یک خط به خط (ish) دفاع از Jagged Edge را ‘بیایید ازدواج’

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled A Line-by-Line (ish) Defense of Jagged Edges Lets Get Married

عکس: Paras گریفین (گتی تصاویر به صورت سیاه و سفید موسیقی افتخارات)

همیشه از اول Verzuz “نبرد” ظهور در رسانه های اجتماعی شده اند aflutter با بحث های که هنرمندان را برای خوب سر به سر نبرد. پیشنهادات خوب و وحشتناک به نظر می رسد آنچه در رسانه های اجتماعی ساخته شده بود به تقویت. خوب بعد از آخرین “جنگ” بین Ludacris نلی و نلی به اتصال WiFi Swizz Beatz و Timbaland گناهان نبرد بین 112 و لبه های ناهموار ممکن میکند. در حالی که بسیاری از مردمی دریافت ممکن است اهمیت این نبرد آتلانتا یکی از بسیاری از ما دوست دارم برای دیدن یعنی چون مردم چنین نظرات قوی در حمایت از یک گروه دیگر. من Jagged Edge مرد حتی رفتن تا آنجا که به این مورد که چرا Jagged Edge بهتر است یک گروه از بالا به پایین از 112 بسیاری از قمر پیش. ذهن شما من از طرفداران هر دو گروه اما Jagged Edge صحبت می کند بیشتر به احساسات.

تبلیغات

هر گونه بحث و گفتگو در مورد Jagged Edge تقریبا همیشه منجر به یک اشاره از خود را در همه جا حاضر عروسی جم “بیایید ازدواج” ریمیکس از آن شده است در هر عروسی من به عنوان یک فرد بالغ. هر چند این آهنگ ریمیکس (ویژگی های آن گروه آواز از آلبوم در طول اجرا-DMC “مثل این است که” کلام با یک مهمان آیه از کشیش اجرا) لزوما یک سرود—هیچ کس است و آن را بخشی از موسیقی متن یک جنبش و یا زندگی خود را, آن را فقط به بزرگ remix—بدون بحث از “بیایید ازدواج” کامل بدون بحث چقدر نفرت مردم آن را به عنوان یک آهنگ و یا یک آهنگ به طور کلی.

به جز من. من نه مردم. من نمی خواهد وانمود کند که این یک آهنگ است که به آن تعلق دارد در یک لیست با greatest love songs of all time یا هر چیزی, اما من فکر می کنم این آهنگ می شود فوق العاده بد قرار دادن تا حد زیادی به دلیل یک خط آواز در گروه کر “ما نمی میشیم جوان, دختر,, ما همچنین ممکن است انجام این کار.” در حال حاضر با وجود این واقعیت است که در لاس وگاس ساخته شده است که یک عروسی کل صنعت از این سرود به محل آن را در آهنگ بدون هیچ است. اما من فکر می کنم شعر می شود از متن گرفته شده. بنابراین امروز ما خواهد بافت آن در رابطه با کل آهنگ.

تبلیغات

همچنین در حالی که شما در اینجا من فکر می کنم افرادی که نفرت این آهنگ نوع از افرادی که هم نفرت نوزاد پسر, عمدتا به دلیل بسیاری از ما می خواهم به این باور روابط مانند جودی و ایوت وجود ندارد (آشکارا نادرست) و یا اگر شما باور آنها وجود داشته باشد (آنها را) شما لازم نیست که آنها باید زمان داده شده در صفحه نمایش (سناریو به احتمال زیاد). من اتفاق می افتد به عشق نوزاد پسر, فقط برای ثبت و همچنین فکر می کنم که در حالی که احتمالا unromantic بیش از چند طرح ازدواج شامل کمتر از زبان شاعرانه. گه سال ها کار نمی کنند اما من می توانید ببینید جودی اختصاص “بیایید ازدواج” به ایوت های خنده آن را (چون اگر گفت حق آن را بسیار خنده دار) آنها ازدواج کرده و زندگی خود را هود عشق برای همیشه لطفا برای. نکته اینجاست که فقط به خاطر آن نیست زیبا نیست آن را به سطل زباله. همچنین من فکر می کنم آن را واقعا فقط یک آهنگ از یک نقطه نظر و گاهی اوقات آن را زیبا حتی اگر نتیجه است.

بیایید حفاری در. شعر حسن نیت ارائه میدهد از هر کسی فراهم می کند جستجو در گوگل با شعر. شعر در کج (ایتالیک) در پررنگ تفسیر…نیست.

ببینید اول از همه

ما در حال حاضر شروع قوی با برسمیت شناختن است که ما در ابتدای راه هستیم از این آهنگ.

تبلیغات

من می دانم که این به اصطلاح پلیس نمی خواهد به شما بگویم که این

این است که هر دو یک خط است که نشان میدهد برخی از سطح از صداقت هیچ مرد دیگر خواهد انتقادات و همچنین در حالی که خودش را جدا از به اصطلاح پلیس. او یک playa از هیمالیا. این مهم است زیرا به این معنی خود را تحقق و رشد قابل توجهی بیشتر از یک به اصطلاح دق.

تبلیغات

اما i’ma واقعی و آنچه در قلب من

او در مورد به نگه داشتن آن 100 و صحبت از قلب است. این امر می تواند ریاکارانه از من برای قبول نیست که این دو خط می تواند راه اندازی برای برخی از مزخرف. اما او همچنین می تواند فقط غیر ملفوظ.

تبلیغات

بیایید نگاهی به این شانس و این عشق احساس مربوطه

شما نمی دانید که من دوست داشتم شما را از شروع آره

این به من برای تلفن های موبایل مانند آنچه که اتفاق می افتد هنگامی که یک مرد به نظر می رسد در اطراف و متوجه می شود شما می دانید آنچه که من شما را دوست دارم و همیشه اجازه شرط بندی بر ما! اجازه دهید بروید و اجازه دهید عشق. آن را زیبا واقعا.

تبلیغات

زمانی که من فکر می کنم در مورد تمام این سالها ما قرار داده و در این رابطه

که می دانستند که ما را از این راه دور?

چه زن و شوهر که با هم برای یک مدت زمان طولانی نشده بود و یکی از کسانی که “شما می توانید باور ما این است ؟” convos? من قطعا تا به حال آنها.

تبلیغات

زمانی که من فکر می کنم در مورد که در آن ما خواهد بود من اگر ما فقط به سقوط از هم جدا

و من فقط نمی تواند ایستاده به فکر ترک شما

منظورم این است که او تخمگذار روح خود را در اینجا. او متوجه می شود او نمی تواند بدون او زندگی می کنند (در استعاری حس natch) و او می داند که بهتر از هر کجا.

تبلیغات

اجازه دهید در اینجا توقف برای یک ثانیه. که کل آیه اول در مورد عشق از یک نر, نقطه نظر, که من فکر می کنم چه می شود در بسیاری از مردم است. بسیاری از مردان انجام لحظات تحقق است که فشار آنها را در برخی از ازدواج جهت. آن را نمی ممکن است خیلی نفسه یا یک نسخه از عشق یا ازدواج که خالص است شعر. گاهی اوقات آن را فقط مجموعه ای از جملات.

اجازه دهید ادامه دهید. قلاب:

دیدار با من در محراب خود را در لباس سفید

ما نمی گرفتن هیچ جوانتر ما به عنوان ممکن است به خوبی آن را انجام دهد

شده است احساس این همه در حالی که دختر باید اعتراف کنم

دختر اجازه دهید فقط ازدواج

من فقط می خواهم ازدواج

بنابراین اینجا جایی است که من فکر می کنم آن را ایمن می گویند اکثر مردم قرار دادن نفرت خود را به این آهنگ. مسلما “ما نمی گرفتن هیچ جوانتر ما به عنوان ممکن است به خوبی آن را انجام دهد” برای تلفن های موبایل مانند “برو آن بوده ایم در اینجا این ما ممکن است به عنوان به خوبی.” اما من اجازه می دهد یک جایگزین چرخش در این. زمانی که بچه ها بحث در مورد ازدواج, من می توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از شامل سوال “منظورم این است که کجا می رود ؟ اگر شما نمی خواهید هیچ جا با او ازدواج کند. شما در حال گرفتن جوان برو. حل و فصل کردن بهتر است برای سلامت خود را.” دوباره آن نیست اما واقعی است. چه طور ضمنی این نظر است که ازدواج با او نیست در مورد او, اما او, و حقیقت این است که این هر دو. او می خواهد به ازدواج با او در این سناریو و او را به تحقق آن چیزی است که او می تواند انجام دهد می خواهد به انجام است و مایل به انجام است و امیدوار است او می خواهد به انجام همان کار را با او و او تنها. بسیاری از افراد در روابط می خواهم احساس کنم می خواستم او می خواهد با او باشد. آن را اساسا چلیپا از انجام کاری نزدیک ، دوباره Jody این را می گویم.

تبلیغات

دیدار با من در محراب خود را در لباس سفید

ما نمی گرفتن هیچ جوانتر ما به عنوان ممکن است به خوبی آن را انجام دهد

شده است احساس در حالی که همه دختر باید اعتراف کنم

اجازه دهید فقط ازدواج

کودک اجازه می دهد تا ازدواج

ما بیش از این بوده است.

گفت: من آن را تمام انجام داده

اما رک و پوست کنده دختر من خسته از این پوچی

او متوجه می شود که آنچه که او انجام شده بود کمک نمی کند او یک مرد بهتر.

من می خواهم به خانه می آیند به شما و فقط شما

چون عشق به فقط هر کسی نیست اتفاق می افتد

من فقط عاشق بود با شما

این است که برخی از پذیرش تقلب در سمت چپ و راست آن را فقط یک تحقق: در حالی که داشتن توانایی به خواب با کسی برای تلفن های موبایل بزرگ در غیر بخواهيد راه حقیقت این است که ارتباط او با او است که او می خواهد. به عنوان Jay-Z, گفت:, آن را فقط متفاوت است.

تبلیغات

آیا شما فکر می کنم در مورد ما به پایان رساندن چیزی است که ما آغاز شده و پس از مدتها پیش است ؟

من می خوام به شما من همه

البته او می کند. اگر آنها شده است هم به اندازه کافی بلند برای طول زمان به ارزش ذکر او احتمالا فکر می کند در مورد هر دو ازدواج و ترک او ،

تبلیغات

آیا شما فکر می کنم در مورد ما شاید با بعضی از بچه ها ؟

بیا شما نمی تواند بانوی من برای همیشه آره

به طور طبیعی است.

من آماده برای ارتکاب به شما

و من فقط نمی توانید صبر کنید برای آن شب

چون من نیاز به شما را در اینجا با من

و شروع یک خانواده

او همه را در. او امیدوار است که او بیش از حد.

پس از آن کامل نیست. این یک کمی دست و پا چلفتی اما این بزرگترین جنایت است تعهد خود را به صداقت از بسیاری از مردان از نظر. و در آن حس آن را wildly دقیق است.

تبلیغات

دفاع استوار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>