عار بسته شدن دلوت هواپیمایی تسهیلات تعمیر و نگهداری, هزینه صدها شغل

Category: کیمیا | No comments

دلوت — تعمیر و نگهداری شرکت هواپیمایی غول عار Corp. بسته شدن آن دلوت تسهیلات پیاده روی به دور از 20 سال اجاره و تخمگذار کردن صدها نفر از کارکنان.

بسیاری از کارگران شده اند و حال کردند از ماه آوریل به عنوان کسب و کار کاهش یافته و با توجه به شیب افت در سفر هواپیمایی. کارمندان ابلاغ شد شنبه که آنها خواهد بود به طور دائم گذاشته و این شرکت خواهد بود بسته شدن درهای خود را به عنوان ماه ژوئیه.

“من بسیار با اعتماد به نفس ما در حال بازگشت به کار — چیزهایی که فقط شروع به انتخاب کنید تا سمت راست قبل از همه چیز اتفاق افتاده است” گفت: عار کارمند کیه Cummings. “ما نمی تواند نگه داشتن این محل در حال اجرا اگر ما نمی هر گونه تعمیر و نگهداری.”

عار مقامات بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. مدیران قبلا در مورد اقدامات صرفه جویی در هزینه در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“ما را به انجام اقداماتی از جمله کاهش اجرایی جبران, انجماد, جدید استخدام, کاهش یا حذف همه غیر ضروری صرف furloughs و متاسفانه کاهش نیروی کار ما” شرکت گفت: در یک درآمد بیانیه منتشر شده 25 مارس.

عار آغاز به کار کرد و در دولوت در سال 2012 بود و رشد بازیکن در این شهر صنعت حمل و نقل هوایی است که لنگر توسط سیروس هوایی و گارد ملی هوایی پایه.

“از دست دادن عار خواهد شد که تاثیر بزرگی در بخش حمل و نقل هوایی و این منطقه به عنوان یک کل” تام ورنر, مدیر اجرایی, Duluth, فرودگاه, قدرت, در بیانیه ای گفت. “افکار ما و پشتیبانی از رفتن به رهبری و کارکنان در عار در طول این زمان. … ما باید قوی بخش حمل و نقل هوایی و زیرساخت های جدید است که ما را در یک موقعیت خوب برای زمانی که فرصت های جدید بوجود می آیند.”

در اوج خود نزدیک به 400 نفر از کارکنان مشغول به کار عار در دولوت که به تازگی اضافه شده جدید تعمیر و نگهداری خلیج بوده و رشد نیروی کار خود را.

ساختمان شرکت اجاره در Duluth, فرودگاه بین المللی متعلق به شهر و بود که قبلا در صفحه اصلی به Northwest Airlines. سال گذشته عار امضا از 20 سال اجاره در تاسیسات و تا زمانی که به تازگی قرارداد با United Airlines به انجام روال و نگهداری اضطراری در ناوگان تجاری خود را.

دن Guinee کار کرده بود و برای چندین سال در عار و گفت که درست تا همین اواخر “ما تاب و نورد و به دنبال به جلو به 20 سال اجاره در مرکز و بیشتر کار می کنند و سپس ما می تواند رسیدگی به بسته شدن آشیانه به طور دائم.”

در سال گذشته تسهیلات به حال تخمین زده می شود ارزش بازار بیش از $16.5 میلیون, با توجه به سوابق شهرستان.

شهر اقداماتی برای حفظ عار شناور با بخشش سه ماه اجاره صرفه جویی در حدود $110,000.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>