“قلمرو مذهبی اسقف اعظم از گالوستون-هوستون گفت: کلیساکه تا به حال نیز بنا به گزارش ها آغاز میزبانی توده در آغاز ممکن است به عنوان برخی از coronavirus اعمال محدودیت بر برخی از کسب و کار در تگزاس آغاز شده بود به سهولت تصمیم به reclose هفته گذشته پس از مرگ پدر Donnell Kirchner, 79,” تپه گزارش.

در حالی که کیرشنر را علت مرگ این است که در حال حاضر ناشناخته, قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت: ABC اخبار که کشیش شده بود مبتلا به ذات الریه شد و “خانه فرستاده [از بیمارستان] با دارو.”

تبلیغات

پس از کیرشنر مرگ پنج عضو از قلمرو مذهبی اسقف اعظم که به اشتراک گذاشته اقامت با کیرشنر “به دنبال مشاوره پزشکی و تست شده هستش برای coronavirus.”

“اگر چه این محله به دنبال تمیز کردن فاضلاب و اجتماعی فاصله دستورالعمل های تجویز شده توسط مقامات بهداشتی دولت پس از بازگشایی در مارس 2nd, آنها تعیین می شود که در آن زمان آن بود که به کلیسا بلافاصله به توده ها تا زمانی که نتایج خود را در آزمون شناخته شدند و” قلمرو مذهبی اسقف اعظم گفت: تپه گزارش.

تبلیغات

“این آخر هفته گذشته پنج نفر از هفت نفر از Redemptorists مذهبی جامعه آموخته است که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله دو کشیش که فعال بوده است و در جشن های عمومی توده ها در روحالقدس پس از مه 2” مذهبی سازمان اضافه شده است. “به عنوان یک نتیجه از این یافته ها همه توده ها در روحالقدس در کلیسا باقی می ماند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.”

قلمرو مذهبی اسقف اعظم که در خدمت برخی از 1 میلیون کاتولیک در سراسر 10 شهرستان در تگزاس است که خواسته آن دسته از کاربرانی که با حضور “در شخص توده ها در روح القدس کلیسا پس از آن بازگشایی شد در اوایل این ماه به دنبال تست” تپه یادداشت ها.

تبلیغات

“در حالی که Redemptorists در حال حاضر ساکن در روحالقدس همراه آنها و سایر اعضای جامعه در قرنطینه در محل اقامت جدا از دیگران” این گروه اضافه شده است.

حالا چه با همه که بحث در مورد بازگشایی نقاط کشور خواهان?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>