Illustration for article titled Body of Former WWE Star Shad Gaspard Found on Venice Beach After Hed Gone Missing During a Swim

تصویر: WWE

روز شنبه, بدن سابق WWE ستاره Shad Gaspard داشت در ساحل ونیز در لس آنجلس کالیفرنیا. او 39.

تبلیغات

KTLA 5 گزارش که افسران با نوک انگشتانش کردن در مورد یک بدن است که تا به حال شسته شده در حدود 1:30 صبح و بعد از لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی قادر به شناسایی آن به عنوان Gaspard, بعد از قوم و خویش اطلاع داده شد.

Gaspard گذشته دیده می شد روز یکشنبه در حدود 3:40 p. m. در حالی که شنا کردن با او 10 ساله پسر Veronique در ساحل ونیز زمانی که یک نجات غریق متوجه شده است که “موج سقوط کرده بود بیش از آقای Shad Gaspard و او جاروب کردن به دریا” با توجه به اداره پلیس لس آنجلس. این نجات غریق و سپس اقدام به نجات هر دو Gaspard و اما سابق WWE ستاره قاطعانه بود که پسر خود را در زمان اولویت است.

تبلیغات

“او در حال رفتن به سعی کنید به نجات هر دو” رئیس کن Haskett گفت NBC News. “اما پدر او در گذشته چند کلمه گفت:” نجات پسر من.'”

در بیانیه روز چهارشنبه WWE به یاد Gaspard به عنوان “استادان فردی” و تمدید تسلیت خود را به خانواده و دوستان و طرفداران.

تبلیغات

پس از دستیابی به موفقیت در حلقه به عنوان یکی از نیمی از WWE tag team Cryme Tyme, Gaspard چپ کشتی کج در سال 2010 و در ادامه به دنبال برخی از احساسات دیگر مانند نوشتن رمان های گرافیکی و فرود نقش بازیگری در فیلم و تلویزیون است.

تبلیغات

Gaspard جان سالم به در با همسر خود, Siliana و Veronique.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de