کوچی: کرالا شاهد ناگهانی افزایش تعداد Covid-19 موارد که بیشتر شرح حال بازگشت به دولت است. به عنوان در هر دولت را ارزیابی موج سوم انتقال ویروس بسیار خطرناک خواهند بود به عنوان بسیاری از غیر مقیم Keralites در حال بازگشت از بدترین ضربه مهار و منطقه قرمز مناطق. به عنوان خروج از مهاجران آغاز دولت تشدید اقدامات کنترلی و پیشگیرانه.

تعداد افراد آلوده می تواند به 2000 در ماه های آینده اگر جریان چاق مهاجران همچنان ادامه دارد در حال حاضر سرعت ارزیابی دولت. مهاجران در حال بازگشت توسط راه آهن و جاده و آب و هوا مسیرهای.

وزیر بهداشت KK Shailaja قبلا هشدار داده است که موج تازه ای از عفونت با ویروس خطرناک خواهد بود که اوضاع را از کنترل خارج رفتن اگر کسانی که از ناحیه چشم پوشی Covid-19 سلامت پروتکل.

وزیر Pinarayi Vijayan در حالی که انکار گزارش جامعه گسترش در دولت گفت که به سرعت در حال افزایش موارد ایجاد یک وضعیت جدی.

“Keralites زندگی در خارج از دولت باید تمام حق بازگشت به کشور مادری و دولت نمی خواهد جلوگیری از آنها را. اما همه آنها باید به دنبال دستورالعمل های قرنطینه و این مسئولیت نهادهای محلی’ بخش سطح کمیته های پلیس و مقامات بهداشت و انجمن های ساکنین به اطمینان حاصل شود که هیچ یک از موازین دستورالعمل. کرالا است که دولت که در آن خانه quarantining شده است با موفقیت اجرا” رئیس جمهوری گفت: در طول روزانه کنفرانس مطبوعاتی.

هر چند کرالا می تواند به حفظ یک گراف از سرعت افزایش موارد پایین مرگ و مير بالا و میزان بهبودی تعدادی از موارد شاهد افزایش ناگهانی پس از بازگشت از NRKs آغاز شد.

دولت می تواند به طور موثر مدیریت این ویروس گسترش یابد و پس از هفته اول ماه مارس افزایش در تعداد موارد جدید تقریبا تثبیت شد.

اما این وضعیت به طور ناگهانی تغییر پس از ورود ویژه پرواز حمل NRKs از خارج از کشور و باز کردن مرزهای دولتی.

در مه 8, تنها یک مورد جدید گزارش شده است و تعداد موارد فعال شد فقط 16. اما تعدادی شروع به پریدن کرد به 10 May 13 و 26 در 14 ماه مه به بالاترین سطح خود از ماه مارس پایان. در 18 مه تعداد بیشتر افزایش یافته و به 29. بسیاری از افراد آلوده در حال بازگشت از خارج از کشور و یا کشورهای دیگر.

در حال حاضر 160 فعال موارد در دولت است که ده برابر افزایش از ماه مه 8 رقم از 16.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله