متهم سریال متجاوز می تواند مرتبط به جرم و جنایت بیشتر مقامات می گویند که

Category: کیمیا | No comments

یک متهم سریال متجاوز متهم در 13 مورد با آزار جنسی و ارعاب زنان می تواند مرتبط به جرم و جنایت بیشتر, مقامات گفت.

Jory Wiebrand, 34, از هم لیک به نظر می رسد در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه چهار شنبه برای پاسخ به اتهاماتی از جمله درجه اول کیفری رفتار جنسی, جنایی, جنسی درنده رفتار و سرقت, در میان دیگران. او در زندان در ازای وثیقه مقدار اعم از $30 ، 000 تا $2 میلیون نفر است.

Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: پس از آن که مقامات در حال بررسی سه تا چهار دیگر مواردی است که می تواند مرتبط به او.

“ما اعتقاد داریم او به عنوان مثال کلاسیک از یک سریال با متجاوز” فریمن گفت. “…او stalked قربانیان — معمولا در شب — آیا رویکرد آنها گاهی اوقات حمله آنها را در پارکینگ در رواقها گاهی شکستن را به خانه های خود.

“ما نمی بینیم زیادی این نوع موارد خوشبختانه به دلیل این نیست به طور معمول رخ می دهد و یا چون ما قادر به حل آنها را به سرعت.”

یکی از Wiebrand دو وکلای لیندسی Siolka گفت که خیلی زود به اظهار نظر در مورد اتهامات.

“کشف در حال انجام است,” Siolka گفت: با اشاره به روند بررسی مدارک و شواهد.

Wiebrand بود در دادگاه برای اولین حضور در سه مورد ثبت برابر او روز شنبه و یک اتوبوس شنوایی در موارد دیگر که قبلا شده بود واصل شده است.

مقامات ادعا که Wiebrand وحشت زنان در مینیاپولیس ،

این موارد در برابر او در Hennepin شهرستان به عنوان دور برگشت به عنوان 2015 با بسیاری از جرائم رخ داده و از اوایل سال 2019 از طریق اوایل سال 2020 است. او همچنین مظنون در حملات در Anoka County است.

برخی از اتهامات عنوان شده علیه Wiebrand ادعا می کنند که او اسپری فلفل و حمله بروک Morath در شب او به عنوان خار برف کردن ماشین او حمله یک زن به عنوان او دودی در پاسیو و پرتاب یک زن به روی زمین در حیاط خلوت خود را قبل از خفگی و آزار او. Morath برجسته بود در استار تریبیون را 2018 “را تکذیب کرد عدالت” تحقیق و تفحص که مستند در مورد سیستمیک نقایص در تحقیقات و پیگرد قانونی موارد تجاوز به عنف.

او به اتهام حمله یک زن به عنوان او نشسته در ماشین خود را به آن را گرم و برداشت یک زن دیگر او به عنوان قرار دادن وسایل در صندوق عقب ماشین خود را.

بسیاری از جرائم رخ داده در شمال شرقی و جنوب شرقی مینیاپولیس.

“این نوع از مسائل است که می تواند همه ما” فریمن, گفت:, و اضافه کرد که هیچ دیگر موارد مشابه رخ داده است پس از Wiebrand آوریل 17 بازداشت. “…ما در حال رفتن به پرتاب همه چیز را ما در او.”

Wiebrand طفره رفت تشخیص است چرا که اگر چه او در سمت چپ شواهد DNA در ادعایی صحنه های جرم و جنایت وجود نداشت و تطابق با نمونه DNA در یک پایگاه داده ملی مورد استفاده قرار گیرد به حل جنایات فریمن گفت.

Wiebrand نشده بود که قبلا به جرم یک جرم جدی است که باید مورد نیاز او را به ارسال نمونه DNA به پایگاه داده.

فریمن تقدیر مینیاپولیس پلیس “کار بزرگ” در شناسایی Wiebrand.

پلیس یک اثر انگشت Wiebrand گفته پشت سمت چپ بر روی یک تکه شیشه در صحنه سرقت در سال گذشته که همسان الگوی منازل به قصد سرقت مربوط به تجاوزات جنسی فریمن گفت.

پلیس همسان چاپ به Wiebrand را اثر انگشت که بر روی فایل های قبلی خود را رزرو در زندان های دیگر پایین تر از سطح جرائم.

“هنگامی که ما یک حکم جستجو و ما قادر به DNA ما به نژادها” فریمن گفت.

فریمن همچنین اعتبار این کار از یک جانباز دادستان او جاسازی شده با مینیاپولیس پلیس فیلم جنایات واحد از یک سال پیش.

فریمن گفت: دفتر خود را نمی خواهد سعی کنید تمام موارد در یک دادگاه و یا سعی کنید Wiebrand چند بار.

این کار را در ابتدا سعی کنید چند مورد و پس از آن “اغلب آنها با هم می آیند” و یا متهم بخواهد به اعتراف فریمن گفت.

Siolka گفت: آن را خیلی زود به تعیین که چگونه او و شرکت مشاور تیفانی Spoor, می خواهم در این موارد سعی, یا, آیا Wiebrand خواهد در نظر گرفتن هر گونه درخواست می پردازد.

Wiebrand است که با توجه به عقب در دادگاه جولای 9 برای یکی دیگر از اتوبوس شنیدن همه این موارد انتظار می رود که شنیده می شود در یک زمان در حال حرکت رو به جلو است.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>