افغانستان در حمله انتحاری به, کشته شدن هشت نمازگزاران شکستن رمضان سریع

کابل: افراد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک مسجد در مرکز افغانستان روز یکشنبه کشته شدن هشت نمازگزاران شکستن خود را در ماه رمضان سریع و زخمی شدن پنج نفر دیگر, مقامات گفت. “افراد مسلح ناشناس در اخراج مردم دعا در داخل یک مسجد در هنگام افطار گفت:” Wahida شاهکار سخنگوی والی ولایت پروان با اشاره به وعده غذایی خورده به استراحت در طول روز روزه در طول نظام مقدس اسلامی در ماه است.

وزارت کشور تایید کرد این حمله در پروان ولایتی سرمایه Charekar مسبب آن بر شورشیان طالبان است. طالبان را تکذیب کرد مسئولیت و گفت: نیروهای امنیتی شد و به سرزنش.

سازمان ملل متحد هشدار داد هشدار دهنده چشم انداز مثبت در خشونت علیه غیرنظامیان در افغانستان است. تکان دهنده حمله در کابل در بخش زنان و زایمان در هفته گذشته به کشته شدن 24 نفر از جمله نوزادان تازه متولد شده.

خشونت در این کشور افزایش یافته و حتی پس از یک Feb. 29 متحده آمریکا-طالبان پیمان خروج از ایالات متحده آمریکا به رهبری نیروهای خارجی در ازای طالبان امنیت را تضمین می کند.

نیروهای امنیتی روز سه شنبه به درگیری با مبارزان طالبان در اطراف شهر کندز مهم استراتژیک مرکز است که یکی از طالبان را هدف اصلی خود و آن گروه به طور خلاصه اسیر دو بار در سال های اخیر است.

نیروهای امنیتی تا حد زیادی دفع طالبان حمله با کمک پشتیبانی هوایی و اسدالله خالد سرپرست وزارت دفاع گفت: در سفر به این شهرستان است که بیش از 50 شورشی و هشت تن از نیروهای امنیتی کشته شده اند.

طالبان را رد کرده اند تماس های مکرر برای برقراری آتش بس با دولت افغانستان. آنها انکار هر گونه دخالت در بخش زنان و زایمان حمله و ایالات متحده معتقد است که دولت اسلامی بر عهده گرفت.

ایالات متحده فرستاده است فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد به دوحه و کابل به فشار دولت افغانستان و طالبان به آغاز مذاکرات صلح. خلیل زاد گفت: فشار برای کاهش خشونت در طول سفر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de