Botched COVID-19 تست در یک St. Paul خانه سالمندان موجب خشم و عذر خواهی

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا گارد ملی واحد botched COVID-19 تست برای 300 ساکنان و کارکنان در یک St. Paul خانه سالمندان شنبه, ترک بسیاری با درد و ناراحتی و بینی خونین است.

در آنچه که یک مقام بهداشتی اذعان داشت “یک فاجعه” آزمون نمونه از کلیسای اسقفی خانه شد و بعد از بین برد چرا که آنها ذخیره شده در سیستم های خنک کننده در حالی که در حال انتقال به کلینیک مایو در روچستر.

مقامات دولتی به سرعت عذرخواهی به خانه اسقفی رهبران و گفت: آنها در حال حاضر اقدامات برای اطمینان از این اشتباهات نیست تکرار شود. با این وجود یک eldercare مدافع گفت: این حادثه سوالات جدی در مورد اینکه آیا مینه سوتا می تواند با دقت و به طور موثر انجام گسترده تست.

گارد ملی واحد مستقر شد به کلیسای اسقفی خانه به عنوان بخشی از دولت در تلاش به سطح شیب دار تا تست در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات.

“این فقط بیشتر کارائی هر گونه اعتماد است که ما تا به حال در وزارت بهداشت گفت:” کریس Sundberg مدیر اجرایی سالمند صدای خانواده طرفداران. “من فکر می کنم ما باید یک راه طولانی برای رفتن به واقعا به وضوح فکر کردن پروتکل های ما در جهت نیاز به انجام [گسترده] تست شده است.”

بیانیه ای در روز شنبه از ایالتی مینه سوتا آزمایشگاه همکاری اذعان کرد “بود که یک حادثه جدا شده مربوط به بسته بندی و حمل و نقل نمونه به یکی از تست های سایت. حصول اطمینان از درجه حرارت یکپارچگی نمونه حیاتی برای تست. ما در حال تسریع و تقویت برنامه های آموزشی ما برای اطمینان از تمام نمونه مجموعه های بسته بندی و حمل و نقل انجام شده به بالاترین استانداردهای.”

گارد ملی و نیروهای فرستاده شده به کلیسای اسقفی خانه در روز دوشنبه بعد از این تسهیلات پیش از آن گزارش چند تن از کارکنان و ساکنان در حال آزمایش مثبت برای coronavirus. آن را اولین بار خود را استقرار دکتر جان هیک مدیر بهداشت و درمان ایالت هماهنگی مرکز گفت: در یک e-mail به خانه اسقفی مقامات.

یک سخنگوی گارد ملی را نه تایید می کنند که روز شنبه با اشاره به سوالات به دولت در بخش بهداشت و درمان.

اسقفی خانه مدیر عامل شرکت ماروین Plakut بود که در یکی از این آزمایش گفت: اعضای گارد “شد حرفه ای و مودب اما آنها همه که با تجربه ما به عنوان ممکن است ترجیح می دهند.”

مشکلات ظاهر تقریبا بلافاصله.

زیرا کلینیک مایو کافی ندارد سواب برای آزمون مقامات بهداشت کردم سواب از M بهداشت فرویو در مینیاپولیس. اما سواب گارد استفاده شد سواب دهانی, نمی بینی سواب Plakut گفت. دهان سواب کوتاه تر و ضخیم تر و ناراحت کننده در هنگام درج شده در بینی.

پس از گرفتن تایید از احمق که گفت: در یک e-mail به استار تریبیون که آن را OK به صورت شفاهی سواب مورد استفاده قرار گیرد برای “mid-بینی” مجموعه گارد ملی شروع به جمع آوری نمونه. اما بسیاری از ساکنان و کارکنان گفت: آزمون دردناک بود Plakut گفت. برخی دچار خونین بینی.

“این ناراحت کننده” Plakut گفت: از گرد و خاک.

مشکلات بیشتر به زودی به دنبال.

به دلیل کمبود آزمایشگاه ظرفیت در منطقه مترو مقامات چیده شده برای ارسال نمونه تست به کلینیک مایو در روچستر. اما در ساخت ترتیبات هیچ کس امن کولر نیاز به ذخیره نمونه در طول رانندگی به روچستر.

در e-mail به اسقفی مقامات هیک گفت: آزمون قبلی مجموعه توسط با تجربه تر گارد ملی واحد کار با تجربه رابط از دولت وزارت بهداشت کمک کرد تا اطمینان حاصل شود که تست سواب قرار داده شد در کولرهای.

روز دوشنبه یک تجربه کمتر ارتباط بود و در صحنه است.

مایو کارکنان گفته مقامات اسقفی که نمونه خراب شد توسط حرارت Plakut گفت.

‘عمیقا شرمندگی’

هیک گفت: مسئولان درک نمی کنند “شکاف” در این روند تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

“ما شکست خورده شما و ساکنان خود را و برای که من عمیقا شرمندگی” او نوشت: در یک e-mail به ملیسا اشنایدر کلیسای اسقفی صفحه اصلی مدیر. “ما تغییر کرده سیستم ها و روش های آموخته شده از این فاجعه اما من متاسفم که من باید عذر خواهی صمیمانه ما را در بازگشت برای این وضعیت است.”

Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان نیز عذرخواهی کرد. در یک e-mail به Plakut شنبه گفت مقامات کار کرده اند به سرعت توسعه جدید آموزش و پروتکل های swabbing و کنترل عفونت در دراز مدت مراقبت از امکانات اما “در این سریع, راه اندازی, گام های مهمی در این روند از دست رفته بودند و در آنجا بودند miscommunications.”

گیل Kvenvold رئیس جمهور LeadingAge, مینه سوتا, خانه سالمندان گروه تجارت گفت: او با اعتماد به نفس است آنچه اتفاق افتاده است به کلیسای اسقفی صفحه اصلی “استثنا است و نه حکومت.” او گفت که او نیز با اعتماد به نفس که چه اتفاقی افتاده است دوشنبه نمی تواند تکرار شود به عنوان گسترده آزمایش سطح شیب دار در سراسر مینه سوتا است.

“گسترده آزمایش یک ابزار ضروری” او گفت:. “وجود دارد اشتباه است که منجر به یک نتیجه وحشتناک برای اسقفی خانه … ما در حال یادگیری به عنوان ما بروید و مراحل را بهتر و موثر تر است.”

کلیسای اسقفی صفحه اصلی ساکنان و کارکنان هنوز هم نیاز به آزمایش می شود. اما چه زمانی و توسط چه کسی است مشخص Plakut گفت.

این خانه با استفاده از Healtheast به صورت روزانه coronavirus تست اما این روند تنها می تواند رسیدگی به 15 نفر در هر روز است. در نهایت Plakut گفت: همه 800 ساکنان و 480 کارکنان در اسقفی را چندین امکانات نیاز به آزمایش می شود.

به خشم ساکنان و کارکنان احساس سوی مقامات دولتی دوشنبه و سه شنبه Plakut گفت خیلی حال تلف شده توسط چهارشنبه.

“ما نه برای خون” او گفت:. “هدف ما این است که به سادگی اطلاع رسانی حق مردم است بنابراین این اتفاق نمی افتد دوباره.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>